שוקל לפרסם בלוג על המשחקים של שאפו ,ואני שואל

aaa123

Member
שוקל לפרסם בלוג על המשחקים של שאפו ,ואני שואל

על איזה משחק הייתם רוצים שאכתוב. לא החלטתי עדיין אם בכלל אפרסם בלוג בנושא. ההחלטה אם לפרסם בלוג תלויה בכמות אלו שמעוניינים שאפרסם בלוג. על איזה משחק הייתם רוצים לקרוא עצות? אפשר או להגיב בפורום או לשלוח לי מסר אישי. אפשר לבקש יותר ממשחק אחד ואפשר גם לציין סדר עדיפויות. השיאים שלי נכון לרגע זה(לא לפי סדר של איכות אלא פשוט לפי סדר מהגבוה לנמוך) הם: צלף כורסא 58713 פורמולה נט 47387 פרפרים 12520 נאונים מתפוצצים 10660 ספידיטייפ 9535 צוקצוק 9400 פול 9 כדורים 7145 פינבולידה 6840 פירמידה 5790 כפתורים 5190 ליצנים 3430 מהג'ונג 2980 איקס פלוס וואי 1819 מהג'ונג הפוך 1422 פריסל 1420 סוליטר 983 סודוקו ג'וקרים 639 מלך ההקפצות 400

Xuver

New member
אולי פשוט שמהנהל או מישהו יפתח נושא של טיפים

וזה יהיה נושא טיפים רשמי שכל אחד יוכל לכתוב הודעה כזאת נושא: "צלף קורסא|טיפ" תוכן: "אל תמהרו לירות דווקא בחפצים החמקמקים(המהירים והדקים) כי הם נותנים את אותם נקודות וסביר להניח שתפספסו אותם ו\או תבזבזו כמות גדולה של כדורים עליהם, וכך תפספסו גם את המטרות האיטיות והרחבות."

aaa123

Member
אני חושב שבלוג עדיף כי על בלוג אפשר להרוויח

קצת כסף. 8 שקלים לכל 1000 צפיות סכום מינימלי לתשלום: 80 ש"ח אני צריך כמובן לפחות 10000 צפיות כדי להרוויח קצת כסף. יש לציין שאני לא מצפה ל10000 צפיות רק על המשחקים של שאפו,ואני חושב לכתוב גם בנושאים אחרים אבל אם אני כותב בנושא המשחקים של שאפו חשוב לי לדעת מה מעניין אחרים. למעשה כבר פתחתי בלוג כבר אתמול וכתבתי 2 רשומות על 2 משחקים בשאפו אבל לא פרסמתי בינתים אף אחת מהן. להפתעתי כתוב לי "החל מתאריך 13/6/2008 צברת: 0.02 ש"ח תאריך הרשמה: 13/6/2008" אני כמובן יכול לנחש מה מעניין אחרים לפי כמות הפרסים בכסף שאפו אבל בכל זאת מעניין אותי לדעת מה מעניין אחרים לשמוע.

aaa123

Member
אגב על אחד המשחקים בכל מקרה לא אכתוב

בעתיד הקרוב איך השגתי את התוצאה שלי כי קיבלתי בו עצה משחקן אחר שביקש ממני לא לגלות אותה. יש לציין שאני חושב שבשלב כלשהו הייתי מגלה את העצה הזאת לבד גם אילו הוא לא היה נותן לי את העצה ההיא כך שזה מדבר רק על החודשים הקרובים ,והחלטתי היא שהחל מ1.9 השנה אני מרגיש את עצמי חופשי לפרסם את כל מה שידוע לי על הדרכים בהם השגתי את התוצאות שלי (ביחוד שלא התחייבתי מראש שלא אגלה את העצה שלו,וזאת רק בקשה שלו בה אני מוכן להתחשב במידה מסויימת). ברוב המשחקים לא נעזרתי בעצות שאנשים אחרים נתנו בפומבי כדי להשיג את התוצאות שלי(יש כמובן מספר משחקים בהם במידה מסויימת נעזרתי בעצות של אחרים ביניהם סוליטר ופריסל שלא ידעתי שדבל קליק על קלף מעביר אותם לקופה). אני חושב שיכול להיות שיש לי מה לתרום בעצות בסוליטר כי העובדות הן שאני ניצחתי את מרבית המשחקים ששיחקתי ברמת קבוע בסוליטר. לא הכנתי בלוג על עצות בסוליטר ,ואם אכין בלוג אז אני חושב שכדי לעשות את זה פשוט ארשום כמה משחקים בסוליטר,ואסביר בהם את השיקולים למהלכים שלי.

Xuver

New member
אהה אני רואה שאתה חמדן..

לא נורא כולם חמדנים אבל אם לא תשים שם טיפים באמת טובים אנשים לא יכנסו אתה יודע.. ואנשים לא יתנו לך טיפים בלי סיבה כי הם לא רוצים לתת לאחרים להרוויח

aaa123

Member
אני יכול לידע אותכם שבינתים פרסמתי בלוג

על 2 משחקים של שאפו:איקס פלוס וואי ומלך ההקפצות. הבלוג בקישור המצורף.

Xuver

New member
יפה אולי אני יתחיל לשחק X+Y

שיחקתי באימון סתם בלי לנסות הרבה ויצא לי 1000 ומשהו, זה טוב למתחיל לא? התחלתי לנסות ולהבין רק באמצע של המשחק

aaa123

Member
אלף ומשהו זה בהחלט טוב למתחיל

האם עשית שימוש בכל העצות שלי? אני התחלתי עם פחות מ1000 ומשהו אבל לא ידעתי שהתחלתי את מה שאני יודע היום. טורניר ראשון שלי ניצחתי ברמת מתחיל עם 730 וטורניר שני ניצחתי ברמת בינוני עם תוצאה של 1005.

למעלה