שחקן ישן חדש..

שחקן ישן חדש..

שלום אנשים יקרים, בעבר שיחקתי במשחק והייתי בברית האגדית THC, והיו לי מדינות חזקות מאד,אני אדם בעל ניסיון במשחק, וכיום לאחר שנתיים של הפסקה חזרתי לשחק ואני מחפש ברית, חזקה ותומכת עם עקרונות חזקים, אשמח לקבל הצעות ואני מבטיח לתרום ככל שאני יכול. נ.ב לא אהבתי את העדכונים

hen1xc

New member
הכל לפי העין שלי

אני בברית SVF ברית עצמאית שהיא לא באיחוד הבריתות איחוד הברית הם: סנד השף השמח ארנה אנרכיה הכי לגיטימי שתכנס לשף משם הייתה גדלת היית בטח מנהל וכנראה לשם תחזור אני רוצה לאכול אחרי שלא אכלתי 24 שעות נשמע דבילי אמשיך אחר כך

פשוט..

אני רוצה לחזור ולהשתלב במשחק כמה שיותר מהר, ובישביל זה אני צריך מידע,נגיד מה הולך עם הערבים?

hen1xc

New member
חחח אם הערבים למטה

זה בגלל שהאיחוד למעלה בגלל זה הם למטה נראה לי שאבו ראנא פרש בכל מקרה איחוד בנאי אני לא אספר לך כל מה שקרה מאז פתיחת השרת אבל כיום : האיחוד הישראלי שולט מחסל כל מה שזז יש את הצמד רובי והסמרטוט
(יוגב) איחוד מתחזק ובלה בלה בלה לא מזמן חיסלו את איירונז אז אל תיבהל שיש דגל ערבי בעשיריה ובא לציון גואל

פשששש

סחטיין עליכם אחים שלי, בפעם האחרונה שבדקתי היו את החראות CIS, ובכללי המצב שלנו היה בקאנטים, יאללה אני רק מחכה לחזור לצמרת

hen1xc

New member
לחזור לצמרת?

אם אלון יסכים לתת לך מדינות אולי אז אדוני להגיע לצמרת היום זה לא כל פשוט היום זה לא 3000 מפעלי לווינים אם יש לך רצון עז לחזור לצמרת אם יהיה לך משהו כמו 200-250 מדינות אני מעריך שתוך חודשים יש לך צי מכובד מאוד של מדינות בכוח 500-600B

hen1xc

New member
הנה אלון התחבר

כיום הוא מנהל את השף לילה טוב.....

sonic3

New member
לצחוק עכשיו או אח"כ ?

מה ניסגר איתך מורן היית נורמלי פעם מה קרה. מה ניסגר עם חלק מהאנשים פה אני לא מבין ... חסר לכם עם מי להתווכח? קח את עצמך בידיים .

BoInG007

New member
דודו זה לא אני מישהו טמבל מנסה פה משהו

לפחות פעם הבאה תעתיק גם חתימה טמבל... בכל אופן זה לא אני והמשועמם שעושה את תמשיך לעשות תהנה כל עוד אתה יכול..

oreI811

New member
איה אמא... אכלו לי שתו לי..

חבוב, שנינו יודעים שיש לך שני ניקים, אז אל תשחק לי אותה עכשיו... פעם הבאה תזכור מה אתה מספר למי...

hen1xc

New member
אוראל תסתכל על היוזר

של שעה 3:03 לעומת השעה 12:14 ותבין את ההבדל

oreI811

New member
../images/Emo45.gif

סבבה, סליחה
גם אני לפעמים יוצא טמבל...

למעלה