שחיית פעוטות

נאוה שפ

New member
מוסיף להתפתחות התינוק במה?

כל תנועה שנעשית במים נעשית ללא הימצאות כוח הכובד! אז ברור שפתאום יש התפתחות מוטורית במים. וואו! להזכירכם כשהתינוק יוצא מהרחם עם היוולדו, הוא צריך להתמודד עם כוח הכובד!!!!!!!!!!!!!!!

d i n o l e

New member
השאלה אם זה מזיק? אנחנו הולכים

עם הגור מגיל 4 חודשים עד היום כשהוא כבר בן שנה. וזה בעיקר כיף גדול בשבילו מאד אוהב מים.

נאוה שפ

New member
אין לי בעיה עם מי שהולך לחוג בשביל

כיף! אחלה בשביל זה הולכים לחוגים!!!!! יש לי בעיה עם מי שמפרסם חוגי כיף כחוגים שמפתחים תינוקות, ובטח לא כאלה שמדברים על התפתחות מוטורית במים.

d i n o l e

New member
באמת? הרי לא באמת לומדים שם

לשחות. זה יותר משחקים כיפים במים. איך זה יכול להזיק? יש לך קישור אולי למאמר או אי המלצה שכזו?

d i n o l e

New member
אנחנו הולכים לבריכה יעודית לתינוקות

שנמצאת בפיקוח. טפו טפו הוכלים מגיל 4 חודש ועד עכשיו (גיל שנה ) ולא היו שום בעיות

למי שביקש קישור...

http://www.parentmap.com/july_06/0706_2.htm Ages & Stages 0-2 By Laurie Thompson The American Academy of Pediatrics states that children are not developmentally ready for swimming lessons until after their fourth birthday, yet swimming programs for infants and toddlers continue to be extremely popular. Many parents -- and swim instructors -- clearly believe the rewards outweigh any potential risks. חייבת לציין שהעתקתי קטע קטן ובכתבה יש הרבה סיבות למה כן כדאי לשחות עם הפעוטות. אירגון הפדיאטריה העולמי- http://www.aap.org/advocacy/releases/summertips.htm מוספיה שאחת הסיבות שמציינים הינה תחושת הבטחון ששחיית הפעוטות נוסכת על ההורים ולכן נגרמים לא עלינו מקרי טביעה רבים. איש באמונתו יחיה והישר בעינו יעשה

d i n o l e

New member
קראתי את הכתבה. הם לא אומרים

ששחיה לא בריאה או לא טובה או שהחוג שחיה לא מומלץ. למעשה הדבר היחיד כמו שאני מבינה מהכתבה שהם מזהירים ממנו הוא להזהר מתחושת בטחון מוטעת בנוגע לסכנת מטביעה. אז זה כמובן נראה לי מובן מאליו שהקורס הזה בשום פנים ואופן לא מקנה להם את היכולת "לא לטבוע" במקרה חירום. ולגבי המוכנות לשחיה רק מגיל 4, אני נוטה להסכים עם זה. אבל בחוגים האלה ממש לא מלמדים לשחות. (אנחנו בחוג כזה מגיל 4 חודשים עד היום גיל שנה) כן עושים משחקי מים כיפים ומשתעשעים. אז כמו כל דבר צריך להנות מזה ולא להיות שאננים בקשר ליכולת שחיה של הילד.

למעלה