שיימלס 11X08🍺🏠💔

didalf

Well-known member
אני כ"כ לא רגילה שיש פרקים שבוע אחר שבוע שכמעט שכחתי שיש פרק היום:-D

didalf

Well-known member
שיימלס פרק 11X08

מה פתאום למיקי כ"כ אכפת מטרי?8-* יאוו כזה נסיך עם כל מה שטרי עשה לו עדיין הוא היחיד שטורח לטפל בו? מלאך בחיי. היה להם רגע אחד מרגש אפילו כשמיקי אמר לו "יכלת להיות אבא חצי סביר אם לא היית הומפוב גזען ומכה". we've come such a long way מהימים שמיקי פחד ממנו למוות איזה יופי.
אבל למה מראש הם לא לקחו אחות לבנה איזה סתומים? בלעכסס בכלל לא מגיע לו כלום שימות. ובכן הנזירה דאגה לזה. ברוך שפטרנו!!! אבל פאק מיקי אשכרה עצוב מזה. הפרצוף העצוב והעיניים שלו כשהוא ראה אותו מת הרג אותי;-( לאדעת איך לאכול את זה מצד אחד אני שמחה שנפטרנו מטרי ומיקי צריך לשמוח גם אבל מיקי עצוב אז אני גם קצת עצובה בשבילו. עכשיו רק שאיאן יהיה שם בשבילו כמו שצריך אני רוצה חיבוק של תמיכה.

ורוניקה לקחה נורא קשה את זה שאמא שלה עוזבת יחסית לזה שלא ראינו אותה מאז עונה 3 בערך8-* לייק פיונה הייתה יותר קרובה אליה והיא לא לקחה את זה כזה קשה! וקווין כזה חמוד איך שהוא ארגן לה חתונה בהפתעה|לב| אבל היו חסרים לי הגאלגרים שם!

ליפ נלקח להחקר במשטרה. פאן פאקט: החוקרת עם התלתלים השחורים זאת אשתו של נואל פישר במציאות. לקח להם הרבהההה זמן לקמבן לה תפקיד:-D
ליפ כמובן עונה כמו ליפ. וקארל סופסוף שימושי בתור שוטר מזהיר אותו שהם בדרך לבית. מזל שהוא הודיע גם לתמי והיא דאגה להעלים את חלקי האופנוע מהמחסן. וזה הדליק אותה. אהבתי ממש כשהיא סיפרה לליפ מה היא עשתה והוא הסתכל עליה במבט מאוהב כזה זה היה חמוד מצידו|לב| אבל בראד הוא לא גאלגר והוא הולך להתוודות כי הוא לא עומד בלחץ ועכשיו הם מחזיקים אותו בן ערובה8-* זה לא יכול להמשך לנצח הם יצטרכו לשחרר אותו מתישהו.

יאוו דבי דבי דבי דבי|חבול| כמו תמיד מה שמעצבן בה זה כמה היא אנוכיתתתתתת. ואני לא מדברת רק על לנטוש את פרני בתקווה שמישהו מהמשפחה ידאג לה כאילו זה לא האחריות שלה ושלה בלבד. היא אפילו לא התקשרה לבקש עזרה מזלה שקארל נסיך. ואז כאילו התנחלה בבית של ידידה שהיא רק הכירה, חיטטה לה בארון ולקחה לה בגדים, ישבה על הבר ושתתה חופשי, הציעה משקאות חינם לחבורת זרים בבר לא שלה!!!!!!!!!!!!! וגם שכבה עם הומו נשוי אבל זה יותר אשמתו מאשמתה. ואז כרגיל כעסה שאף אחד לא דאג לפרני|חבול| זה לא התפקיד שלהם!!!!
ולאדעת אני ממש בצד של סנדי אפילו שהתיאוריה שלי לא הוכחה במלואה מרגיש לי שדבי קשה איתה במשהו שבכלל לא עניינה וסנדי ממש פגועה מזה. ממש היה לי עצוב עליה כשהיא הלכה אחרי שהן רבו וקיללה לעצמה כזה בקול שבור.

חחח קללת קארל. וזה ממשיך. איך אבל תמיד הוא נופל על השוטרים הכי קקות|בוקס|
סופסוף אבל הייתה לעלילה שלו חיבור לאחרות או מטרה חשובה כי הוא הציל את האלביי רום איזה נסיך|לב| מזל שהוא היה שם!
"מי נתן לבילי אייליש לנהוג" מתה מזה שהם קוראים לו בילי אייליש למה הם כ"כ דומים?:-D:-D

וגם קארל החמוד היחיד שהגיע לדבר הזה של ליאם|לב| (למרות שלאיאן הייתה סיבה טובה). לאדעת מה אני חושבת על הטייק שלהם על ה cancel culture. נראה לי דווקא נכון יחסית, בבסיסו זה דבר נכון, אבל לפעמים מגיע למקומות מופרזים. אני בעד לקרוא לבית ספר גלאגר אני הייתי הולכת לשם.

הדמנציה של פרנק ממשיכה לעשות לי עצוב. לפחות עכשיו כל המשפחה יודעת. איזה יופי שכולם היו שם ביחד, כי אני אוהבת סצנות משפחתיות. ואפילו שאני אוהבת את התוספות למשפחה היה נחמד שזה רק האחים עצמם (כמובן אחת חסרה;-(). אהבתי שלמרות שכולם שונאים את פרנק כן היה נראה שאכפת להם והם נראו המומים וקצת עצובים.
חחח עלק הרופאה שואלת "ידעתם שאבא שלכם אלכוהוליסט" לעעעעעעעעע באמת?:-D

Lhuna3

Well-known member
לא אהבתי במיוחד את הפרק.
האכפתיות הגדולה של מיקי כלפי טרי קצת באה משום מקום, וזה לא שזה לא מתקבל על הדעת שבכל זאת ילד דואג להורה שלו במצב כזה אפילו אם ההורה היה חרא, כי רגשות זה דבר מורכב וכלפי משפחה בפרט... אבל לא ראינו שום תהליך שהוביל אותו מהפרק שהוא כמעט ירה לו בראש, לפרק הזה שבו הוא כל כך אכפתי כלפיו.

ותמי "בוא נרצח את בראד כדי שלא ילשין עלינו"... ברצינות? בסדר שקצת הדליק את הילדה הטובה להיות קצת פושעת, אבל מפה ועד להציע רצח...?!

לא אהבתי כמובן גם את הקטע הפוליטי-אקטואלי הרגיל.

קארל היה אכן חמוד אבל באמת תמים להחריד, והסדרה ממשיכה עם האג'נדה המאוד מובהקת של כל השוטרים מושחתים ברמה מגוחכת.
והסיפור של פרנק יותר מידי עצוב לי לצפיה.
ומסכן בראד.

keren or5

Well-known member
אני כ"כ לא רגילה שיש פרקים שבוע אחר שבוע שכמעט שכחתי שיש פרק היום:-D
לול. גם אני... רק לפני איזה שניה הייתי כזה- רגע יום ראשון היום... יש שיימלס לא? :-D הלכתי לדודים...

didalf

Well-known member
האכפתיות הגדולה של מיקי כלפי טרי קצת באה משום מקום, וזה לא שזה לא מתקבל על הדעת שבכל זאת ילד דואג להורה שלו במצב כזה אפילו אם ההורה היה חרא, כי רגשות זה דבר מורכב וכלפי משפחה בפרט... אבל לא ראינו שום תהליך שהוביל אותו מהפרק שהוא כמעט ירה לו בראש, לפרק הזה שבו הוא כל כך אכפתי כלפיו.
אממ הרי בסוף הוא לא היה מסוגל לירות בו ראינו גם שבסוף אותו פרק הוא טרח להעלות אותו במדרגות לבית כשכולם התעלמו. אבל כן זאת קפיצה קצת מוזרה.

ותמי "בוא נרצח את בראד כדי שלא ילשין עלינו"... ברצינות? בסדר שקצת הדליק את הילדה הטובה להיות קצת פושעת, אבל מפה ועד להציע רצח...?!
היא הייתה מוצפת אנדרנלין ולחץ באותו רגע ודיברה "כמו בסרטים". זה לא שהיא באמת התכוונה לרצוח את בראד לדעתי.

לול. גם אני... רק לפני איזה שניה הייתי כזה- רגע יום ראשון היום... יש שיימלס לא? :-D הלכתי לדודים...
חחח יוטיוב הציע לי איזה סרטון של שיימלס וראיתי ורק בסופו נקלט לי שיום ראשון ויש פרק חדש:-D

Lhuna3

Well-known member
היא הייתה מוצפת אנדרנלין ולחץ באותו רגע ודיברה "כמו בסרטים". זה לא שהיא באמת התכוונה לרצוח את בראד לדעתי.
אוקיי. זה לא שבאמת חשבתי שהיא תרצה לרצוח אותו, ועדיין היה נראה לי ממש מוגזם שהיא תעלה בכלל רעיון כזה. אבל נניח שאפשר להאשים את האדרנלין והלחץ.

ושכחתי לשאול אותך איפה ראית שדבי האשימה את כולם שלא טיפלו בפראני? דווקא הפעם לא ראיתי שהיא האשימה בזה אף אחד.

didalf

Well-known member
ושכחתי לשאול אותך איפה ראית שדבי האשימה את כולם שלא טיפלו בפראני? דווקא הפעם לא ראיתי שהיא האשימה בזה אף אחד.
כשהיא ישבה ליד איזה פח והתקשרו אליה מהבית ספר שאף אחד לא לקח את פרני והיא כזה "לא היה לי מושג מישהו אחר היה צריך לאסוף אותה... החברה שלי". אוקי היא האשימה את סנדי פה לא את כולם. עדיין מעצבן.
1615751255341.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה פתאום למיקי כ"כ אכפת מטרי?8-* יאוו כזה נסיך עם כל מה שטרי עשה לו עדיין הוא היחיד שטורח לטפל בו? מלאך בחיי. היה להם רגע אחד מרגש אפילו כשמיקי אמר לו "יכלת להיות אבא חצי סביר אם לא היית הומפוב גזען ומכה". we've come such a long way מהימים שמיקי פחד ממנו למוות איזה יופי.
אבל למה מראש הם לא לקחו אחות לבנה איזה סתומים? בלעכסס בכלל לא מגיע לו כלום שימות. ובכן הנזירה דאגה לזה. ברוך שפטרנו!!! אבל פאק מיקי אשכרה עצוב מזה. הפרצוף העצוב והעיניים שלו כשהוא ראה אותו מת הרג אותי;-( לאדעת איך לאכול את זה מצד אחד אני שמחה שנפטרנו מטרי ומיקי צריך לשמוח גם אבל מיקי עצוב אז אני גם קצת עצובה בשבילו. עכשיו רק שאיאן יהיה שם בשבילו כמו שצריך אני רוצה חיבוק של תמיכה.
אוקי הבעיה הגדולה שלי עם זה היא שזה לא "אם רק לא היית הומופוב גזען ומכה" כי כאן הוא מתעלם לחלוטין מכך שהוא אנס את אחותו.
ועם כל העניין שהיה הול לחלוטין שהיו נוטשים אותו למות רק על זה שהוא ניסה להרוג אותם ביום החתונה שלהם - על עניין האונס עוד יותר היו צריכים לעשות את זה.
ומצטער גם אבל זה שמיקי בכלל העלה את זה כאילו יש קשר בין השאלה האם איאן יטפל במיקי אם הוא יצטרך ובין זה שהוא יטפל בטרי זה דפוק. (אני יודע פגעתי במיקי ועכשיו אני צריך לשלם)
*אני רק עכשיו חושב על כך שיקשרו בטח את עניין הטיפול בטרי בכך שעכשיו הילדים של פרנק יצטרכו להחליט עד כמה הם מטפלים בפרנק. אבל באמת שעד כמה שפרנק נוראי (ולפעמים אנחנו שוכחים עד כמה הוא נוראי) הוא די רחוק מלהיות רע באותה מידה כמו טרי.
הם באמת טיפשים שהם לא מיד השיגו אחות לבנה. אני חשבתי שהנזירה לשעבר הזאת תרביץ לטרי, וציפיתי לאיזשהו טוויסט, אבל חשבתי משהו פריקי כמו זה שהיא תעשה איתו משהו מיני, לא תרצח אותו.
נורא מוזר שלא ראינו מה הם עשו עם הנזירה אחרי שהם מצאו אותו מת. אני הנחתי שנראה את הקטע שהיא נאסרת בקטע הקצר שיש תמיד אחרי שמתחילים הכתוביות אבל חלא היה כלום (לפחות בקובץ שלי). ממה שהיא אמרה היא רצחה גם בעבר, אז האם היא פשוט עכשיו רק שוחררה מהכלא?

*קצת לא קשור אבל ראו את האמבולנס שאיאן ומיקי גנבו והפכו לרכב הובלת סמים וכסף שלהם. זה נראה כאילו הם לא השקיעו שום מאמץ בלנסות להסוות את זה שהוא היה בעבר אמבולנס. הם לא מודאגים שאולי זה יראה חשוד למשטרה מתישהו?
ורוניקה לקחה נורא קשה את זה שאמא שלה עוזבת יחסית לזה שלא ראינו אותה מאז עונה 3 בערך8-* לייק פיונה הייתה יותר קרובה אליה והיא לא לקחה את זה כזה קשה! וקווין כזה חמוד איך שהוא ארגן לה חתונה בהפתעה|לב| אבל היו חסרים לי הגאלגרים שם!
כן זה די מוזר עד כמה היא לקחה את זה קשה. אבל זה נחמד שגם אמא שלה חוזרת על כך שהיא גם ככה לא הייתה בקשר איתה כמעט.
באמת הרגיש מוזר שהגאלגרים לא היו בחתונה. אבל תכלס הם כבר לא עד כדי כך קרובים מאז שאין את פיונה.
בכלל מה הקטע שהם פתאום מתחתנים דווקא עכשיו? זכור לי שבעונה מאוד מוקדמת הם מתכננים להתחתן אבל אז מגלים שקווין בעצם עדיין נשוי. אז כנראה הוא התגרש, אז למה הם לא התחתנו כבר מאז? מה השתנה? (הפרק הזה מכל הפרקים)
אגב, האם הבן של אמא של ורוניקה הוא לא בעצם גם בן של ורוניקה וקווין. או שהוא פשוט בן של אמא של ורוניקה וקווין? אני כבר לא זוכר מה היה שם. בכל מקרה זה מוזר אם זה מה שקורה ופשוט לא מתייחסים לזה.
פאן פאקט: החוקרת עם התלתלים השחורים זאת אשתו של נואל פישר במציאות. לקח להם הרבהההה זמן לקמבן לה תפקיד:-D
מגניב. אולי פרק הבא היא תאסור את מיקי.
ליפ נלקח להחקר במשטרה. ליפ כמובן עונה כמו ליפ. וקארל סופסוף שימושי בתור שוטר מזהיר אותו שהם בדרך לבית. מזל שהוא הודיע גם לתמי והיא דאגה להעלים את חלקי האופנוע מהמחסן. וזה הדליק אותה. אהבתי ממש כשהיא סיפרה לליפ מה היא עשתה והוא הסתכל עליה במבט מאוהב כזה זה היה חמוד מצידו|לב| אבל בראד הוא לא גאלגר והוא הולך להתוודות כי הוא לא עומד בלחץ ועכשיו הם מחזיקים אותו בן ערובה8-* זה לא יכול להמשך לנצח הם יצטרכו לשחרר אותו מתישהו.
אני יודע שזה די הקטע של הסדרה שהם כולם די קרימינלים מהרגע הראשון וככה הם חיים, אבל זה ממש עיצבן אותי שליפ חזר למצב הזה עכשיו שיש לו בן והייתה תקווה שהוא יהיה טוב יותר.
והאמת שגם מרגיז אותי הקטע שתמי נדלקה מזה וזה רק יעודד אותו לעשות דברים כאלו יותר עד שבסוף הוא באמת ילך לכלא. (וכאילו אני מניח שהוא לא ילך לכלא על הדבר הזה כי לא יסיימו את הסדרה ככה, אבל אני חושב לטווח הרחוק של הבן אדם).
וכן, מה הם הולכים לעשות עם בראד לכל הרוחות? ומתישהו אשתו של בראד (שהיא אחותה של תמי) תדאג לגבי איפה הוא. (ואגב, מה קורה עם הניתוח של התינוק/עובר שלהם?)
יאוו דבי דבי דבי דבי|חבול| כמו תמיד מה שמעצבן בה זה כמה היא אנוכיתתתתתת. ואני לא מדברת רק על לנטוש את פרני בתקווה שמישהו מהמשפחה ידאג לה כאילו זה לא האחריות שלה ושלה בלבד. היא אפילו לא התקשרה לבקש עזרה מזלה שקארל נסיך. ואז כאילו התנחלה בבית של ידידה שהיא רק הכירה, חיטטה לה בארון ולקחה לה בגדים, ישבה על הבר ושתתה חופשי, הציעה משקאות חינם לחבורת זרים בבר לא שלה!!!!!!!!!!!!! וגם שכבה עם הומו נשוי אבל זה יותר אשמתו מאשמתה. ואז כרגיל כעסה שאף אחד לא דאג לפרני|חבול| זה לא התפקיד שלהם!!!!
כאילו כן זה היה מאוד אנוכי מצד דבי. אבל היא לקחה יום אחד של אנוכיות. נכון שזה לא משהו שבאמת הגיוני לקחת כשיש לך ילדה קטנה, אבל תחשבי על כל הפעמים שליאם די נזנח כשהוא היה קטן. זה היה דבר די רגיל שפיונה וליפ לא נמצאים ופשוט מישהו צריך לדאוג לו.
אני קצת פחדתי שהיא פשוט החליטה לנטוש את המחויבויות שלה כמו סנדי, אבל זה לא מה שזה היה.
ולאדעת אני ממש בצד של סנדי אפילו שהתיאוריה שלי לא הוכחה במלואה מרגיש לי שדבי קשה איתה במשהו שבכלל לא עניינה וסנדי ממש פגועה מזה. ממש היה לי עצוב עליה כשהיא הלכה אחרי שהן רבו וקיללה לעצמה כזה בקול שבור.
אני יכול להבין את הצד של סנדי בין אם זה היה תוצאה של אונס או לא.
אבל יש דברים גדולים של הבדל בערכים חשובים שיכולים לגרום לכך ששני אנשים לא יכולים להיות בזוגיות. ונראה לי הגיוני שדבי מבינה שהיא לא יכולה להיות עם מישהי שנוטשת את הבן שלה. זאת זכותה של סנדי לעשות את זה. אבל הגיוני שזה יהיה משהו חשוב מספיק בשביל דבי כדי שהיא לא תוכל להשאר איתה.
*לפחות הפעם היא לא אמרה לה שהיא תשאר איתה רק עם היא תקח משמורת חלקית על פרינס, כי זה אולטימטום מטופש. (בעיקר כי אם סנדי הייתה מסכימה זה מחורבן בשביל פרינס שאמא שלו לוקחת חלק בחייו רק בגלל בת הזוג שלה)
חחח קללת קארל. וזה ממשיך. איך אבל תמיד הוא נופל על השוטרים הכי קקות|בוקס|
סופסוף אבל הייתה לעלילה שלו חיבור לאחרות או מטרה חשובה כי הוא הציל את האלביי רום איזה נסיך|לב| מזל שהוא היה שם!
"מי נתן לבילי אייליש לנהוג" מתה מזה שהם קוראים לו בילי אייליש למה הם כ"כ דומים?:-D:-D
אני זוכר שאחרי הפרק שהוא היה עם השוטר הראשון אמרתי שבטח יהיה קטע שכל שוטר שהוא איתו יפצע או משהו ואז אף אחד לא ירצה להיות איתו (אל תגרמו לי למצוא את ההודעה ההיא). אבל בסופו של דבר זה היה נראה לי רק השוטר הראשון ואז השוטרת ההיא. היה עוד מישהו?
בכל מקרה כן, לא רק שיש לו מזל רע עם שוטרים מחורבנים, אלא יש לו סוגים שונים לחלוטין של מחורבנים. הראשון אחד אדיש לחלוטין שעושה הכל כדי לא לעשות שום דבר מסוכן. אז השוטרת שבשמחה הולכת לאקשן וגם כנראה לא מושחתת, אבל פשוט נוראית לאנשים. ועכשיו השוטרים הממש מושחתים. ממש בא לי שהוא ילשין עליהם, אבל זה בטח לא יקרה כי הוא לא מלשן. (וגם אם הוא ילשין אז הוא בטח יסתבך יותר כי מי שהוא ילשין אליו יכעס עליו).
כן סוף סוך יש יותר חיבור בין זה שהוא שוטר ובין שאר העלילות. גם זה שהוא עזר לליפ וגם לאליבי רום. (אם כי מה הוא יעשה עכשיו? הרי הם יחזרו לעשות להם אותו דבר למחרת)
וגם קארל החמוד היחיד שהגיע לדבר הזה של ליאם|לב| (למרות שלאיאן הייתה סיבה טובה). לאדעת מה אני חושבת על הטייק שלהם על ה cancel culture. נראה לי דווקא נכון יחסית, בבסיסו זה דבר נכון, אבל לפעמים מגיע למקומות מופרזים. אני בעד לקרוא לבית ספר גלאגר אני הייתי הולכת לשם.
כי קארל הוא באמת נסיך (לא כמו מיקי)(וואו אני הולך לקבל צעקות)
כרגיל הם עוסקים במשהו שיש בו משהו הגיוני ואפשר לחלוטין להגזים איתו ואולי לפעמים עושים את זה. זה נראה לי לחלוטין הגיוני שישנו את שם הבית ספר אם הוא נקרא על שם פדופיל, ולא משנה כמה הוא היה סנאטור חשוב. אבל באמת מגוחך לא לקרוא לו אפילו על שם מרטין לות'ר קינג כי הוא היה סקסיסט (אני לא שמעתי על זה, אבל אולי זה נכון).
אני לרגע חשבתי שבאופן הזוי ההצעה של פרנק לקרוא לבית ספר על שמו תתקבל כי הוא היחיד שאולי אין תיעוד באינטרנט על דברים בעייתיים שהוא עשה.
לחלוטין מגוחך שליאם זכה באיי-פאד על כך שהוא הציע שהבית ספר לא יהיה קרוי על שם אף אחד. אבל מתאים לסדרה.
הדמנציה של פרנק ממשיכה לעשות לי עצוב. לפחות עכשיו כל המשפחה יודעת. איזה יופי שכולם היו שם ביחד, כי אני אוהבת סצנות משפחתיות. ואפילו שאני אוהבת את התוספות למשפחה היה נחמד שזה רק האחים עצמם (כמובן אחת חסרה;-(). אהבתי שלמרות שכולם שונאים את פרנק כן היה נראה שאכפת להם והם נראו המומים וקצת עצובים.
חחח עלק הרופאה שואלת "ידעתם שאבא שלכם אלכוהוליסט" לעעעעעעעעע באמת?:-D
זה מרגיש מאוד מתאים שכל האחים (חוץ מפיונה:-() יהיו שם יחד כשהם מגלים על הדמנציה. אבל גם מרגיש לחלוטין לא הגיוני. למה כולם באו לבית חולים בשביל זה? במיוחד כשחלקם היו ממש באמצע דברים (המוות של טרי, העניין עם בראד). לא היה נראה שמישהו חושב שהם שם בשביל משהו מעבר להתנהגות פרנק מטורפת רגילה. אז למה הם שם? (אולי רק כדי להתנצל בפני ליאם שכולם הבריזו לו).
*אגב, אם קארל לקח את פרנק לחדר מיון מהבית ספר אז מתי ליאם זכה בפרס? או שליאם נשאר בבית ספר ואז אחד האחים האחרים אסף אותו בבית ספר ונסע איתו לבית חולים. אבל אז שוב, למה לנסוע לבית חולים בשביל לראות מה הקטע עם פרנק?
כן, היה עצוב העניין עם פרנק. ונראה שכולם באמת הבינו כמה זה רציני. אני חשבתי שאולי בהתחלה הם יפטרו את זה כמשהו לא רציני "הוא תמיד דמנטי כשהוא שותה". אבל נראה שזה לא המצב.
כל כך שמחתי לראות את פיונה שוב בקטע אחרי הכתוביות|לב||לב||לב| היה ממש מוזר לראות אותה נכנסת לבית שוב ומסתכלת על החור בקיר.
כן, זה היה מאוד מרגש. אבל אני חושב שכולנו ידענו שהיא תופיע שוב באחד מהפרקים האחרונים. הרי לא הגיוני שיסיימו את הסדרה בלעדיה.

*זה מזכיר לי שזה הרגיש מוזר שלא עסקו בכלל בכל סוגיית מכירת הבית שהייתה במרכז הפרק שעבר. אם כי זה גם מובן כי דבי הייתה כמעט כל הפרק בבר בעוד ליפ התעסק כמעט כל הפרק בענייני משטרה.

Lhuna3

Well-known member
כן, זה היה מאוד מרגש. אבל אני חושב שכולנו ידענו שהיא תופיע שוב באחד מהפרקים האחרונים. הרי לא הגיוני שיסיימו את הסדרה בלעדיה.
לא הבנתי מה עשית פה... אתה בוחן את העירנות שלנו או משהו? 😯
או שבאמת היה קטע כזה ועדי מחקה כדי לא לעשות ספוילר למי שלא רואה את הקטע אחרי הכתוביות :(

keren or5

Well-known member
לא הבנתי מה עשית פה... אתה בוחן את העירנות שלנו או משהו? 😯
אני דיי בטוחה שניק מטריל אותנו. עדי הייתה כותבת אם זה היה, זה חלק מהפרק... אבל כן הלכתי עכשיו לבדוק שוב את סוף הפרק + לקרוא את ההודעה של עדי עוד איזה פעמיים לראות איך היא כתבה את זה.
אני חושבת שזה לא בעיה לעשות כאילו עדי כתבה את זה - הוא בטח ציטט משהו של עדי ומחק מה שהיה כתוב בפנים וכתב בעצמו, אימלה בא לי לרצוח אותו! כי הלב שלי נפל לתחתונים כשקראתי את זה פעם ראשונה. אבל אני 99% בטוחה שניק ז"ל עבד עלינו.
ולגבי הפרק- אין לי כוח להגיב עכשיו, בתקווה מחר אני אסביר לכולכם למה אתם טועים.

Lhuna3

Well-known member
אני חושבת שזה לא בעיה לעשות כאילו עדי כתבה את זה - הוא בטח ציטט משהו של עדי ומחק מה שהיה כתוב בפנים וכתב בעצמו,
זה מה שגם אני חשבתי, וגם כי אם עדי באמת כתבה את זה זה היה אמור להיות יותר כמו
עאהעגאעגאהעגאהעגאדעגדאעגאהעגאהעא!!!! פיונה!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love: :love: :love:
אבל ניק ז"ל, אדם קר שהוא (היה), והקרירות ניכרה באיך שהוא כתב את זה.
וגם זה שהוא שינה את הטייטל (או שזה תפוז? האקר?) מחשיד שהוא שתה קצת וודקה הערב ומנסה לשחק איתנו משחקים.
ועדיין יש בי חלק שלא 100% בטוח שזה לא באמת.
או שטרול האקר השתלט לו על החשבון.

keren or5

Well-known member
זה מה שגם אני חשבתי, וגם כי אם עדי באמת כתבה את זה זה היה אמור להיות יותר כמו
עאהעגאעגאהעגאהעגאדעגדאעגאהעגאהעא!!!! פיונה!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love: :love: :love:
אבל ניק ז"ל, אדם קר שהוא (היה), והקרירות ניכרה באיך שהוא כתב את זה.
וגם זה שהוא שינה את הטייטל מחשיד שהוא שתה קצת וודקה הערב ומנסה לשחק איתנו משחקים.
ועדיין יש בי חלק שלא 100% בטוח שזה לא באמת.
לא! אם תאמיני לזה הוא ינצח! את בעצמך הדגמת איך עדי בחיים לא הייתה כותבת את זה ככה. אני מסרבת להאמין שאם זה היה אמיתי לא היינו רואים אפילו הודעה נוספת של עדי עם אקסטרה ספוילר, או עם ספוילר בתוך ספוילר או משהו. היא לא הייתה משאירה את זה ככה בלי להגיד כלום על זה אין סיכוי.
ניק! בוא לכאן ותסביר את עצמך לפני שאני שולחת אליך את הנזירה שטיפלה בטרי :-[

Lhuna3

Well-known member
לא! אם תאמיני לזה הוא ינצח! את בעצמך הדגמת איך עדי בחיים לא הייתה כותבת את זה ככה. אני מסרבת להאמין שאם זה היה אמיתי לא היינו רואים אפילו הודעה נוספת של עדי עם אקסטרה ספוילר, או עם ספוילר בתוך ספוילר או משהו. היא לא הייתה משאירה את זה ככה בלי להגיד כלום על זה אין סיכוי.
ניק! בוא לכאן ותסביר את עצמך לפני שאני שולחת אליך את הנזירה שטיפלה בטרי :-[
את צודקת! אז זהו, אני לא מאמינה לזה.
המנהל ישפט על פשעיו בבית הדין הבינ"ל בהאג.

Lhuna3

Well-known member
מצד שלישי השתיקה של עדי קצת חשודה.
אני מקווה שזה רק כי היא לא בפורום כרגע.

keren or5

Well-known member
וואי... את חושבת שעדי מעורבת בזה?! עד איפה זה מגיע למען השם!!! אם עדי מעורבת בזה היא תצטער. אבל באמת לפני שאמרת, הנחתי שהיא פשוט לא פה כי היא הייתה מגיבה לעוד הודעות שלנו.

Lhuna3

Well-known member
וואי... את חושבת שעדי מעורבת בזה?! עד איפה זה מגיע למען השם!!! אם עדי מעורבת בזה היא תצטער. אבל באמת לפני שאמרת, הנחתי שהיא פשוט לא פה כי היא הייתה מגיבה לעוד הודעות שלנו.
לא רגע, לא התכוונתי שהיא מעורבת, אלא שאולי היא באמת כתבה ומחקה ליתר בטחון ולא רוצה להגיד לנו עכשיו שזה נכון, בשבילנו.
מה אני אעשה שיש בי חלק שעוד מאמין... אני חלשה.

keren or5

Well-known member
אה, זה פחות אמין לי שהיא כתבה את זה ככה מאשר שהיא מעורבת בזה עם ניק...

למעלה