שיט.. עלו עלי...

7שילי7

New member
שיט.. עלו עלי...

מכירות את זה שאתן קוראות מאמר ופשוט אתן יודעות שהוא נכתב עליכן? אז איך זה בדיוק קרה? מישהו שם מכשירי ציטוט לייד הבית שלי? קראתי לפני כמה דקות את המאמר הזה באינטרנט.... ואכן: יצאתי מכורה. מאמר: האם את מכורה לאליהו ירדן עץ? התשובה שלי: כככככככככככככככככככככככןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן! 1. יש לכן בערך 30,000 תמונות שלו שמורות אצלכן במחשב, ותודה ששאלנו. 2. הפורום הראשון שאתן נכנסות אליו הוא כמובן זה. 3. היומן שלכן מלא בתמונות של פרודו. 4. אתן סוגדות באופן יוצא דופן לכפילו הבלתי מעורער של אליהו – הלו הוא ספונג´בוב [בוב הספוג כמובן], אפילו אם זה באופן לא מודע. 5. אתן משתמשות בשם "אליהו" לעיתים יותר תכופות מאשר ב"אלייז´ה". 6. אתן מנסות לאסוף את כל הסרטים הקיימים שאליהו לקח בהם חלק, אפילו אם זה רק לשתי דקות וחצי. 7. יש לכן את הטבעת האחת, ולאף אחד אסור לגעת בה [הזדהות עם פרודו?] 10. אתן מצטטות דברים שאמר בסרטים [וגם לא] בלי בכלל לשים לב לכך ["יו טייקן איט...חיחיחיחי" או אולי "יו אר מיי סאאאאאנשיייייין מיי אונלי סאנשיין...."] 11. אתן כותבות שורות כמו אלו... 12. אתן מושפעות מההעדפות המוסיקליות של אליהו. 13. אתן נכנסות ל-A&F לפחות 5 פעמים ביום. 14. אתן מתכחשות לגובה שלכן במידה והוא יותר מ-168 15. יש לכן חולשה להוביטים. 16. אתן חולמות על רווח בשיניים הקדמיות משלכן. 17. מתרגלות לעובדה שעישון זו לא תכונה כל כך רעה. 18. החברות שלך לא מעיזות לדבר על אליהו או על כל דבר שקשור אליו בצורה זו או אחרת כשאת בסביבה, כי כשאת מתחילה לדבר עליו זה לא נגמר והן נאלצות להשתיק אותך. 19. ההבעות המסכנות של פרודו ממיסות אותך, בניגוד לשאר העולם שחושבים שזה פרצוף דיי מאוס. 20. את מסוגלת לריב עם מישהו שחושב שאליהו הוא לא כליל השלמות. 21. כל יום שישי אתן בודקות את העיתון בקפדנות, בלי לפספס אף שורה או ערוץ, בחיפוש מתמיד אחר סרטים שאליהו נטל בהם חלק. 22. צפיתן בכל הסרט "אפר יום ד´" בלי להתאבד באמצע מרוב שיעמום. 23. גם הקלטתן אותו [הסרט הארור], סתם שיהיה באוסף סרטי האליהו שלכן, למרות שזה ממש לא נחוץ, כי אין סיכוי שתצפו בו שוב. 24. אתן כותבות "אליהו" בכל מקום אפשרי. 25. החדר שלכן הוא מקדש-האליהו ומכיל לפחות 3 דברים הקשורים לאליהו בצורה זו או אחרת. 26. ניסיתן לשכנע את ההורים להחליף את המכונית ל"מיני קופר" מגניבה. 27. בחתימה שלכן יש איזה פרט שיסגיר את האובססיה הבלתי נשלטת הזו. 28. הרקע שלכן בפלאפון הוא כמובן של פרודו. 29. פרנקה פוטנטה מביאה לכן את הסעיף, או לפחות... הביאה, עכשיו היא כבר לא מעניינת. 30. אתן חושבות שמשקפיים זה דבר סופר-סקסי. 31. אתן לא מבינות איך ידענו עליכן את כל העובדות האלו =]

ALiCiA SpInNeT

New member
היי, זה לא טוב!>__<

אנחנו צריכות לעשות '100 סיבות - למה דווקא אלייז'ה?' משלנו.

7שילי7

New member
הווו רעיון מצויין!!!!

כשאת מתחילה זרקי מילה יש לי כבר כ"כ הרבה סיבות...

Gaunt

New member
הגובה של זה 1.68?../images/Emo152.gif../images/Emo15.gif

אני נמוכה ממנו בס"מ 1!

פירחון 1

New member
אכן הוביט....

אני נמוכה מימנו ב12 סנטימטר!!!!!!!מיסתבר שאני יותר הוביט....הוביט גאה!!!

למעלה