שוב התיעצות

• פותח הנושא gote
  • פורסם בתאריך

gote

New member
שוב התיעצות

בקצרה לאלו שלא זוכרים 6 שנים חברה לפני חודשיים נפרדנו ורע לי שאלה:האם אני סתם חלש אופי שלא יכול להיות לבד? או שאני סתם מעמיד את עצמי במבחן מטומטם?

Gisele

New member
חלש אופי? ../images/Emo12.gif

איך אתה יכול לחשוב ככה בכלל? הרי כל דבר בחיים שלנו בנוי לפי הרגל. אנחנו מתרגלים לדברים ונקשרים אליהם (במיוחד כשמדובר באנשים ורגשות) ואחרי תקופה נ-ו-ר-א ארוכה (שתפסה את השנים הכי משמעותיות בחיים שלך) פתאום נותרת לבד בלי הדבר שהחשבת לחצי השני שלך. בטח שזה קשה להתרגל למצב החדש הרי חלק די נכבד מהחיים שלך (=6 שנים!!) היית עם אותה בחורה אהבת אותה וברור שחשבת עליה כפרטנרית לחיים אחרת זה לא היה נמשך כל כך הרבה זמן! חלש אופי? ממש לא! על החבר האחרון שלי שהייתי איתו 10 חודשים לקח לי המון זמן להתגבר ואפילו איזה קשר של חודשיים היה לי מאוד קשה לשכוח אז 6 שנים??? אתה בתקופה מאוד רגישה ופגיעה עכשיו ומי שיגיד לך שאתה חלש אופי הוא פשוט אדיוט לא בוגר. יקח לך די הרבה זמן להכיר את עצמך מחדש בלעדיה ולבנות את עצמך בנפרד (זה ממש כמו גירושין) וזה ממש לא יהיה קל אבל זה גם לא בלתי אפשרי תזכור שזמן מרפא הכל וכל הפצעים מגלידים. כשתתרגל שוב להיות לבד אחרי שנים של זוגיות, תוכל להמשיך הלאה. אבל אל תחשוב שהחולשה והדיכאון שאתה מרגיש עכשיו מעידים על בן אדם חלש אופי, להפך, זה מראה שאתה אנושי ופגיע ואין דבר יותר לגיטימי ונכון מזה. אני מקווה שתתאושש כמה שיותר מהר ושהתקופת החלמה הזאת תעבור בקלות יחסית ובמהרה. GISELE

Gisele

New member
../images/Emo13.gif

די תפסיק נו אני מסמיקה...
באמת מה שאתה עובר עכשיו הוא הכי מובן והכי לגיטימי שיש אם תזדקק לאוזן קשבת אתה יותר ממוזמן לשלוח מסר (בשביל זה אנחנו פה!)

ליאן.

New member
אתה צריך לשאול את השאלה הזו

לאחר תקופת הסתגלות והתמודדות.. ונראה שאתה רק בתחילת הדרך. וכמו בדיאטה - תמיד ההתחלות הכי קשות..

למעלה