שונאת

ליאהה

New member
שונאת

להתקשר אליו ולבקש שישלם את מה שחייב שונאת! ושונאת ת'מציאות הזו שאני לא יכולה כרגע להסתדר בלי המזונות אוף!

../images/Emo201.gifכמה מוכר

מקווה איתך שהמציאות הזו זמנית ותשתנה בקרוב

kleo patra

New member
סתם שאלה

למה לא לעגן את התשלום בצורה הו"ק ? זה חוסך לך גם שיחת טלפון וגם שקט נפשי .

ליאהה

New member
הוא לא מוכן הוראת קבע

ומה שאני מבקשת, תשלומים עבור אבחון של הבכור וכד'.. וכן הוא מוריד לי את הוצאות הדלק על הנסיעות לקחת את הילדים. (מעוגן בהסכם)

את עובדת?כמה ילדים?

בני כמה? לא קל.את יכולה לפנות אולי לביטוח לאומי שהם יגבו ממנו את המזונות?מה כתוב בהסכם?

וואלה10

New member
מי מכניס דבר כזה להסכם ?

מה הוא תימני ? בטח המברשת של השירותים גם אצלו

אצלי לא משלם כרגע עבור חוגים בגן

מדובר על 700 שקל בשנה שאנו אמורים להתחלק בהם חצי חצי..... הוא טוען שאין לו מאייפה לשלם..."מצטער"... אני אמורה לשלם את כל הסכום הזה לבד??? הוא מסכם את תפקידו בלומר לי שאין לו???? הבן אדם עובד, עם רכב ופלאפון מהעבודה.... מכעיסססססססססססס!! אני מבינה את הכעס שלך.

ליאהה

New member
הבכור עבר אבחון לצורך הבית ספר

1500 כתוצאה מהאבחון - בעיה מוטורית--> מחשב נייד 2300 שח. מצטערת אבל אינני יכולה לשלם בכוחות עצמי ומרגיז אותי שאני צריכה לרדוף אחריו.

מה שלא הולך בכוח

הולך בעוד יותר כוח.. אין לך ברירה אלא להפסיק להיות נחמדה...ואת זה אני אומר תור גרוש שמשלם לא מעט כסף - ובזמן. אולי זה נשמע צורם, אולי לא יהיה לך נעים, אבל הרבה פחות נעים כשאין אפשרות לתת לילדים דברים בסיסיים, חשובים לפעמים אפילו מעוד מנת אוכל. ואם יש דברים מעוגנים בהסכם שהוא עושה בהם כרצונו, אין לך בכלל מה להתלבט. תזהירי אותו שאת עומדת לנקוט אמצעים, תני לו תאריך 'גג' לתשלום, וצאי לדרך - דרך בה החוק ירדוף אחריו.

א פרסקי

New member
וינסססי

תגיד מה כח מה תחשוב שחודש אחד אתה לא יכול לשלם את המזונות שאתה משלם היתה רוצה שישר היא תוציא לך הוצאה לפועל ואולי כי רק היתה בקשיים רגעיים אם הדבר הופך לנורמה זה משהו אחר אם הוא יושב טוב זה משהו אחר אבל אולי יש לאחד ההורים בעיה רצינית ואמיתית למה לא להיות קשוב במיוחד במצב במשק עכשיו הכי חשוב שיהיה בהצלחה ושכולם יהיו מרוצים :))))

גבר

מבינים לפי הפוסט שלה שרדיפה אחרי המזונות זה עניין של הרגל עבורה. מקרה חד-פעמי לא יגרום לכתוב את שכתבה. אם הוא היה פונה אליה מתוך מצוקה או לחילופין אם זה היה מקרה חד-פעמי, הפוסט לא היה נראה ככה.

ליאהה

New member
עונה לשניכם...

אכן 5 שנים אני רודפת אחריו חודש אחרי חודש וכשיש הוצאות גדולות חד פעמיות עבור הילדים אני הולכת לקראתו ושישלם בתשלומים. הוא משלם את המינימום עבר 3 ילדים --3000 שח. וראבאק הכל בסדר ואני מתחשבת. ומה איתי????

א פרסקי

New member
מצויין ../images/Emo13.gif

שאת חושבת על עצמך אחד הדברים הראשונים למציאת פתרון את בדרך הנכונה בהצלחה :))

וואלה10

New member
משגע אותי אותם גרושים שעושים בעיות

אני כמו ווינסטון המכובד עושה הכל לשלם בזמן וכן משלם הרבה על 3 ילדים . הכסף הרי הולך בשבילם ולא בשביל שהיא תקנה לעצמה בגד חדש. צריך לחתוך להם את הידיים שיתעוררו ויפסיקו לחפש תירוצים . מצטער שנשמע קצת כועס . זה מעצבן

גבר - גם לי יש שלישיה

אני יודע בדיוק, אבל בדיוק, מכמה כסף נפרדים עם קבלת המשכורת, עוד לפני שקנינו
מצד שני, אתה באמת בטוח שכל הכסף הולך לילדים???...

איך אפשר לדעת בודאות?

אני שואלת ברצינות. הגרוש שלי נכנס לפה לפני שבועיים וראה שקניתי מחשב חדש. הוא התפחלץ. בעוד הוא חי מהיד לפה וכו' אני קונה מחשב חדש? אני בטוחה שעברה לו בראש המחשבה על 'זה מהכסף שלי'. אני יכולה רק לקוות שהוא התעשת ממנה מהר והבין שזה לא נכון.

למעלה