שוב ברחתי....

עליסה

New member
שוב ברחתי....

הי אנשים. שוב פעם ברחתי מהבית... אני אצל חברה שלי-אני מתכננת להישאר אצלה עד שהעניינים בנושא למקום מגורים אחר שהוא לא הבית שלי יסתדרו. לפני שברחתי הייתה לי מריבה רצינית עם אמא שלי. תוך כדי זה היא צעקה: "תראי, בגללך (בגללי) אנחנו פוחדים לעבור דירה עכשיו" (אנחנו אמורים לעבור עוד חצי שנה לדירה בבניין קומה7). "בגללך אני צריכה להחביא את כל הכדורים בבית" "תראי מה את עושה לאבא שלך-איך הוא בגללך..." (אבא שלי חולה ויש לו גם בעיות בלב). האשה הזאת אומרת לי שאני לא רצויה והיא מצפה שאשאר בבית?????? היא ממש עברה גבולות אתמול. אין לי כוח לפרט מה היה בשיחה אבל אני יכולה לכתוב שזה היה ממש לא יפה. תוך כדי הצעקות היא גם כן צעקה לי "תראי עם איזה בנות את מסתובבת-רק מוות יש להן בראש" "את מסתובבת עם אנשים שרוצים שתמותי" חטפתי כזאת קריזה שאמרתי לה "הבנאדם היחידי בעולם הזה שרוצה שאני אמות זאת אני" ואז פשוט ארזתי תיק והלכתי ואתם לא רוצים לקרוא מה היה לנו בדרך.... אוף כל כך שונאאאתתתתתתת את הבית שלי ואת החיים האלו! שונאת!!!!!

החורזת**

New member
מצטערת לשמוע על הריב הנורא ../images/Emo7.gif

אני דווקא כן שומעת את הכאב הנורא העולה מההודעות שלך וחושבת שמבינה את עוצמתו, אך פשוט לא יודעת מה לומר וכיצד לנחם, פרט לכך שאני אתך. מקווה שהשהות אצל החברה תיטיב עמך ותאפשר לך להתחזק ולחדש את הכוחות. אני לא יודעת לאיזה פתרון את מצפה, אבל מקווה שבמהרה ימצא פתרון כזה שיהא לשביעות רצונך. מחזיקה לך אצבעות, מאחלת לך
ושולחת לך
מעומק ה-
.
-לי.

לאאאאאאאאא

רוצה למות כן למות מתחרטת על מה שכתבתי לא רוצה למצוא מגורים רוצה לגור ברחוב ולמות מרעב למות בפיגוע למות מרצח למות מלינץ´ למות ממנת יתר למות מ&#%#$@#$ למות מ$&&&^&%^ לא משנה כבר ממה.... רוצה למותתתתתתתתתתתתתתתתתתת נשבעת לכם מאותו רגע שאני הולכת מפה אני **** לא רוצה להיות בעולם הזה לא רוצה פשוט לא!!!

kiticat

New member
גם אני מבינה מה עובר עליך

כולם סביבי. הם ככה. מאשימים אותי בשטויות שלהם. וזה נמאס. שרפתי אתמול את עצמי במצית... בכל אופן, יש ממש מאבק בתוכי כרגע... אני מבינה את הקטע של האשמה... וגם אני מתה להסתלק מפה. בשביל שאנשים יוכלו להבין שהבעיות שלהם עדין קיימות כשאני לא... ואת יכולה לספר לי הכל...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
עליסה.......

רעות שלנו, אנחנו שומעים את הכאב, את הייאוש.. את התחושה שאין פתרון אחר..שאין דרך אחרת... אנחנו ממשיכים להתעקש שיש, רעות יקרה.. שהדרך קיימת.. הזכרת אפשרות של מקום לגור מחוץ לבית.. אולי זה יקל עלייך מעט? אולי זו התחלה חדשה..? למות, אפשר תמיד יקרה.. אבל אחר כך- אין אפשרויות...אין חוויות- אין כלום. אז אולי..רגע לפני.. נחשוב שוב על האפשרויות הקיימות... נבדוק את כולן, ננסה הכל... אנחנו איתך.. לא מוותרים.. אוהבים..

למעלה