שוב אני

שוב אני ../images/Emo9.gif

ראשית אני רוצה להודות לבת גלים על פירוש הפריסה הקודמת (בקשר לבנק) ולומר שצדקה במאה אחוז- בת גלים
וכעת לנושא החדש. קיבלתי הצעת עבודה מפתה במיוחד. שני דברים שמפריעים לי- הראשון הוא שלא היו מוכנים לומר לי בשום פנים ואופן באיזה תפקיד מדובר והשני זה שדורשים ממני התחייבות לשנה. מאחר ובן זוגי מתגורר בחו"ל, לא תיכננתי לעבוד בארץ לתקופה ארוכה כדי שאוכל לחזור אליו ולהתקדם איתו למיסוד הקשר כפי שאנו רוצים. אינני יודעת מתי הוא רוצה ומתכנן להתמסד איתי ואני גם לא רוצה ללחוץ עליו, אבל אני במצב כרגע שכן חייבת לדעת לאן זה מוביל. אני רוצה לשאול את הקלפים לגבי הצעת העבודה הזו- מהי ההצעה בראש ובראשונה ושנית- האם יהיה נכון לקבל אותה בהתחשב במצב הזוגי שלי. הצעות לאיך לשאול תתקבלנה בברכה. תודה

ליאת39

New member
../images/Emo96.gif קליפורניה,

יש כאן שני תחומים שאת שואלת... מצד אחד אינך יודעת מה יהיה עם בן זוגך... ומשליכה את המצב למשרה שעליך להחליט אם לקבל או לא.... לדעתי.... א. חשבי על טובתך ב. קיימי עם בן זוגך שיחה מעמיקה על מהות מערכת היחסים שלכם ואז... תהיה לך תשובה בנוגע למשרה. אינך יכולה להגיע להחלטה אם יש בך כל כך הרבה שאלות...וגם הקלפים לא יעזרו פה. את לא יודעת מתי הוא רוצה להתמסד ולא רוצה להלחיץ אותו...בהחלט מובן, אבל הוא צריך לאפשר לך להיות לפחות עם רגל אחת על הקרקע... שתפי אותו בהתלבטויותייך.... אל תדברי על מיסוד...אבל שתפי בהתלבטויות...תוכלי לראות מה תהינה התגובות שלו. 2 דברים בסיסיים לפני שאילת הקלפים. (אולי אחרי זה לא תצטרכי את הקלפים בכלל). בהצלחה

תודה ליאת ../images/Emo24.gif

ברור ששיחה תהיה- אוטוטו הוא בארץ ואני ממילא לא לחוצה להחזיר תשובה. בהחלט אם יהיו שאלות אחרי השיחה ואחרי שיחה ביום ראשון אליה הוזמנתי ממקום העבודה, אפנה לעזרתכם. תודה רבה בכל מקרה

למעלה