*שוב* שלום,

siriusgirl

New member
תודה רבה

לך על התגובה, תגובות כאלו אכן מרגיעות

siriusgirl

New member
*שוב* שלום,

יש ליש אלה, שתשמע לא חשובה במיוחד לחלקכם אבל התשובה חשובה לי- קמתי הבוקר בהרגשה ממש רעה ולא רציתי ללכת למכללה. אז התחילו הויכוחים הרגילים בראש שלי- של למה אני כן צריכה ללכת, ושהשעור היום חשוב, ושאסור לי סתם לוותר לעצמי בגלל כאב קטן ועוד ועוד. ומנגד היה את הקול (שלי?) שאמר שזה בסדר, שאוכל להשלים את החומר, שלכל אדם מגיע יום חופש לפעמים ובמיוחד אם אני לא מרגישה הכי בעולם (ובכלל היה לי לילה זוועתי של חוסר שינה |חרדות|). הרבה פעמים עם הOCD אני מצליחה לחלק את הקולות בראש שלי לנכון וללא נכון. לדוג' ברחיצת הידיים- אני יודעת שהקול שאומר לי לשטוף שוב ושוב נובע מהOCD וההגיון כביכול אומר לי שהיד אמורה להיות נקיה כבר. מה שמתסכל אותי עכשיו כל כך זה שכן, אני נשארת כרגע בבית אבל אני לא מצליחה להבין אם פעלתי נכון, אם ללכת אח"כ, אם נצחתי בקרב הקטן הזה *ככה אני רואה לפחות את המציאות הזו של הOCD* או שלגמרי לא. אני מניחה שאני גם לא אוכל לענות על זה מהמקום שאני באה, מישהו יכול בבקשה לעזור לי? רק לומר מה לדעתכם היה נכון ולא נכון לעשות

oc me

New member
שלום

הבעיה הזו נשמעת לי מאוד מוכרת. אני חושבת שאם לא הלכת פעם אחת למכללה אז זה נורמלי לחלוטין. קורה להרבה אנשים שבוקר אחד לא בא להם לקום ללימודים. כמובן שחשוב להדגיש שזה נורמלי רק אם זה קורה לעתים רחוקות. כשלי הייתה הבעיה הזו, כמעט שלא ראו אותי בלימודים והציונים שלי התחילו להפגע, ואז די מבינים שזה כנראה לא נורמלי. יום טוב, מקווה שעזרתי.

siriusgirl

New member
תודה

על המענה המהיר, עזרת בהחלט כי מה שאני צריכה לדעת הן השכיחות והנורמליות של מה שקורה לי *ואולי זו רק אני אבל עצם הידיעה מדי פעם שיש אנשים שמבינים מה זה ויכולים להבין אותי, עוזרת לי המון
* יום טוב גם לך.

אמא11

New member
בוקר טוב siriusgirl

מה נכון או לא נכון - תלוי בOCD שלך. אם הצלחת לנצח תחושה של over מחוייבות , שאולי קשורה לפרפקציוניזם ונוקשות של חשיבה - ולפרגן לעצמך יום חופש - זה בהחלט ניצחון על הOCD!!!! והכי חשוב שתהני מיום זה.שתתענגי עליו. יום טוב תמי

siriusgirl

New member
בוקר טוב,

אני חושבת שזה מה שקרה כאן- אכן יש לי פרפקציוניזם ומחויבות ברמות מטורפות והבעיה שלי בלהגדיר לעצמי מתי זה כבר שייך לאובססיה קשה כי לכאורה, להיות מסור ללימודים ולשאוף לשלמות בציונים שלך לא נשמע רע כל כך להגיון (ושכאני מנסה להסביר לאמא שלי לדוג' מה מתחולל לי בראש היא...לא מבינה ממש למרות שהיא חושבת שהיא כן ופועלת ממקום טוב). תודה רבה על המענה, זה מאד חשוב לי ויום טוב גם לך
.

למעלה