שחיתותתתתתתתתתתתתת

שחיתותתתתתתתתתתתתת

שמי דקלה - שם בדוי, תושבת העיירה הצפונית שלומי הנמצאת כידוע בימים טרופים אלה בקו האש ביחד עם ישובים רבים אחרים, ימים בהם נדרשת סולידריות ותמיכה לאומית, ימים בהם האזרח הקטן מקווה כי המדינה בה הוא חי, שילם מיסים כחוק והגן בחירוף נפש על תושביה, תהווה מקלט ומקור מהימן לכל צורכיו היומיומיים. תקווה זו, לא רק שאינה מתקיימת היא אף סוטרת בחבטה רועמת בפניו ובפני שכמותו, המדינה באמצעות פיקוד העורף יוצאת ידי חובה בהעבירה אספקה שוטפת של מצרכי יסוד לישובי הספר על בסיס קבוע, אולם אחריות החלוקה ניתנת למועצת היישוב. מועצה אשר גם בימים של שגרה מתנהלת בשחיתות גסה, אפלייה וחוסר צדק משווע מעולם ה"קומבינות", ממשיכה גם בימים קשים אלו של מלחמה ופחד לנהוג על פי מיטב המסורת, משאיות שלמות של חבילות העמוסות כל טוב נעות ונדות ברחבי היישוב חדשות לבקרים ומחלקות את הטובין לתומכי המועצה, בוחרי ראש המועצה ומקורביו, למעשה אני משוכנעת שגם ברגעים אלה נאגרים מחסנים שלמים של מצרכים בבתי אנשי שלומו ואילו משפחות אחרות שבאופן דמוקרטי לא בחרו בו לא זוכים לקבל אפילו קופסת סרדינים עלובה. אני וחברים רבים כמוני קצנו מלשקוט ופתחנו חמ"ל של ממש לתיקון העוולה, אינסוף טלפונים למטה החירום של פיקוד העורף, חברת החדשות ואמצעי תקשורת רבים וטובים, מיותר לציין שדברינו נפלו על אזניים ערלות, אטימות ואמפתיה סתמית שהסתכמה בהבטחות ריקות לבדוק את העניין. בשורה התחתונה, המצב נשאר כמות שהוא, אנו יושבים במקלטים חסרי אונים ומחוסרי מזון בסיסי ומצרכי יסוד, חשוב לציין שאין אנו אנשים המורגלים בקבלת חסדים ונדבות, לא היינו אפילו ניגשים לטפל בעניין אם אפשר היה לצאת החוצה למכולות היישוב מבלי לחשוש לחיינו, מה גם שברגעי הפוגה בבואנו לחנויות, מוצרים רבים חסרים על המדף. לסיכום אוסיף ואומר, בעוד גלגלי הבירוקרטיה טוחנים לאט, אזרחי הדמוקרטיה נמקים ונשכחים מהר.

shirathayam

New member
אולי תיפני לעיתונות ??

אלו לא יהודים . זה מזכיר את הסיפורים על השואה שהיו יהודים שבגדו ולקחו לעצמם צריך לפרסם את התמונות של מי שידו בשחיתות שיתביישו להם וגם את השמות שלהם

לשירת הים

פנינו כמה תושבים לתקשורת ..משטרה ולעיתונות העניין בטיפול. ראש מועצת שלומי גבי נעמן ממשיך עם המחדלים וביום שישי האחרון הגיעה משאית מלאה באספקת מזון שהיתה מיועדת לכל התושבים ..וכרגיל עובדי המועצה חילקו אך ורק למקורביהם והיתר הועבר למחסן ששם יש מאגרים שנאגרו מאז תחילת המלחמה.. בושה וחרפההההההההההההההההה פנינו לכל גורם אפשרי כדי שהשחיתות הניבזית הזו תטופל .. מקווים שהפושעים יבואו על עונשם בקרוב.

Cactus123

New member
צודקת בכל הטענות!

גם אני תושב שלומי וללא ספק כל העיירה פה מתנהלת על קומבינות. כל מי שמקושר במועצה מקבל תמיכה והשאר נשארים בצד או מקבלים ממש מעט. למשל בתחילת המערכה קרובי המועצה נשלחו לבתי מלון באילת כאשר אנחנו נאלצנו להאבק בשביל ללכת לאכסנייה אומללה! כך גם האספקה אינה מגיעה לתושבים אלא רק למקרובים ועל מנת לקבל את המועט צריך להתקשר ולצעוק ולפעמים גם זה לא מספיק. אני נער ואבי נכה אשר לא יכול לנסוע רחוק ואנחנו בקושי מקבלים תמיכה! ממש בושה המועצה כאן!!!

למעלה