שוב שלילי

rona33

New member
שוב שלילי

למרות כל התקוות שהיו לי , למרות הגונל ("עליית מדרגה") הרירית המקסימה והזקיקים המיפים, הבטא שלילית. אני כבר לא יודעת מה לחשוב. מה יהיה או יותר נכון מתי יהיה? ממש מתנה לחג! נ-מ-א-ס ל-י.

יעל@

New member
אוי רונה ../images/Emo7.gif

אני בטוחה שזה קשה, אל תתייאשי. אני שולחת לך חיבוק גדול, ומקווה שלשנה החדשה לכלנו תיהיה הפתעה גדולה. יעל

עמית@

New member
רונצ´ ../images/Emo10.gif אוי איזו אכזבה ../images/Emo10.gif

למרות הרירית והזקיקים מזדחלת לה הסטטיסטיקה המכוערת. בכל זאת שנה טובה. ושלא יישנה עוד

מירה@

New member
אויש רונה

מצטערת כל כך, יודעת עד כמה זה קשה. מאחלת לך ולבן זוגך שנה טובה ורצופת אושר מירה

דינדה

New member
מצטערת לשמוע ../images/Emo7.gif

אל ייאוש ! שהשנה החדשה תביא לכם רק דברים טובים!! הרבה
ים

מרב.

New member
רונצ´יקית מתוקה ../images/Emo14.gif

את כל מגוון הפרצופים האפשרי המופיע אחרי בטא שלילית- ההפתעה, הדמעות, העצב, הכעס וזה ששואל- מה יהיה הלאה? ולי אין תשובה, יקרה שלי. כי גם בסירה הזו בדיוק, כשלאחר כל מראה יבשה, מתאכזבת וכואבת לגלות שמדובר בחזון שווא. אז תבכי את הכל ותוציאי החוצה, כדי שבחג תסבי לשולחן עם תקווה חדשה. כי יש תקווה, ואנחנו נגיע ליבשה, ברגל, ב
, בסירה או על גבי
. אין לי ספק שנגיע לשם- וקל יותר להאמין בזה לאחר שמנגבים את הדמעות, מרכיבים את המשקפים (הורודים) וממשיכים הלאה. אז יקירה- חיבוק אמיץ ממני על השלילי הדואב הזה. החסידה שלך תגיע אחרי החגים, היא בדרך..
ומלוא הסל תקווה חדשה- לשנה הבאה
- מרב

../images/Emo93.gif מצטערת רונה

גם אני מאוכזבת - חשבתי שתודיעי לנו בשורה הפוכה לקראת החג. עוד יומיים מתחילה שנה חדשה, נגמרת שנת שמיטה והגיע הזמן לשתול ולזרוע ולקצור פירות. זו השנה שכולנו נקצור - אני בטוחה. בוכה איתך - ומחבקת
נילה

רונה, אני כ"כ מצטערת ../images/Emo10.gif

ממש חיכיתי לשמוע ממך בשורות טובות היום. נורא עצוב, אבל זה רק יעשה את התשובה החיובית שתבוא בקרוב יותר שמחה.

../images/Emo7.gif ני מצטערת.....

את תקבלי מתנה לחג הבא. ובראש השנה בשנה הבאה חחגגי עם תינוק ביד. אמן.

רוניתה ../images/Emo14.gif

אוף, כמה קיויתי. כל המפגש חשבתי עליך, תוהה מה תהיה התשובה, ואני בוכה איתך על השלילי. מבינה כל-כך את התהייה מה יהיה ומתי? מתי יגיע התור שלך? אין תרופת פלא. אין מטה קסם שיכול לעזור. הדרך להגיע אל החלום היא באמצעות התמדה ואמונה שזה יבוא. אז תבכי הכל החוצה, ותכעסי על העולם ועל חוסר הצדק, ותחבקי חזק חזק את האיש שלך, כי גם הוא איתך במסע המפרך ובטוחה שכואב לו ועצוב לו מאוד. ואחר-כך תנגבו את הדמעות, ותעזרו זה לזו לחזור לסירה, לקחת שוב משוטים ותמשיכו יחד לחתור. מחבקת חזק חזק
מרב

מיכל ק-ש

New member
אוף! ../images/Emo46.gif

רונה, כשעולים מדרגה, או כשיש חג בסביבה, או בכלל כשיש איזה ארוע להיתלות בו ולמצוא בו סימן (יומולדת, יום נישואין וכו´) ועל אחת כמה וכמה כשהרירית מקסימה והזקיקים מחייכים - נדמה שלא יכול להיות אחרת. החודש זה פשוט קורה. אבל זה לא קורה ולא ברור למה ומתי כבר, וזה כ"כ מאכזב כל פעם מחדש. אז נותר לי רק לשלוח לך
גדול ומבין ולאחל לך שבעוד חודש כשהבטא תהיה חיובית ותמשיך להכפיל ולחייך אליך, כל זה יראה כמו זכרון רחוק ועמום... מיכל

../images/Emo14.gif רונתי יקירתי

הלב נשבר לי בגללך כל כך רציתי כל כך קיוויתי שום מילה לא תנחם אותך אז אני שולחת רק חיבוק ואתקשר
זוהרה שחושבת עלייך

הרמוניה

New member
הלואי והיו לי מילים חכמות ../images/Emo24.gif

והלואי ובאמת היתה תשובה ברורה שהיתה יכולה להסביר לנו למה זה לא הצליח ומתי זה כבר ילך.... שולחת לך חיבוק גדול ואת מלאי תקוותי שבפעם הבאה זה יקרה גם לך הרמוניה

אולה *

New member
אוי, רונה. ../images/Emo4.gif

הטיפולים - הם דבר אכזרי, ואין לי תשובה לשאלתך "עד מתי?". שלילי מתסכל כל פעם מחדש. זה כואב, במיוחד בתקופת החגים. אבל הכי חשוב - זה להמשיך להאמין שיום אחד תרבלי גם "חיובי". (ואין לי ספק בכך). אני ממש מצטערת, שהפעם לא הצלחתם. תנוחי, ועם כוחות מחודשים - תחזרי לטיפול חדש (ונקווה שאחרון).
אולה

נעמה@@

New member
רונה יקרה ../images/Emo23.gif

מצטערת איתכם על השלילי הכואב, אך כמו שנועם אומרת, נותנים לעצמנו לבכות יומיים ואחר כך אוספים את עצמנו וממשיכים לחתור. מניסיון, יותר קל לכתוב מאשר לבצע אך כולנו מאחורייך. שנה טובה

יפעתי&

New member
אוי רונה, ../images/Emo7.gif

כל כך קיוויתי בשבילך שולחת לך המון
לנגב את הדמעות ומאחלת לך מכל ה
שתהיה שנה מעוברת...

נועם@בת

New member
../images/Emo14.gif ../images/Emo24.gif רונה ../images/Emo24.gif ../images/Emo14.gif

בטוח נמאס חמודה שלי. המתנה הכי פחות רצויה לחג
אבל אני מקווה שעד יום שני כבר יתייבשו הדמעות, והשמש תפציע מבעד העננים. מה יהיה? ברור מה יהיה- תינוק בריא וחייכן
מתי יהיה? טוב, זה כבר מסובך יותר לענות, אבל הריון יהיה בקרוב. חייבים להמשיך לחתור יקירה
בקצב איטי אבל עיקבי, נחתור עד שנגיע לחוף מבטחים, מחבקות תינוק משלנו. אולי זה יהיה מהר, ואולי עוד יוציאו לנו את המיץ (ואת הדם
) עד שנגיע. אבל נגיע לשם- אין ספק שנגיע. שתהיה לך שנה יפה יותר רונתי. שנה של אהבה, שנה של בריאות, שנה של הריון בריא.
נועם

למעלה