שיימלס 11X07🍺🏍🏍

Lhuna3

Well-known member
פרק ממש טוב!

איאן ומיקי היו ממש חמודים ומצחיקים כשהם מנסים להתחבר עם גייז מפונפנים :-D

המריבה בבוקר על המכירה היתה טובה :-D כל כך רציתי שפיונה תכנס ותשליט סדר.
ליפ ודבי מתחנפים לליאם וקארל :-D

ליאם הזה מסכן כזה ילד נטוש... :-(

קארל מתחרפן ממה שקרה לו עם ההיא ובסוף מגלה שהיא לא התכוונה להכנס להריון בכלל. אני לא חושבת שזה פוטר אותה מהאשמה על מה שהיא עשתה, וגם בטח אין לה זכות לכעוס עליו שחשב ככה כי היא לא הסבירה את עצמה. אבל קארל כן סולח ועוד שבור לב כשהיא זורקת אותו.

אמא של ורוניקה מכרה את הבית שלה ועוזבת את שיקגו - היא נראיית לי הרבה יותר טוב ממה שזכרתי - האם השחקנית הוחלפה או שזה נדמה לי?

וקווין כרגיל אידיוט ודופק לליפ ובראד את מכירת האופנועים הגנובים... |פנים|
וליפ נואש לא לעבור לגור אצל ההורים של תמי... מסכן. אבל היא גם חלקית צודקת.

לסנדי יש ילד שהיא ילדה בגיל 15 ונטשה :eek: וכל הסיפור שלה עם רויאל ומה באמת היה שם לא כזה ברור לי (אבל ברצינות "רויאל" ו"פרינס"?)
ודבי משליכה עליה את תסביכי הנטישה מהילדות של עצמה, אפשר להבין אותה, עוד ביחד עם זה שכולם רוצים לנטוש אותה עם המכירה של הבית.
אני קצת שופטת את סנדי על היחס הקר והאדיש כל כך לילד שלה, ויחד עם זה גם קשה לי לשפוט בחורה צעירה כל כך שילדה בגיל 15.
אוי כמה ילדים נטושים יש בסדרה הזאת.

ופרנק מכמיר לב, זה כל כך עצוב, למרות שברגעים שהוא צלול הוא עוד מצליח גם לנצל את המחלה שלו לתכמון המערכת ולעבירות קלות. אבל קשה לצפות בזה. איך הוא בכלל הגיע בסוף הביתה לא ברור. חבל שלא נשאר עם השוטר שרצה לעזור לו (ולא חשב שהוא נראה כמו פושע חח).

didalf

Well-known member
אוקי גאלגרים חמודים מה עם פיונה??????????????????????????????????? הבית בכלל רשום על שמה חצופים.

יאאאייי איאן ומיקי אמנם טיפשים אבל לפחות טיפשים ביחד במקום אחד מול השני. הרג אותי איך איאן כזה "אני לא עושה כל מה שליפ אומר" ואז מיקי יורד עליו שכן:-D
ואז הם מגיעים למסקנה שאין להם חברים אחרים. אוף ממש כאב לי שאיאן לא הזכיר את מנדי. היא הייתה חברה שלו;-( והם מחליטים לחפש חברים הומואים איזה שני טמבלים. כמו שאמרתי בעבר לסדרה הזאת יש יחס מוזר להומואים כי מצד אחד יש לנו את איאן ומיקי עם סיפור מורכב ומהמם, ומצד שני כל הומויאים אחרים שיא הסטריאוטיפ. בעצם גם היה את טרוור שקיבל טיפול מכבד יותר. אוקי אז כל מי שהוא לא יותר מבדיחה לפרק. אניוואי. הם מוצאים להם איזה זוג בחנות רהיטים שמזמינים אותם לבראנץ' או משהו ומיקי דווקא נהנה:-D הרג אותי היום. כל עוד נותנים לו אוכל הוא סבבה:-D אבל חצופים מה אתם מזלזלים בסאות'סייד. רציתי שאיאן יבהיר להם קצת יותר על המצב שלהם. וכאילו "אתה אשכרה אוהב את המשפחה שלך" איאן היה צריך 1. להגיד שכן ושיאכלו את הלב, ו2. להפיל עליהם קצת סיפור חיים טרגי. שלא נדבר על מיקי - עכשיו זאת סיבה לשנוא את המשפחה שלך. אבל לא נורא כי היה משעשע.
ואז הם מתקדמים לארוחת ערב כי מיקי עדיין מרוצה שמאכילים אותו. (אהמ קרב זמרות הפופ שלכם אתם לא תשימו את טיילור מקום רביעי חצופים). כשהם מתחילים לרקוד לצלילי גאגא ואריאנה זה יותר מידי בשביל איאן ומיקי רק שמשם זה ממשיך לאורגיה אז למה לא בעצם?:-D
ובסוף הם חמודים כשהם מכירים בזה שהם צריכים חברים יותר דומים להם ושליפ זה מספיק בשביל איאן|לב|
ואז ממש בסוף יאווו מתתי. לשניהם נדבק השיר הזהההה ומיקי שר מול המראה לול:-D (אני מופתעת שהוא מנקה בחוט דנטלי8-*) והם שרים ורוקדים ביחד יאוווו מתההההההההההה|מאוהב|:-D|מאוהב|:-D סופסוף הם לא רביםםםםם והם פשוט מטומטמים ביחדדד כמו שני בויפרינדס (הסבנדס) נורמליםםםם|מאוהב| רק 6 שנים חיכנו לזה.

אוקי משהו לא בסדר עם ליפ. אוף כל העלילה של קוו והאופנוע כ"כ תסכלה אותייייי זה כ"כ לא פייר כלפי ליפ ובראד אוף קוו זה שאתה טיפשון לא מספיק פה!!!
אני ממש מצטערת אבל תמי צודקת. אני מאד רוצה להיות בצד של ליפ אבל זה נהיה מוגזם. לפחות לזמן קצר שיצליחו להתארגן על משהו. זה שהוא בהתקף עצבים מטורף התחיל לפרק את הבית היה מוגזם. אבל מרגיש לי שיש שם אולי משהו מעבר? בא לי להרביץ לו ולתת לו חיבוק בו זמנית.

וואי דבי עצבנה אותי ממש רוב הפרק מה זה עניינך מה סנדי עושה???? חצופה. עלק רוצה משמורת משותפת. מצחיק אגב שהבעל והילד של סנדי הכי חננות בעולם:-D אבל כאילו מה הסיפור נראה לי ברור שהוא ילד שנוצר מאונס ובגלל זה היא לא רוצה קשר אליו אבל זה רויאל אנס אותה? או מישהו מהמשפחה הקקה שלך ורויאל רק הסכים להתחתן איתה ולגדל ילד לא שלו? כי אם כן הוא נסיך (לא סתם קוראים לו רויאל:-P:).
אבל אז בסוף כשסנדי העלתה את מוניקה אז זה התחבר לי למה דבי כ"כ מתעקשת על נטישת ילד שלא קשור אליה בכלל. ועל זה שהיא מרגישה שכולם רוצים לנטוש אותה. ואז קצת פחות כעסתי עליה.

חחח קארל הרג אותי שהוא התחיל לדבר שטויות בתוך הסנאית:-D
אבל לייק זה שהיא אלרגית ללטקס זה עדיין לא משנה את מה שהיא עשתה. היא לא אמרה את זה, היא אמרה שזה לא כיף לה, והיא עשתה מה שעשתה בלי לשאול אותו.
אבל קארל כרגיל סתום ועכשיו הוא רוצה אותה שוב|פנים|

חחח כמובן שפרנק מנצל את הדמנציה להונאות:-D אבל מבלבל מתי הוא משחק אותה ומתי לא. כלומר בבירור כשהוא התחיל להכנס לבתים לא נכונים הוא כבר היה אבוד באמת. כשהוא הלך ברחוב מיואש כבר וקרא לפיונה כמעט בכיתי (בעיקר כי שניה לפני צעקתי על המחשב "מה עם פיונה?????" כשהם שוב רבו על מכירת הבית) ואז כשליפ דחף אותו כזה ופרנק הבין שהוא במקום הנכון אפילו התרגשתי בשבילו. מה זה התקלקלתי!

שאלה: מי אמור לקחת את ליאם במידה והם מוכרים את הבית ומתפצלים??????? אתם זוכרים שהוא בן 10 בערך??? מה נהיה??? הוא אמור לשכור מקום לעצמו????

משעשע אותי שפעם במליון שנה נזכרים באמא של ורוניקה והילד שלה.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
לאדעת מרגיש לי שהילד הוא תוצאה של אונס וזה די מובן ההתכחשות שלה אליו.
אני לא הבנתי בכלל מה היה הסיפור שם. אני דווקא לא חושבת שהוא תוצאה של אונס, רויאל היה די מופתע ממה שדבי הטיחה בו, ובכלל הוא לא נראה טיפוס שהיה אונס מישהי. את העלת אופציה שאולי מישהו אחר אנס אותה, אז אולי, אבל אני לא רואה ממש רמז לזה. מה שלי נראה מבין השורות של מה שנאמר בפרקים הקודמים, זה שהיא בגיל 15 התאהבה בו וברחה איתו מרצונה, וטכנית זה כנראה אונס כי היא היתה מתחת לגיל ההסכמה והוא מבוגר יותר, אבל פרט לכך שהיא פשוט התחרטה אחרי שהילד נולד ולא ידעה להתמודד עם זה וברחה מהם.
אבל אולי אני טועה כי הסיפור באמת לא ברור.
שאלה: מי אמור לקחת את ליאם במידה והם מוכרים את הבית ומתפצלים??????? אתם זוכרים שהוא בן 10 בערך??? מה נהיה??? הוא אמור לשכור מקום לעצמו????
שאלה מצוינת, וכמו שאנחנו מכירים אותם אף אחד מהם לא חושב על זה וזה לא מעניין אותם בכלל :-( אני גם חשבתי במהלך הפרק שאולי הכי טוב שורוניקה תאמץ אותו.
(אבל זה גם קצת שעשע אותי וחמוד שהם מחשיבים את דעתו בשאלת מכירת הבית באופן שווה למבוגרים.)

ואני חייבת שתגידי לי אם אני צודקת שהחליפו את השחקנית של אמא של ורוניקה!

didalf

Well-known member
פרק ממש טוב!
כן היה כיף!

המריבה בבוקר על המכירה היתה טובה :-D כל כך רציתי שפיונה תכנס ותשליט סדר.
כן:-D אני מתה על בקרים גלאגרים כאוטים.
וגם למיקי תמי וסנדי אין מילה באותה מידה בנושא. (אבל התרגשתי כשאיאן וגם דבי אמרו שמיקי הוא משפחה|מאוהב|)
וגם הצחיק אותי שדבי מכינה ארוחות בוקר לכולם ובאה לתת למיקי נשיקה על הלחי והוא כזה WTF:-D
וכן פיונה;-(

ממש|חבול|
אולי באמת כדאי שורוניקה תאמץ אותו.

קארל מתחרפן ממה שקרה לו עם ההיא ובסוף מגלה שהיא לא התכוונה להכנס להריון בכלל. אני לא חושבת שזה פוטר אותה מהאשמה על מה שהיא עשתה, וגם בטח אין לה זכות לכעוס עליו שחשב ככה כי היא לא הסבירה את עצמה
בדיוק|כן|

(אבל ברצינות "רויאל" ו"פרינס"?)
חחחחחחח העיקר שמתי לב שקוראים לו רויאל אבל לא שילד קוראים פרינס:-D איזה הזויים:-D
עכשיו אני מבינה גם למה המוח שלי מנגן "when doves cry":-D

אני קצת שופטת את סנדי על היחס הקר והאדיש כל כך לילד שלה, ויחד עם זה גם קשה לי לשפוט בחורה צעירה כל כך שילדה בגיל 15.
לאדעת מרגיש לי שהילד הוא תוצאה של אונס וזה די מובן ההתכחשות שלה אליו. אבל באמת מסכן הילד.

didalf

Well-known member
אני לא הבנתי בכלל מה היה הסיפור שם. אני דווקא לא חושבת שהוא תוצאה של אונס, רויאל היה די מופתע ממה שדבי הטיחה בו, ובכלל הוא לא נראה טיפוס שהיה אונס מישהי. את העלת אופציה שאולי מישהו אחר אנס אותה, אז אולי, אבל אני לא רואה ממש רמז לזה. מה שלי נראה מבין השורות של מה שנאמר בפרקים הקודמים, זה שהיא בגיל 15 התאהבה בו וברחה איתו מרצונה, וטכנית זה כנראה אונס כי היא היתה מתחת לגיל ההסכמה והוא מבוגר יותר, אבל פרט לכך שהיא פשוט התחרטה אחרי שהילד נולד ולא ידעה להתמודד עם זה וברחה מהם.
אבל אולי אני טועה כי הסיפור באמת לא ברור.
מצאתי סרטון מהפרק הקודם. היא אומרת "כשפגשתי את רויאל הייתי בת 15 ובמצב בעייתי. את מכירה את המשפחה שלי את מבינה את זה". אני חושבת שזה די בבירור אומר שהיא נאנסה ע"י מישהו מהמשפחה (טרי?) ונכנסה להריון ורויאל תמך בה.

(אבל זה גם קצת שעשע אותי וחמוד שהם מחשיבים את דעתו בשאלת מכירת הבית באופן שווה למבוגרים.)
לא חשבתי על זה אבל אני מניחה שבקטע הזה זה נחמד מצידם. אבל הוא לא מבוגר הוא ילד מי מכם ידאג לו????:-[

ואני חייבת שתגידי לי אם אני צודקת שהחליפו את השחקנית של אמא של ורוניקה!
דווקא די בטוחה שזאת אותה שחקנית רק שיש לה תלתלים עכשיו.

Lhuna3

Well-known member
אני חושבת שזה די בבירור אומר שהיא נאנסה ע"י מישהו מהמשפחה (טרי?) ונכנסה להריון ורויאל תמך בה.
אוקיי, זה אפשרי. האמת שאני רוב הזמן פשוט לא זוכרת שהיא מילקוביץ'. אבל זה נשמע הגיוני שזה יכול להיות טרי או מישהו.
אני עדיין לא חושבת שזה הכרחי כי זה לא נרמז בעיני, ההסבר שלה לנטישה זה רק שהיא היתה בת 15 ולא היתה מוכנה למחויבות הזאת, אני לא הרגשתי שיש שם רמז למשהו מעבר. אבל אפשרי.

דווקא די בטוחה שזאת אותה שחקנית רק שיש לה תלתלים עכשיו.
😯 אז זה מדהים. היא נראתה לי יפה הפרק, ואני זוכרת שבעבר בכלל לא...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הם הבטיחו שמעכשיו פרקים רצוף!!!
אני לא מפתח ציפיות מהם בשלב הזה
אמא של ורוניקה מכרה את הבית שלה ועוזבת את שיקגו - היא נראיית לי הרבה יותר טוב ממה שזכרתי - האם השחקנית הוחלפה או שזה נדמה לי?
בדקתי בIMDB וזאת אותה שחקנית מאז העונה הראשונה.
וכל העלילה התורנית של ורוניקה מעניינת אותי כמו קליפת בצל (ותכלס למה שאני אתעניין בקליפת בצל או אשתמש ה כדרך לתאר עד כמה אני מתעניין במשהו?)
אבל זה כן מקבל נקודה כי זה התקשר לעלילה של ליאם.
אני גם תוהה אם ליפ חשב על השאלה של מי יקח את ליאם. בתור הבכור (ממי שנותר) וזה שרוצה למכור את הבית הוא היה צריך ישר להודיע שהוא יקח את ליאם לחיות איתם. בטח לא להשאיר את ליאם במצב שהוא תוהה האם ישאירו אותו לחיות עם פרנק.

באופן כללי אני חושב שהרעיון של לשפץ את הבית ולמכור אותו (באזור שלפי הסדרה אפשר להרוויח כסף טוב על בית) זה רעיון ממש טוב. אני גם מקבל את ההערכה של סנדי בסוף שמבחינת דבי הכל קשור לתסביך נטישה שלה.
אבל לא משנה כל זה, ליפ התנהג חרא כל הפרק הזה. אני באמת תוהה אם הוא התחיל לשתות בסתר (כשהמצלמה לא עליו, כי גם אנחנו לא ראינו חוץ מפעם אחת). גם הוא היה חראי כלפי דבי, אבל בעיקר הוא היה חרא כלפי תמי. ואני לא אוהב תמי גדול. אבל מראש תמי עשתה ויתור גדול כשהיא הסכימה לבוא לגור בבית ההוא. ועכשיו הוא חושב שלא הגיוני שהיא מסרבת לחזור לגור בבית העמוס של המשפחה שלו, אבל הגיוני שהוא לא יסכים לעבור לגור עם אבא שלה.

האמת שאת רוב הפרק לא ממש אהבתי.
החלקים עם איאן ומיקי היו נחמדים, ובאמת נחמד שסוף סוף הם לא רבים כל הזמן אלא עושים משהו יחד (כנראה רק היה צריך ששאר האחים יהיו בבעיות יחסים). אבל גם כשיש את זה אנחנו בקושי מקבלים באמת אינטימיות בינהם. מעבר לדיבורי סקס האם בכלל ראינו אותם מתנשקים בפרק? חוץ מזה גם יש את זה שמראים את ההומואים האחרים בתור רק סטריאוטיפים וגם היה מעצבן עד כמה איאן ומיקי חושבים שהם פריקים בגלל זה.
הדבר שכמעט הציל את הכל היה באמת הסצנה בסוף שהם שרים ורוקדים (אני בכלל לא זיהיתי את השיר).
*אגב (1) זכור לי שהיו להם בעבר חברים הומואים. זכור לי שבסביבות עונה 5 הייתה קבוצת כנסייה שהפגינה נגד הפגנה של חייל שאיאן היה בה ואז איאן ומיקי יחד עם כמה חברים הומואים שלהם עשו את איזו מזימה שבה הם גרמו לכך שמנהיג הכנסייה קיבל blow job מבחור.
*אגב (2) איאן גם הכיר איזה מיליון הומואים כשהוא היה גיי ג'יזס.

בכל מקרה רוב הפרק הייתי בעצבים גם בגלל שדבי עיצבנה, גם ליפ עיצבן, קארל היה עם כל הקטע הזה שלו עם האונס, ורוניקה הייתה בקטע משעמם, קווין היה מטומטם יותר מהרגיל (שזה מרשים).

איכשהו הקטעים היחסית מעטים עם פראנק היו יותר מעניינים כי באמת ריחמתי עליו. ויחד עם זה גם היה מצחיק/הזוי שאפילו את הדמנציה שלו הוא הופך לדרך לתחמן אנשים, אבל זה היה הרבה יותר עצוב עבורו. במיוחד הקטע שהוא בוכה ברחוב וקורא לפיונה וליפ.
אני ממש תוהה מה הם יעשו כשהם יגלו על המצב שלו. הם לחלוטין מוצדקים אם לא יהיה להם אכפת ממנו, אבל נראה לי שחלקם לפחות לא ינטשו אותו. במיוחד ליאם כן עדיין קשור אליו.

אבל הדבר שהכי היה טוב בפרק היה כשסנדי בסוף חיברה את הכל עם מה חרדת הנטישה של דבי. הדבר הכי טוב בזה הוא שבעוד שרוב הדברים האחרים שקורים שם הם דברים של הרגע, זה בעצם קו עלילה של כל הסדרה. החל מהעונה הראשונה שדבי עוד קשורה אל פראנק ונשבר לה הלב כשמוניקה חוזרת ודרך זה שהיא הרי החליטה ללדת את פרני ולשמור אותה כי היא רצתה משפחה שלה, מישהו שלא ינטוש אותה.
ובאמת נראה לי שעם כל הילדות ההזויה שלה וזה שהיא ילדה בגיל נורא צעיר והכמה שנים המטורפות שהיו לה אחרי, נראה לי שהיא הייתה כנה כשהיא אמרה שהיא בשום שלב לא חשבה שהחיים שלה יהיו טובים יותר אם היא תנטוש את פרני. ואפשר לטעון שזה כי היא בן אדם טוב, אבל בלי לבטל את זה נראה לי שזה במידה רבה מאוד בגלל שפרני לא תנטוש אותה. (עד שפרני תתבגר ויהיו לדבי תסביכים גדולים כשהיא תרצה לעבור לגור מחוץ לבית).

לגבי עניין סנדי - אני לא חשבתי שמה שהיא אמרה אז זה רמיזה לכך שהיא נאנסה, אבל יכול להיות שזה כן. לא נראה לי שזה מחויב ממה שהיא אמרה, אבל ייתכן.
בכל מקרה באמת היא כנראה הייתה במצב של לחץ כלשהו שגרם לה להתחתן וכנראה גם להכנס להריון. אגב אני לא יודע אם זה נחשב אונס של קטינה אם היא הייתה נשואה. אבל אני גם לא בטוח אם מותר להתחתן בכזה גיל (זכור לי ששקראתי פעם שבארץ חוקית מותר להתחתן רק מגיל 16).
בכל מקרה הדבר הראשון שחשבתי כשגילינו שיש לה ילד ושהיא לא רוצה שום קשר אליו היה להסכים עם דבי שהיא נטשה את הילד שלה ושזה נוראי. אבל אחר כך חשבתי על כך שבעצם זה לא מה שהייתי חושב על בחורה שהיא בת 15 שיולדת ומוסרת את הילד לאימוץ. אז אם היא מחליטה שהיא לא רוצה את הילד, אבל האבא כן רוצה לשמור אותו, האם ההחלטה הזאת פסולה לחלוטין? (אני מתכוון אפילו אם אין כאן שום עניין של אונס).
*אגב פרינס חמוד מאוד והיה נורא מתוק כשבסוף הוא שם יד מסביב לפרני (בהנחה שהכוונה כאן היא בחיבוק חמוד ולא משהו מגעיל כמו ששיימלס נוטים לעשות).

משהו שלא ראיתי שציינתן בכלל זה את הקטע בסוף כשדבי יוצאת מהבית ויש שם שני שוטרים שמחפשים את ליפ לגבי השוד של המקום שבו הוא עבד.
בכלל לא חשבתי על זה לפני כן שברור שהוא יהיה חשוד בשוד של מקום שנשדד ביום שהוא פוטר ממנו.
אבל יש גם את זה שדבי אמרה להם שהוא בפנים. כאילו מצד אחד אם הם מחפשים אותו כדי לחקור אותו אז אין ממש טעם לשקר. זה לא שהוא יברח עכשיו למקסיקו, הוא יחקר ויכחיש כל קשר.
אבל מצד שני לומר לשוטרים שהוא בפנים זה מרגיש לחלוטין כמו בגידה, כי הדבר הגאלגרי לעשות זה לשקר ולומר שהיא לא יודעת איפה הוא. בנוסף היא הוסיפה שהוא עם sledgehammer שזה נשמע כאילו היא מכינה אותם שהוא חמוש.

didalf

Well-known member
באופן כללי אני חושב שהרעיון של לשפץ את הבית ולמכור אותו (באזור שלפי הסדרה אפשר להרוויח כסף טוב על בית) זה רעיון ממש טוב.
מממ לאדעת אני קשורה רגשית לבית הזה.
אבל מרגיש לי כאילו זה הולך להסתיים בזה שכולם עוזבים את שיקגו ועצוב לי רק מלחשוב על זה.
אמא של וי עוזבת. הגאלגרים אולי ימכרו את הבית. אולי זה יגרום גם לקוו ו-וי לוותר ולעזוב. יאוו זה עצוב;-(
ורק השניים האלה בבר ישארו שם לנצח.

מעבר לדיבורי סקס האם בכלל ראינו אותם מתנשקים בפרק?
לא:-( ועל זה יורדות להם קצת נקודות אבל עדיין אהבתי.

*אגב (1) זכור לי שהיו להם בעבר חברים הומואים. זכור לי שבסביבות עונה 5 הייתה קבוצת כנסייה שהפגינה נגד הפגנה של חייל שאיאן היה בה ואז איאן ומיקי יחד עם כמה חברים הומואים שלהם עשו את איזו מזימה שבה הם גרמו לכך שמנהיג הכנסייה קיבל blow job מבחור.
וואלה נכון8-*
רגע אבל אנחנו יודעים שאלה היו חברים הומואים? אלה לא היו סתם מילקוביצ'ים רנדומלים?

*אגב (2) איאן גם הכיר איזה מיליון הומואים כשהוא היה גיי ג'יזס.
הם לא היו חברים הם היו מעריצים שהלכו אחריו.

אבל הדבר שהכי היה טוב בפרק היה כשסנדי בסוף חיברה את הכל עם מה חרדת הנטישה של דבי. הדבר הכי טוב בזה הוא שבעוד שרוב הדברים האחרים שקורים שם הם דברים של הרגע, זה בעצם קו עלילה של כל הסדרה. החל מהעונה הראשונה שדבי עוד קשורה אל פראנק ונשבר לה הלב כשמוניקה חוזרת ודרך זה שהיא הרי החליטה ללדת את פרני ולשמור אותה כי היא רצתה משפחה שלה, מישהו שלא ינטוש אותה.
ובאמת נראה לי שעם כל הילדות ההזויה שלה וזה שהיא ילדה בגיל נורא צעיר והכמה שנים המטורפות שהיו לה אחרי, נראה לי שהיא הייתה כנה כשהיא אמרה שהיא בשום שלב לא חשבה שהחיים שלה יהיו טובים יותר אם היא תנטוש את פרני. ואפשר לטעון שזה כי היא בן אדם טוב, אבל בלי לבטל את זה נראה לי שזה במידה רבה מאוד בגלל שפרני לא תנטוש אותה. (עד שפרני תתבגר ויהיו לדבי תסביכים גדולים כשהיא תרצה לעבור לגור מחוץ לבית).
אהבתי את מה שכתבת פה.

לגבי עניין סנדי - אני לא חשבתי שמה שהיא אמרה אז זה רמיזה לכך שהיא נאנסה, אבל יכול להיות שזה כן. לא נראה לי שזה מחויב ממה שהיא אמרה, אבל ייתכן.
בכל מקרה באמת היא כנראה הייתה במצב של לחץ כלשהו שגרם לה להתחתן וכנראה גם להכנס להריון. אגב אני לא יודע אם זה נחשב אונס של קטינה אם היא הייתה נשואה. אבל אני גם לא בטוח אם מותר להתחתן בכזה גיל (זכור לי ששקראתי פעם שבארץ חוקית מותר להתחתן רק מגיל 16).
לא מבינה אתכם זה נראה לי סופר ברור שהיא פגשה אותו כבר בהריון. "כשפגשתי את רויאל הייתי בת 15 ו "אין א טייט ספוט"". מה זה עוד אומר חוץ מ"הייתי בת 15 ובהריון"??? ומהמשך המשפט "את מכירה את המשפחה שלי" ברור שזה מישהו מהמשפחה שלה. וכמו שאנחנו יודעים שטרי אנס את מנדי והכניס אותה להריון סביר מאד שגם את סנדי. ושרויאל הציע לה להתחתן איתו בכל זאת כדי לתת לה חיים טובים יותר.

אבל יש גם את זה שדבי אמרה להם שהוא בפנים. כאילו מצד אחד אם הם מחפשים אותו כדי לחקור אותו אז אין ממש טעם לשקר. זה לא שהוא יברח עכשיו למקסיקו, הוא יחקר ויכחיש כל קשר.
אבל מצד שני לומר לשוטרים שהוא בפנים זה מרגיש לחלוטין כמו בגידה, כי הדבר הגאלגרי לעשות זה לשקר ולומר שהיא לא יודעת איפה הוא. בנוסף היא הוסיפה שהוא עם sledgehammer שזה נשמע כאילו היא מכינה אותם שהוא חמוש.
אוף ממש דבי|חבול|
היא כאילו לא שמה לב אפילו שאלה שוטרים או שהיא הייתה ממש נקמנית באותו רגע.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואלה נכון8-*
רגע אבל אנחנו יודעים שאלה היו חברים הומואים? אלה לא היו סתם מילקוביצ'ים רנדומלים?
אם תמצאי לי איזה פרק זה היה אני יכול לבדוק מה היה שם.
אבל אם אני זוכר נכון הם דיברו על כיצד לנקום במנהיג כנסייה הומופוב. למה שלמילקוביצ'ים רנדומליים יהיה אכפת?
לא מבינה אתכם זה נראה לי סופר ברור שהיא פגשה אותו כבר בהריון. "כשפגשתי את רויאל הייתי בת 15 ו "אין א טייט ספוט"". מה זה עוד אומר חוץ מ"הייתי בת 15 ובהריון"??? ומהמשך המשפט "את מכירה את המשפחה שלי" ברור שזה מישהו מהמשפחה שלה. וכמו שאנחנו יודעים שטרי אנס את מנדי והכניס אותה להריון סביר מאד שגם את סנדי. ושרויאל הציע לה להתחתן איתו בכל זאת כדי לתת לה חיים טובים יותר.
אני מסכים איתך שזה אופציה. אבל "אין א טייט ספוט" זה לא סלנג לאונס. זה גם יכול להיות שהיא נזרקה מהבית (או שכל המשפחה שלה נזרקה מהבית). יכול להיות שאיימו לעשות לה משהו כי גילו שהיא לסבית והיא הרגישה שהיא חייבת להוכיח שהיא סטרייטית.

Lhuna3

Well-known member
האמת שאין א טייט ספוט נשמע לי מאוד כמו סלנג להריון. אז חצי מקבלת את התיאוריה של עדי שאולי הילד לא של רויאל. לגבי אונס אפשרי באותה מידה שכן או שלא. בעיקר אני לא מבינה למה הסדרה משאירה אותנו לנחש בשלב זה. זה לא שזה יהיה איזה טוויסט מרשים. הן כבר מדברות על זה אז תנו לנו להבין.. זו הסיבה העיקרית שלי לחשוב שאין משהו מעבר. אבל בכל זאת לא פוסלת לגמרי.

didalf

Well-known member
אם תמצאי לי איזה פרק זה היה אני יכול לבדוק מה היה שם.
אבל אם אני זוכר נכון הם דיברו על כיצד לנקום במנהיג כנסייה הומופוב. למה שלמילקוביצ'ים רנדומליים יהיה אכפת?
502 או 503 או 504
וכי מכפת למילקוביצ'ים לזרום עם נקמה בכומר?

אני מסכים איתך שזה אופציה. אבל "אין א טייט ספוט" זה לא סלנג לאונס.
לא לאונס, להריון.
בעיקר אני לא מבינה למה הסדרה משאירה אותנו לנחש בשלב זה. זה לא שזה יהיה איזה טוויסט מרשים. הן כבר מדברות על זה אז תנו לנו להבין.. זו הסיבה העיקרית שלי לחשוב שאין משהו מעבר. אבל בכל זאת לא פוסלת לגמרי.
לאדעת אני לא חושבת שמשאירים אותנו לנחש או שזה טוויסט אלא שהם חושבים שככה הם די הבהירו את זה.

בדבר אחד אני מודה ציפיתי כל הפרק שסנדי בסוף תתפרץ על דבי ותגיד לה את זה במפורש וזה לא קרה אז זה טיפה מבלבל אותי אבל אני עדיין 95% בטוחה בתיאוריה שלי ושהם חושבים שזה ברור.

keren or5

Well-known member
תגובות:
טוב, במקום שיהיה לי כוח לכתוב על הפרק אני פשוט אגיב על דברים שאמרתם וככה, תדעו מה הדעה שלי עליהם. אבל בכלליות היה פרק ממש טוב בעיני שהמשיך רצף של פרקים טובים, ונותן תנופה לסוף העונה שתהיה טובה בע"ה
אוקי גאלגרים חמודים מה עם פיונה??????????????????????????????????? הבית בכלל רשום על שמה חצופים.
כן זה ממש מעצבן שלא הזכירו אותה אפילו. ולא רק בקטע של למכור את הבית, אלא חשבתי, בקטע שסנדי צעקה על דבי שהיא משליכה את החרדת הנטישה שלה עליה, חשבתי שהיא תזכיר את פיונה. כאילו נכון מוניקה היא אמא שלה, אבל היא גם אמרה שדבי מפחדת שהאחים שלה רוצים לנטוש, והיא לא הזכירה שהאחות הגדולה שהייתה כמו אמא שלה כבר לא נמצאת איתה כבר שנתיים. עד מתי ההתעלמות מפיונה? היא הוזכרה העונה פעמיים, פעם שניה בפרק הזה, ושניהם ע"י פרנק!
אוף ממש כאב לי שאיאן לא הזכיר את מנדי. היא הייתה חברה שלו
דבר לא הפריע לי כי היא הייתה חברה טובה שלו מזמן, אבל הוא לא בקשר איתה מלא זמן. אבל כשהיה קטע שמיקי אמר לו שימצא חברות בנות והוא היה כזה-איזה בנות ירצו לשמוע אותי מתלונן על חיי המין שלנו, הייתי כזה- הלו- יס פליז!! אני אני!
בגדול אהבתי את העלילה של מיקי ואיאן, זה הרגיש כמו עלילה לאו קי כזאת של פרק בסיטקום של זוג. אבל היה טוב שנתנו להם דבר כזה כי לא זוכרת שראינו אותם בסוג של עלילה כזאת. שהם ממש מתנהגים כמו זוג, לא רבים בקטע מעצבן, עוקצים אחד את השני פה ושם, אבל בעיקר עושים דברים נורמליים של זוג וזה היה דיי כייף.
אני מסכימה שקצת מבאס שהראו רק את הסריאוטיפים של הומואים עם האנשים שהם מצאו. לא שזה רע להיות כזה, אבל אני בטוחה שיש הומואים שהם לא כאלה אקסטרים. בכל מקרה, היה סופר חמוד שהם שרו את השיר בסוף ביחד במקלחת|מאוהב|:-D. אל תהרגו אותי אבל אני לא מכירה את השיר (אם זה של טיילור עדי תהרוג אותי בטח), אבל הבנתי שזה בטח איזה שיר של איזה כוכבת פופ שההם דיברו עליהם במסיבה.
מתההההההההההה|מאוהב|:-D|מאוהב|:-D סופסוף הם לא רביםםםםם והם פשוט מטומטמים ביחדדד כמו שני בויפרינדס (הסבנדס) נורמליםםםם|מאוהב| רק 6 שנים חיכנו לזה.
בול |כן||מאוהב|

קווין באמת מטומטם ומעצבן עם החוסר זהירות שלו. ועדיין ליפ עיצבן אותי יותר. כמו ניק אני לא ממעריצי תמי, אבל פה היא לגמרי צדקה (היא גם לא עשתה משהו מעצבן כבר דיי הרבה זמן). והיא התפשרה בשבילו לגור בדירה הזאת, וגם אין להם ממש ברירות אחרות והוא סתם עקשן וטיפש! והוא גם היה ממש דוש מעצבן כשהוא התחיל לשבור את הקיר. זה נראה לי דיי ברור שהוא חזר לשתות, אפילו שלא אמרו את זה במפורש.
ואני לא אוהב תמי גדול. אבל מראש תמי עשתה ויתור גדול כשהיא הסכימה לבוא לגור בבית ההוא. ועכשיו הוא חושב שלא הגיוני שהיא מסרבת לחזור לגור בבית העמוס של המשפחה שלו, אבל הגיוני שהוא לא יסכים לעבור לגור עם אבא שלה.
|כן|
לגבי סנדי ודבי, אז כמה דברים.
א. האמת אני בכלל לא חשבתי שיכול להיות שיש לה תינוק כתוצאה מאונס של טרי או משהו, עד שעדי כתבה את זה בשרשור הקודם. והיום במיוחד חיכיתי כל הפרק לשמוע שנגלה שהתינוק הוא תוצאה של אונס או משהו, כי אחרת זה מוציא את סנדי באור דיי רע. נכון שזה לא ממש עניינה של דבי הקטע של המשפחה של סנדי, אבל זה דיי עצוב שהיא אמרה לילד לא לקרוא לה אמא. כאילו בלי קשר לדבי זה טיפה אכזב אותי כי אני ממש אוהבת את סנדי, אני לא שוללת שזה מאונס (ואני מזכירה למי ששכח, שבעונה 3 מנדי נכנסה להריון מטרי שאנס אותה, אז לגיטימי והגיוני לחשוב להוא היה אונס כל ילדה שגרה איתם, אבל לא אישרו את זה). וגם בלי קשר, לא היה אכפת לי מדבי דיי הרבה זמן, אבל מאז שהיא עם סנדי אני יותר מושקעת בעלילה שלה כי אני ממש אוהבת את סנדי, כי אני חושבת שדבי באמת אוהבת את סנדי, וזה אולי הקשר הרומנטי הראשון של דבי שהוא אשכרה מעורר משהו רגשי, ונכון שהיא הרבה פעמים עושה דברים ברכה ה"דבית" המעצבנת, זה נכון שהיא לא תמיד מתמודדת עם סנדי או עם פרני כמו שצריך, אבל דווקא בפרקים האחרונים אני נוטה פחות להקשות עליה כי זה כן מרגיש שהלב שלה במקום הנכון. ודווקא הריב בניהם הרגיש לי מאוד אמוציונלי וחזק, ובסוף כשדבי התחילה לבכות אפילו ריחמתי עליה קצת. מעניין אם נגלה עוד על כל העניין של סנדי והבעל שלה והילד. ולאן זה ילך.

קארל מתחרפן ממה שקרה לו עם ההיא ובסוף מגלה שהיא לא התכוונה להכנס להריון בכלל. אני לא חושבת שזה פוטר אותה מהאשמה על מה שהיא עשתה, וגם בטח אין לה זכות לכעוס עליו שחשב ככה כי היא לא הסבירה את עצמה. אבל קארל כן סולח ועוד שבור לב כשהיא זורקת אותו.
מסכימה. חשבתי שזאת תהיה עלילה מעניינת, אבל היא דיי מוזרה... אין לי ממש מילה אחרת. כי זה כן דיי גרוע מה שהיא עשתה לו והיא הייתה צריכה להגיד לו שהיא אלרגית וכל זה, מצד שני, אולי הוא היה צריך פשוט לדבר איתה לפני שהוא התחיל לצרוח עליה כמו משוגע? לא יודעת. לומר תאמת, זה לא כזה מעניין אותי מה יקרה איתם.

חחח קארל הרג אותי שהוא התחיל לדבר שטויות בתוך הסנאית:-D
חחחח כן גם אותי... הרג אותי :-D
וואו. לגמרי. אף אחד לא דואג לילד הזה וזה כזה עצוב. באמת מה הקטע שהם מתייחסים אליו כמו בן אדם מבוגר כשהם מנסים לשכנע אותו כן למכור או לא למכור ולא זוכרים שהוא בן 10 ולא יכול בכלל לחיות לבדו? אוי, כשורוניקה מצאה אותו בארון שלה והוא שאל אם הוא יכול לגור אצלה זה היה כזה עצוב! :-( מסכן.
ופרנק מכמיר לב, זה כל כך עצוב, למרות שברגעים שהוא צלול הוא עוד מצליח גם לנצל את המחלה שלו לתכמון המערכת ולעבירות קלות. אבל קשה לצפות בזה.
כן מסכימה. איכשהו אני דיי לטובת פרנק העונה הזאת, כי לוידעת, זה באמת עצוב לראות אותו מגיע למצבים האלה, והוא גם לא עושה משהו כזה רע לילדים יותר. וחצמיזה הוא אמר פיונה ;-( וזאת הפעם השניה שמזכירים אותה העונה וגם הפעם זה בא ממנו.

כן גם אני.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
טוב, במקום שיהיה לי כוח לכתוב על הפרק אני פשוט אגיב על דברים שאמרתם וככה, תדעו מה הדעה שלי עליהם. אבל בכלליות היה פרק ממש טוב בעיני שהמשיך רצף של פרקים טובים, ונותן תנופה לסוף העונה שתהיה טובה בע"ה
"בע"ה" עלק:-D
כן זה ממש מעצבן שלא הזכירו אותה אפילו. ולא רק בקטע של למכור את הבית, אלא חשבתי, בקטע שסנדי צעקה על דבי שהיא משליכה את החרדת הנטישה שלה עליה, חשבתי שהיא תזכיר את פיונה. כאילו נכון מוניקה היא אמא שלה, אבל היא גם אמרה שדבי מפחדת שהאחים שלה רוצים לנטוש, והיא לא הזכירה שהאחות הגדולה שהייתה כמו אמא שלה כבר לא נמצאת איתה כבר שנתיים. עד מתי ההתעלמות מפיונה? היא הוזכרה העונה פעמיים, פעם שניה בפרק הזה, ושניהם ע"י פרנק!
כןןןן אני גם ציפיתי שסנדי תזכיר גם את פיונה בתור אנשים שנטשו את דבי!! זה אפילו יותר משמעותי ממוניקה.
מה יהיה עם זה שפרנק היחיד שזוכר אותה?;-(

דבר לא הפריע לי כי היא הייתה חברה טובה שלו מזמן, אבל הוא לא בקשר איתה מלא זמן
כן אבל הם דיברו על זה שלא היו לו חברים חוץ מליפ ואני צעקתי אבל מנדי!!! ככה הכרתם בכלל (כאילו הם הכירו קודם אבל זה מה שקירב ביניהם [בערך:-D])

אבל כשהיה קטע שמיקי אמר לו שימצא חברות בנות והוא היה כזה-איזה בנות ירצו לשמוע אותי מתלונן על חיי המין שלנו, הייתי כזה- הלו- יס פליז!! אני אני!
לול זה גם מה שאני חשבתי:-D

אבל אני בטוחה שיש הומואים שהם כאלה אקסטרים.
אני רואה רופול לפעמים, יש וגם פי כמה יותר אקסטרים.

אל תהרגו אותי אבל אני לא מכירה את השיר (אם זה של טיילור עדי תהרוג אותי בטח), אבל הבנתי שזה בטח איזה שיר של איזה כוכבת פופ שההם דיברו עליהם במסיבה.
פפפףףף אם זה היה שיר של טיילור הייתה פה כבר פסקה שלמה על זה מה נראה לכם?:-D
פוי זה אריאנה גרנדה!!! (וליידי גאגא) (עכשיו עדי תהרוג אותך יותר שהעזת לחשוב שזאת טיילור בכלל) (וזה היה השיר שכשהוא התחיל כולם קמו לרקוד שזה היה נקודת השבירה של איאן ומיקי)
בדיוק רציתי להתלונן על זה שעכשיו נתקע לי בראש שיר של אריאנה בגללם|חבול|:-D
ומי יהרוג אותך נראה לי אני היחידה שכן זיהתה את השיר וגם רק בערך כי ידעתי שיש להן שיר שנקרא ריין און מי אבל לא איך הוא נשמע.

זה נראה לי דיי ברור שהוא חזר לשתות, אפילו שלא אמרו את זה במפורש.
את חושבת? כאילו בד"כ כשמישהו שותה מריחים את זה לא?
כשתמי שאלה אותו אם הוא חזר לשתות והוא התעצבן זה הזכיר לי איך כל פעם שאיאן מתנהג מוזר ישר שואלים אותו אם הוא בלי תרופות והוא מתעצבן.

כן מסכימה. איכשהו אני דיי לטובת פרנק העונה הזאת, כי לוידעת, זה באמת עצוב לראות אותו מגיע למצבים האלה, והוא גם לא עושה משהו כזה רע לילדים יותר. וחצמיזה הוא אמר פיונה ;-( וזאת הפעם השניה שמזכירים אותה העונה וגם הפעם זה בא ממנו.
|כן|ממש
ובינתיים פרנק היחיד שזוכר את פיונה רק על זה מגיעות לו נקודות!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן אבל הם דיברו על זה שלא היו לו חברים חוץ מליפ
זה בכלל הרגיש לי לא קשור כי גם אמרו שהוא עושה כל מה שליפ עושה.
אבל במהלך העונות היו תקופות שהם לא היו כל כך קרובים ובטח שאיאן לא עשה כל מה שליפ עושה. היו לו לחלוטין את הדברים שלו - בנים, עבודה במכולת (מתי ליפ השיג לראשונה עבודה אמיתית?), צבא, פרמדיק, גיי ג'יזס. בעוד ליפ היה מוכר סמים עם קווין, עושה מבחנים עבור אנשים, למד באוניברסיטה, נעשה אלכוהוליסט, נעשה מכונאי.

ובינתיים פרנק היחיד שזוכר את פיונה רק על זה מגיעות לו נקודות!!!
אני חושב שאני יודע מה קרה.
היו עלילות קצת דומות לזה בבאפי ואנג'ל.
מה שקרה זה שמישהו הטיל קללה לכך שכולם ישכחו מפיונה.
אבל דווקא בגלל שפרנק סובל מדימנציה הוא היחיד שהקללה לא הצליחה לפגוע בו.
אני בטוח שפרק הבא פרנק יגיד להם משהו על כך שהם צריכים לבקש רשות מפיונה למכור את הבית והם ככה יסתכלו עליו במבט מוזר ויאמרו: "מי זאת פיונה?"
ואז העלילה של הפרקים הבאים תהיה בעיקר על פרנק שמנסה למצוא עזרה בשבירת הקללה.
בשלב מסוים הוא מוצא את שילה שהוא ידע שמאז שהיא עזבה היא הפכה למכשפה.
שילה עושה טקס בבית ומגלה שבמהלך השנים הוטלו עוד קללות שיכחון ולכן לא זוכרים את מנדי וסאמי ועוד הרבה אנשים, חלק גדול מהם אנשים שהיו בחיים שלהם עוד לפני תחילת הסדרה. מסתבר למשל שבעבר גר איתם אבא של מוניקה (שהיה גבר שחור, מה שמסביר דברים מסויימים). והייתה להם גם עוד אחות בין איאן ודבי ואחות של פרנק שגרה בבית ליד (הקללה גם העלימה את כל הבית שלה ולכן יש שם מגרש ריק) ואח צעיר של ורוניקה שהיה חבר טוב של ליפ בעבר. ופרנק מתחיל להזכר בכל האנשים השונים האלו.
מסתבר שמי שהטילה את הקללות האלו היא אמא של מיקי. היא תמיד הייתה שם, נסתרת, צופה מהצללים. וכל פעם שמישהו גילה עליה היא העלימה אותו.
הסדרה תסתיים בכך שמיקי יכריח אותה לבטל את כל הקללות וכל האנשים האלו יחזרו.

Lhuna3

Well-known member
אני חושב שאני יודע מה קרה.
היו עלילות קצת דומות לזה בבאפי ואנג'ל.
מה שקרה זה שמישהו הטיל קללה לכך שכולם ישכחו מפיונה.
אבל דווקא בגלל שפרנק סובל מדימנציה הוא היחיד שהקללה לא הצליחה לפגוע בו.
אני בטוח שפרק הבא פרנק יגיד להם משהו על כך שהם צריכים לבקש רשות מפיונה למכור את הבית והם ככה יסתכלו עליו במבט מוזר ויאמרו: "מי זאת פיונה?"
ואז העלילה של הפרקים הבאים תהיה בעיקר על פרנק שמנסה למצוא עזרה בשבירת הקללה.
בשלב מסוים הוא מוצא את שילה שהוא ידע שמאז שהיא עזבה היא הפכה למכשפה.
שילה עושה טקס בבית ומגלה שבמהלך השנים הוטלו עוד קללות שיכחון ולכן לא זוכרים את מנדי וסאמי ועוד הרבה אנשים, חלק גדול מהם אנשים שהיו בחיים שלהם עוד לפני תחילת הסדרה. מסתבר למשל שבעבר גר איתם אבא של מוניקה (שהיה גבר שחור, מה שמסביר דברים מסויימים). והייתה להם גם עוד אחות בין איאן ודבי ואחות של פרנק שגרה בבית ליד (הקללה גם העלימה את כל הבית שלה ולכן יש שם מגרש ריק) ואח צעיר של ורוניקה שהיה חבר טוב של ליפ בעבר. ופרנק מתחיל להזכר בכל האנשים השונים האלו.
מסתבר שמי שהטילה את הקללות האלו היא אמא של מיקי. היא תמיד הייתה שם, נסתרת, צופה מהצללים. וכל פעם שמישהו גילה עליה היא העלימה אותו.
הסדרה תסתיים בכך שמיקי יכריח אותה לבטל את כל הקללות וכל האנשים האלו יחזרו.
באיזה שלב נכנס ויז'ן הלבן?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

didalf

Well-known member
אני לא רוצה להיות באזקיל, אבל אל תשכחי חוקי ספוילר

למעלה