שחמט!

Gezer

New member
שחמט!

שלום לכולם !הגעתם לפורום השחמט הראשון בעברית אני אורי אני לומד ומשחק שחמט הרבה. זהו אחד התחביבים הגדולים ביותר שלי. סבא שלי לימד אותי את המשחק ולאחר מכן המשכתי לשחק וללמוד עם מורה במתנ"ס ולאחר מכן עם מורה פרטי. כיום אני משחק עשרות משחקי שחמט ביום(באינטרנט). אם גם אתם אוהבים שחמט כמוני או יותר אז הגעתם למקום הנכון! כאן תוכלו לדבר על שחמט לשאול שאלות,להראות משחקים שלכם או של אחרים לקרוא כתבות, לשמוע הערות והארות לראות משחקים,לשחק משחקים,לראות פתיחות חדשות,להראות פתיחות,להראות ולראות ואריאנטים ואטיתיודים,לדבר על שחקנים ואתרי שחמט אחרים,לדבר על שחמט במחשבים,תוכנות שחמט היכן ניתן להשיג אותן ומה מחירם,להראות ולראות בעיות שחמט שהמצאתם או ראיתם או כל דבר אחר שקשור ישירות או בעקיפין לשחמט. האתר של הפורום הוא http://www16.brinkster.com/1234uri1234/gezer/67/chess.html או אתר גזר http://gezer.away.co.il אני מקווה שתהנו מהפורום ומהאתר עד כמה שאפשר !!!כתבו ככל יכולתכם מנהל הפורום Gezer

../images/Emo49.gifוהערה קטנה../images/Emo42.gif

מזל טוב לך גזר! זה לא הפורום הראשון ולא בטיח, לא ממזמן היה פורום ב"נענע", שירד לפני כיומיים בגלל חוסר פעילות, משחק בשחמט לא שכיח כל כך בארץ ולכן קשה לי להאמין שהפורום הזה ישרוד ורק הערה אחרונה: כדאי לך למלא ומהר את הפורום הזה במשתתפים, אפשר להשיג מכל מיני חורים בטח
, שאם לא כן הפורום שלך ייאלץ להיכנס לרשימה השחורה של הפורומים הסגורים בתפוז. אז שיהיה בהצלחה ונזכה לראות את בית המקדש נבנה במהרה בימינו ונגיד אמן! בכבוד רב מישהו from israel

Gezer

New member
שלום!

אני כמובן ינסה להביא את כל האנשים שאני מכיר לפורום הזה ואני אשמח עם גם אתם תנסו לעזור לי ואני מקווה מאוד ואני מקווה שגם אתם מקווים שהפורום הזה לעומת האחרים יצליח לשרוד.

גרעאפס

New member
יו יו יו גזר

נחמד מאד לראות את הפורום הזה כאן. האמת אני כבר חושב הרבה זמן שהיה צריך להקים פורום שחמט, אבל אני עצלן מכדי לעשות דבר בנדון. אני מאד מקווה שנוכל להקים פה קהילה רחבה ואיכותית של שחמטאים. אני מצידי אתרום את חלקי. ראה בי, אם תואיל נא, שותף גורל. אני חובבן, ומבלה זמן רב בלשחק לשם הנאה באינטרנט. קראתי ואני ממשיך וקורא ספרות מקצועית, וזהו למעשה המקור היחידי ממנו אני יכול ללמוד. חזק ואמץ!

Gezer

New member
תודה רבה!

אני מקווה שהרבה אנשים יבואו ובאמת תיהיה לנו קהילת שחמטאים טובה! נ.ב אלו ספרי שחמט אתה קורא???

נדמה לי שהרוב יעזבו אותך

אתה מבין.. קשה להתמיד.. למשל היום נקבר פורום ריקודי עם אותו סיפור כמו שלך..
ומצטער על הפסימיות, מנסה להיות מציאותי.. שחמט פשוט לא הולך..

Gezer

New member
אפשר

אפשר רק לקוות... אבל אני לפחות יעשה כל מה שאפשר לעשות כדי שזה לא יהיה גם גורל הפורום הזה. אני מקווה שגם אתם תעזרו לי.

Ergil

New member
שלום!

הנה לפחות משתמש אחד שיצא מאיזה חור
ושמח להיות כאן. אולי, אם וכאשר יהיו מספיק משתתפים נארגן מין תחרות? או משהו?

Gezer

New member
שלום!

אני שמח שאתה שמח ליהות כאן! איפה אתה רוצה לעשות את התחרות? באתר של הפורום אפשר אבל זה באיכות... הכלים מצויירים נורא... אבל לא מצאתי תוכנת שחמט אחרת שניתן לשחק איתה באינטרנט אז זה מה שיש כאן. אם אתה רוצה יש אתר מצויין - www.kasparov.com/play תיכנס אליו. אני משחק בו כמה שנים אבל הדירוג שלי ממש נמוך שם מפני שאני כמעט ולא משחק שם משחקי דירוג. אם אתה תשלם להם 5$ לחודש תוכל לשחק גם מול סופי פולגר, בוריס אלטרמן, בוריס אברוך, אליק גרשון, ויקטור מיחלבסקי... ועוד הרבה רבי אמנים. הם גם נותנים שעורים.

למעלה