שוב זקוקה להמלצה על תוכנה

שוב זקוקה להמלצה על תוכנה

והפעם משהו פשוט ביותר ליצירת roadmap, או gantt chart. תוכנה בסגנון MS Project אבל באמת משהו פשוט, שאני אוכל לייצר ממנו תמונה של לוח הזמנים ולהכניס לתיזה. אני זקוקה לזה כדבר אחרון להגשה של מחר. אם מישהו יכול לעזור, אני אודה מאד.

כן, אני יודעת לחפש בגוגל

קיוויתי שמישהו יתן המלצה מנסיון. כרגיל כשלא מכירים משהו רבים הסיכויים שתבזבז עליו חצי שעה ושזה יגמר ב-uninstall. וזה אכן מה שקרה. בסוף עשיתי את זה במשהו דמוי אקסל.

avshalomat

New member
מה עם פשוט להוריד אתגרסת הניסיו

של msporject? היא תקפה לשלושה חודשים

../images/Emo45.gif וואלה לא ידעתי

בפעם הבאה שאני אצטרך אני אוריד אותה באמת. תודה!

משוש30

New member
../images/Emo41.gifתגידו יש דרך לגבות את החומר בלי שהוא

יגבה את כל המחשב (שעות!) ושיגבה רק את הדברים החדשים? ואם כן יש תוכנה? איך עושים את זה?

seani

New member
יש 2 דרכים:תוכנה יעודית ו"מזוודה"

אם את משתמשת ב DOK עם U3 אז תוכנת הסנכרון עליו מגבה רק את השינויים (כנל בדיסק הנייד של WD). אם את מגבה בדרך אחרת אז אפשר להשתמש במזוודה של מיקרוסופט. את יוצרת מזוודה חדשה מעבירה לתוכה את כל מה שדורש גיבוי וכל פעם שאת תיכנסי למזוודה היא תבדוק את יש משהו שהשתנה ואם כן היא תגיד לך. דרך המזוודה אפשר גם לגבות את OUTLOOK.

avshalomat

New member
יש גם גיבויים און ליין

פעם עבדתי בחברה שמכרה שירות שלסינכרון אוטמאטי לשרת, במחירים די מצחיקים.

Imperia

New member
אני משתמשת בתוכנה שנקראת

SyncBack SE. שילמתי בשבילה כסף - נדמה לי 25$, אבל זה לא יוצא המון בשער הדולר הנוכחי. פשוט עבדתי עם גרסת הניסיון והיא היתה לי מאד נוחה. עכשיו אני מגבה על disk on key וכל גיבוי לוקח 2 דקות. ויש סיכוי שהיו רעיונות נוספים בשרשור על הגיבויים לפני לא המון זמן...

מה עם הרשת של האוניברסיטה?

הרי גם בשביל זה היא קיימת. תעבדי עליה מהבית או שתעבירי לחשבון שלך קבצים בסוף כל יום עבודה, והופה סטופה, הכל מגובה חינם חינם.

משוש30

New member
יש לי 15 ג'יגה גיבויים לא נראה לי שזה יעבוד

ברשת האוניברסיטאית

אלוהים אדירים

מה במדעים לא מדוייקים יכול לתפוס 15 ג'יגה? אני הורדתי את חצי אמזון למחשב שלי ולא גרד את הגי'גה

avshalomat

New member
אני מנחש שסירקות לא מכווצות של טקסטים

(לא שיש מה לכווץ הרבה בתמונות)

למעלה