שוויץ'

b e c k y

New member
שוויץ'

היינו בביקורת בבית החולים. ואכן מאמצינו נושאים פרי. הריאות חזרו לתיפקוד של 100% (אחרי ירידה ל 77%). והילד עולה וצומח. רק בן 12 וחודשיים וכבר 1.60 ו48 קילו. אתמול גם קניתי לו נעליים חדשות מידה 44
בקרוב הוא יצטרף לניסוי הסופי בתרופה לבעלי מוטציות סטופ בהדסה. אנחנו והרופא המצוין שלנו דר' ריבלין, מרוצים ביותר ומקווים להמשך אופטימי. לסיום היום המשמח הזה, נעשו מדידות בחוג שחיה שלו והוא היה כל כך מהיר ומדהים שמייד הודיעו לו שהוא מועבר ישירות לקבוצה המתקדמת ביותר
אמממממ מישהו פה אמר משהו על גאווה אימהית? נחת... פשוט נחת.

חדשות טובות

אני שמחה מאוד בשבילכם. שתזכו רק לבשורות משמחות כאלה. טיפול אינטנסיבי הוא אמנם מעייף, תובעני, לא פשוט אך בהחלט נושא פירות. לגבי השתתפות בניסוי לבעלי מוטציות סטופ. האם ידוע לך על הישגים בתחום?,אילו שיפורים חלו בעקבות הטיפול?.

מה יהיה בגיל 18??

מצחיק אחרי כל מה שכתבת לקרוא פתאום לג'וניור שדמיינתי אותו שברירי משהו, כנראה בגלל הדאגה שלך, יש נעליים מידה 44 והוא כמעט בגובה שלי...
מצויין לשמוע! ואפשר גם מעל 100% למה לא? עלו והצליחו!!

b e c k y

New member
צ'מעי משו.

בדרך חזרה, אחרי הביקורת, השחצן הקטן הסתכל עלי (מלמטה - אני עדיין רבה ותר גבוהה ממנו) ואמר לי שעוד מעט הוא יהיה יותר גבוה ממני ולא יצטרך להקשיב לכל ה"פקודות" שלי. הבהרתי לו באופן שאינו משתמע לשתי פנים שאצלנו במשפחה הוא תמיד רק משנה למנכ"לית. אפילו אם יהיה שלושה מטר. כן, הוא ענק. אבל אנחנו משפחה של ענקים. חוץ מזה שהוא רזה ודקיק כמו סיאפניק. הוא גם לבנבן, בלונדיני ועם עיניים תכולות. ככה שהוא עדין פצ'לוך במושגים המשפחתיים שלנו.

sporTV

New member
חכי חכי

תני לו להמשיך לשחות, הוא יקבל גוף שישתלב עם הבלונד והעיניים הכחולות

b e c k y

New member
../images/Emo99.gif

גם ככה המסנג'ר והפייסבוק שלו מפוצצים בבנות יפיפיות שכל הזמן מחפשות אותו. מה יהיה? אני אצטרך לגרש אותן עם מקל. נ.ב. אין, אין כמו כתפיים רחבות וקוביות בבטן.

sporTV

New member
איזה ../images/Emo205.gif (תדמיינו שזה סוס)

אני ממש בשוק. לא תיארתי לעצמי שאת מגדלת את מייקל פלפס (השחין) הסיאפניק בבית שלך
ממש כייף להיות ב"טופ". זה שווה כל רגע של השקעה ומאמץ וצריך להינות מזה כמה שיותר! שחייה זו הטרפיה הטובה ביותר לנפש - לדעתי.

b e c k y

New member
אכן, אין כמו מים

אותי לא צריך לשכנע. (אחרת איך הייתי יכולה להיות הידרותרפיסטית) יצאו לי שני דגיגים. גם אתה סיפרת שהיית שחיין. נכון?

sporTV

New member
מזכירה נשכחות

אבל אלו הן הזכורות הכי טובים שלי. זה היה החוג היחידי שהייתי בו הרבה שנים, וזה שונה מהרבה חוגים אחרים כי הקבוצה שלך הופכת להרבה לשותפים להתמודדות, ולא רק להנאה. אני מאוד אוהב לשחות, למרות שכבר כ-4 שנים שאני לא בתחום.... מסיבות שונות ומגוונות.

b e c k y

New member
יש לנו תיאוריה.

שג'וניור כל כך טוב בשחיה כי במקום כפות רגליים יש לו משוטים. הוא לא צריך סנפירים. יש לו בילט אין. לא פלא שהוא כזה מהיר.

הדסי22

New member
שתיהיו בעיניינים

בלונדיני עם עיניים כחולות זה הכי הכי !!! ובטח כשהוא גבוה =] בקי ניראה לי את מגדלת דוגמן :) שמרי עליו טוב :) אגב בבקי אמרת שבמישפחה שלך יש גנים גבוהים חחחחחחחח אז נקווה שגוניור יגיע למטר 90 :p

הדסי22

New member
אגב

חבר שלי מטר 92 חחחחחחחחחחחחחח =] ואני בסך הכל מטר 62 קטלני לא ??? חחחחחחחחחחחח

b e c k y

New member
../images/Emo2.gif אף פעם לא ראיתי...

מישו כותב 1.90 כמוך. את גדולה.
(וכן, הוא חתיך שחבל על הזמן.)

למעלה