שואלת עבור חברה

שואלת עבור חברה

יש לי חברה שאישרו לה לעבור I.V.F. 2 דיקורים עד אוגוסט. היא בת 40. היא רוצה לעבור את כל התהליך, כולל דיקור אבל לא כולל החזרה ואז להקפיא את העוברים ולהחזיר אותם אולי בעוד שנה? אמרתי לה שאין אפשרויות כאלה רק במקרה של היפרסטימולציה, אז מקפיאים את העוברים עד שהשחלות נרגעות ומחזירים את העוברים כשהכל תקין. יש לכם רעיון מה היא יכולה לעשות? איך היא יכולה לעבור את כל התהליך ולא לבצע החזרה? לא לכעוס על השאלה, אני יודעת שזה מרגיז, גם אותי היא מרגיזה, אבל זאת החלטה שלה, לא כולם בנויות אותו דבר. אנא ייעצו לה מנסיונכן האישי

סוכריה, זהו שהרופא אמר לה שאין דבר

כזה וחייבים להחזיר, אז רציתי לשמוע אולי יש רעיונות לבנות שכאן, משהו שאפשר לעשות, שבסוף יוקפאו כולם ולא תהיה החזרה. אשמח אם יענו לי.

Endless Rain

New member
למה מרגיז?

דווקא נראה לי הגיוני ביותר - אשה שמתקרבת לקו האדום של הפיריון, לא רוצה להחמיץ את הרכבת אבל מעדיפה להרות רק בעוד שנה. מכל הסוגיות האתיות הכרוכות בטיפולי פיריון זאת נראית לי דווקא קלה יחסית. סוכריה צודקת - כדאי לפנות באופן פרטי לאחד הרופאים הטובים ולברר על זה - אין לי מושג אם זה נעשה בפועל, אבל זה באמת לא נראה לי מעשה קיצוני או בעייתי בשום אופן.

מרגיז כי היא בת 40 ויש לה בן זוג

ואני כל כך רוצה שיהיה לה ילד אבל היא עדיין שוקלת ואני כל כך נלחמתי על הבן שלי ועברתי מסכת יסורים עד שהוא הגיע, וגם ההצלחות בהפריות מבחנה לא מיד בינגו, ובגיל 40 צריך עוד להתלבט? טוב כל אחד והשיקולים שלו. בכל אופן תודה על התגובה

Endless Rain

New member
מבינה אותך../images/Emo24.gif

הרי כולנו (בהגדרה...) עברנו את זה. אבל אם אישרו לה הפריות, זה לא אומר שיש לה בעיית פיריון?

מתפתחת

New member
אני לא בקיאה בבירוקרטיה בארץ אבל

אני כן יודעת שעם עוברים מוקפאים יש פחות סיכויי הצלחה - ואולי כדאי שהיא תדע שהיא מורידה לעצמה את הסיכוי. אין לי מושג איך היא יכולה לארגן לעצמה הפרייה בלי החלק של ההחזרה מראש. מתפתחת

אני אגיד לך מה שאמרו לי

אני גם רציתי לעשות את זה כשהיה את החשש לביטול המימון לילד שני. הפרפ' אמר לי, תעשי שאיבה, ואז תתקשרי להגיד שאת לא מרגישה טוב, ורוצה לדחות את ההחזרה. אף אחד לא יכול להכריח אותך לבוא, ויקפיאו את עוברים.

למעלה