שחמט בהתכתבות

שחמט בהתכתבות

אני רוצה לשחק שחמט בהתכתבות עם חברי פורום זה! הזמן למסע יהיה שבוע וצריך להשאיר את המסע בנושא זה! אני לא מתכוון להשתמש במחשב או בתוכנות אלא רק בלוח, ואני מקווה שגם אתם תעשו כמוני! אז בהצלחה!!! אני מתחיל: 1. ד4
 

erezsh

New member
טוב. ננסה

2. f5 הוא המהלך הטבעי עבורי. אגב, שבוע זה הרבה זמן.. עשויה לעבור השנה לפני שנסיים.. :)
 

erezsh

New member
ז8-ו6

אגב, בקשר לפתיחה המוזרה שלי - מסתבר שמספרתי לא נכון בהתחלה :) לא נורא, נמשיך כך.
 
לא נורא..... אבל צריך עוד משתתפים!

אני אלך על פג3 אגב, אתה חבר באיגוד הישראלי לשחמט?
 

aaa123

Member
טוב אני לא משחק את הפתיחה כך

שאני לא מומחה בתיאוריה אבל בכל זאת אשחק בלי להעזר בספרים או בתוכנה שלי(אני נעזר בתוכנה רק להצבת העמדה על הלוח כך שהיא משמשת למעשה כלוח). מסעי הוא 3...ה6 המשחק עד כאן למי שזאת ההודעה הראשונה שהוא קורא 1.ד4 ו5 2.ג4 פ-ו6 3.פ-ג3 ה6 אגב שלחתי לך אתמול את התוכנה עם קצת פרטים עלי ואמסור גם כאן קצת פרטים: מד כושר 2021 ,משחק בליגה א מרכז, תוצאה 3.5 מ7 ש5 משחקים ראשונים הסתיימו בתיקו) פרטים נוספים על יריבי אפשר למצוא באתר של האיגוד אם מחפשים ליגה א מרכז,ומסתכלים בתוצאות של הפועל פתח תקוה. אורי
 

aaa123

Member
האם הבעיה עם הקובץ של הzip?

אני רואה שלא קיבלתי תשובה על האי מייל ואני רוצה לדעת בדיוק מה הבעיה. שלחתי לך 2 קבצי txt קטנים וקובץ zip אחד. החלטתי לשלוח קובץ zip כי קיימת תוכנה סטנדרטית שדוחסת קבצים לקבצי zip ולחלופין מנפחת אותם לקובץ המקורי. הרבה תוכניות ניתנות להורדה רק כקבצי zip. אם יש לך בעיה לפתוח קבצי zip אז יש לך בעיה להוריד הרבה תוכנות חופשיות כולל הגירסאות החופשיות של Movei. אני יכול לשלוח לך גירסת exe של Movei אבל אני בספק אם זה יעזור כי אתה צריך גם להוריד את winboard ,ואני לא בטוח אם אתה יכול להוריד אותה אוטומטית כגירסת exe. אתה יכול להשתמש ב winzip כדי לפתוח קבצים של zip (ראה הלינק שצירפתי). אם הבעיה שלך אחרת אז תפרט יותר מה הבעיה שלך. בינתים יש לי גירסה חדשה של Movei שהיא כנראה טיפה יותר טובה טקטית כתוצאה משיפור בחוקי החיפוש אם כי לפי המבחנים שערכתי הרווח הממוצע הוא פחות מ10 אחוזים אבל עדיין לא שיניתי את הערכת העמדה. לגבי המשחק אני משחק ר-ה7. מסע הבא אני נותן לאחרים לשחק.
 
טוב, יש משחק!

קודם כל, לפני המסע, אורי אני לא מצליח לפתוח את האי מייל עצמו! אני נכנס לאי מייל והוא שולח אותי לדף עם ארורים! שטות ניק, המסע ה6 שוחק כבר, אתה מוזמן לעשות מסע אחר! המסע שלי:רז5! להזכירכם המסעים ששוחקו: 1.ד4 ו5 2. ג4 פו6 3. פג3 ה6 4.פו3 רה7 5. רז5! לתזכורת, אסור להשתמש בספרי שחמט, במחשבים ובשום דבר שאסור במשחק שחמט רגיל!
 
אמינם,

הגבתי למסעך הראשון.מה לי ולהולנדית? אפשר גם לשחק במקביל. אגב,למה אני לא מוצא את הפורום "שחמט" ברשימת הפורומים?
 
שטות ניק....

מצטער אם לא הבנת אותי, אבל אני רוצה לשחק רק משחק אחד! בוא נסיים את זה, ונתחיל אחר! אגב, תזדהה!
 

aaa123

Member
לגבי שאלתך השניה אתה לא תמצא את

שחמט ברשימת הפורומים כי הפורום נסגר בגלל מיעוט משתתפים(זאת התשובה שקיבלתי בפורום משוב). לפורום גם אין מנהל או מנהלת בניגוד לפורומים שלא נחשבים לסגורים כל ידי תפוז. אני מניח שאם תפוז יראו שיש פה הרבה הודעות אז הם ימנו לפורום מנהל שיכול למחוק הודעות ,ושהפורום יופיע ברשימת הפורומים. אגב כנראה שלי ולהנהלת הפורומים יש הגדרה שונה לנסגר כי בעיני פורום נסגר רק במקרה אי אפשר לכתוב בו הודעות.
 

aaa123

Member
לא יודע מה הבעיה אבל אני חושב

שאני אנסה לשלוח לך אימייל דרך כתובת אחרת. אשלח לך עד מחר בבוקר אימייל.
 
למעלה