שוטר "עמוד בצד"

gilboahi

New member
שוטר "עמוד בצד"

אחד נוסע בכביש המהיר, פתאום עוצר אותו שוטר. השוטר: "אני חייב לתת לך דוח". הנהג: "לא, בבקשה, תוותר לי". השוטר: "אני לא יכול, חייב לתת לך דוח". הנהג: "אתה חייב לוותר לי!". טוב, בסוף השוטר אומר לו: "אני אשאל אותך שאלה. אם תדע - אני אוותר לך". "טוב", עונה הנהג. השוטר: "אתה נוסע בכביש החוף ורואה מולך שני אורות, מה זה?"! הנהג: "זה אוטו!" השוטר: "כן, אבל איזה אוטו? פיאט, מזדה, סובארו? אין מה לעשות, אני חייב לתת לך דוח!". הנהג: "לא, בבקשה, עוד שאלה אחת". השוטר: "טוב, אתה נוסע בכביש החוף ורואה מולך אור, מה זה?" הנהג: "זה אופנוע". השוטר: "כן, אבל איזה אופנוע? סוזוקי, הארלי...?" טוב, השוטר רושם לו דוח. הנהג: "אני יכול גם כן לשאול אותך שאלה?" השוטר: "כן, בטח". הנהג: "אתה נוסע בכביש החוף ורואה בחורה חצי עירומה מנענעת ! את הישבן ימינה ושמאלה והולכת במרכז הכביש, מי זו?" השוטר: "זו זונה" הנהג: "כן, אבל מי? אמא שלך, סבתא שלך, אחותך?"...

דרור 914

New member
כייף במיוחד כשיושבים על קשת

ההתהפכות ונוהגים בעזרת אצבעות הרגליים הוראות בטיחות: (לא מומלץ להריח את ההגה)

Morticia

New member
עוד בדיחה

היום בבוקר היה לי השיעור הראשון מתוך שניים ברענון (לא נהיגה מונעת!). למדנו שכשעוצר אותך שוטר צריך לאותת, לעצור, לחגור חגורה ולהחביא את הטלפון... בתרגילים בכיתה הוא שאל אותי לגבי משאית ואוטו ולמי יש זכות קדימה, במקרה צדקתי ואמרתי למשאית, והמדריך שאל אותי לפי איזה כלל ואני עניתי מיד חוק הברזל הכבד.. והבדיחה: איש אחד נוסע בלילה בכביש החוף ורואה מישהו מנופף בפנסים צהובים ולובש בגדים מחזירי אור בצהוב ליד אוטו עם פסים צהובים, הוא עוצר ושואל את האיש אם הוא צריך עזרה וההוא אומר לו - אני ההומו בצהוב. האיש חוזר למכונית שלו וממשיך לנסוע לא עוברים הרבה קילומטרים והוא רואה אורות ורודים מתנופפים, בגדים עם פסים ורודים מחזירי אור קופץ לו לכביש ועוצר אותו. מה הבעייה הוא שואל בדאגה - אין בעייה, אני ההומו בורוד. ממשיך האיש בנסיעתו מהרהר במטורפים בכביש שהוא רואה אורות כחולים מהבהבים ואיש שמסמן לו שוב לעצור, קצת נמאס לו. אז הוא עוצר ליד האיש ואומר לו - כן, אני יודע, אתה ההומו בכחול. והאיש עונה לו - רשיונות בקשה...

למעלה