שוב שלום.

erezni

New member
שוב שלום.

ממש מזמן נכנסתי לפורום והחלטתי עכשיו לבדוק השתתפות שוב ולשאול כמה שאלות. האם זה אפשרי ? ארז.

m י כ ל

New member
מוזמן תמיד!! גם להשתתף וגם לשאול

וגם סתם לקרוא. קדימה ארז!! (אין בחינות קבלה, לא צריך להתראיין אצל סמנכ"ל משאבי אנוש ולא צריך למלא טפסים). ברוך הבא
(שוב...)

m י כ ל

New member
מקפיצה. ../images/Emo105.gif

שלא תחשוב שהתעלמנו או שכחנו אותך.

m י כ ל

New member
שמעתי שיש במרכז בתל-השומר ניסוי

שנמשך כבר מספר שנים. אני לא יודעת פרטים בכלל, לא על התהליך, לא על תנאי הקבלה לניסוי, הסיכונים והסיכויים. אני רק מכירה אישה אחת שעברה את הטיפול, ושמעתי על עוד חולה שעבר אותו. אצל שניהם לא השיגו את התוצאות הרצויות. אני יכולה לחפש לך חומר רפואי, אבל אני מניחה שהוא יהיה כולו בשפה האנגלית. אם אתה מטופל במרכז בתל-שומר, אני מציעה שתברר שם. אם לא, יתכן ותוכל לקבוע תור להתיעצות שם ולהתעניין בנושא.

erezni

New member
גם אני מטופל.

גם אני מטופל בהדסה עין כרם. קיבלתי כבר שני חיסונים וזה דווקא נראה מבטיח. מאיפה אפשר להשיג על זה חומר (אפילו באנדלית) ?

erezni

New member
חיסונים.

ממש לא אכפת לי לחלוק, להיפך ! אני מאובחן כחולה משנת 1993 (הייתי אז בצבא) ומאז הייתי מטופל ברביף. לפני כשנה פרופ' קרוסיס מהדסה עין כרם החליט לשתף אותי בניסוי (משגילו את המחלה היה לי התקף קל עד בינוני כל שנה - בעיקר כפל ראייה ושרירים תפוסים ברגליים) לקחו לי 10 פעמים כ 15 מבחנות דם ולפני שלושה חודשים התחילו להחזיר לי את החיסון שהפיקו לי, סה"כ יחסנו אותי 4 פעמים. יש עוד הרבה מה להוסיף. ארז.

אישי az

New member
ארז, בקש ממיכל האחות שעובדת עם

קרוסיס, חומר כתוב על חיסון זה או לחילופין היכן ניתן למצוא חומר זה.

m י כ ל

New member
הניסוי שאני התכוונתי אליו לא היה

מיועד לחולים עם התקף אחד בלבד. נראה לי שייעדו אותו לחולים עם הרבה התקפים ומחלה מחמירה, שלא הגיבו מספיק טוב לטיפולים אחרים. שני האנשים שסיפרתי עליהם היו במצב כזה, ולא נעזרו בחיסון. עד כמה שהבנתי היו לטיפול ההוא גם לא מעט תופעות לוואי. אבל אולי זה לא זה בדיוק?! כנראה שמדובר בניסוי שונה.

ayelety1

New member
כנראה שזה באמת ניסוי אחר...יש הרבה.

אני הבנתי שהתוצאות מהניסוי הזה עד כה,מעוררות תקווה. ה ל ו ו א י !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

x פ ר ת

New member
מצאתי קצת חומר בעברית

ממה שהבנתי: תת סוג של תאי T כנראה אחראיים לנזק הדלקתי במוח. תאים כאלה נלקחים מן החולה ומוזרקים בחזרה לחולה לאחר טיפול שהם עוברים במעבדה. הגוף מייצר נוגדנים שמטרתם לנטרל את התאים המכוונים לתקוף את המוח. עוד חומר תוכל למצוא פה וגם כאן

ayelety1

New member
משיחה עם מטופל בתל השומר ,שמשתתף

בניסוי,(החלפנו רשמים כ"מטורפצי מעבדה" תוך המתנה לבדיקות..)הבנתי שהמשתתפים במחקר הם מטופלים אחרי התקף אחד בלבד שמשתמשים בדם שלהם להפקת חיסון אישי.יותר פרטים נןא לא ידע לספר לי .. אנסה לבדוק בשבוע הבא (במסגרת ביקורי התכופים בתל השומר,יצא לי להכיר את האחות האחראית על המחקר)וכמובן אשתף אתכם ברשמי.

erezni

New member
השם הכי יפה !

לבת הגדולה שלי קוראים איילת (בת 3), לקטנה קוראים שי (בת שנה).

ש ו שי 1

New member
גם אני הגשתי את מועמדותי לניסוי ...

לפני חצי שנה ,ובאמת נאמר לי שאני לא עונה לקריטריונים,מכיון שהמחקר נעשה רק על חולים שחוו התקף אחד.

למעלה