שבת שלום

שבת שלום ../images/Emo265.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

יום אחד, הגיע אדם אל עורך הדין המתמחה בגירושין כשהוא נסער, "נמאס לי מהנישואים האלה" אמר לו, "אשתי לא מתייחסת אלי, מתלוננת כל הזמן, וכבר איני נמשך אליה, אני רוצח להתגרש, אבל קודם הייתי רוצה למרר את חייה כפי שהיא עושה לי". עורך הדין האזין בקשב רב למצוקת הבעל, ולאחר מכן יעץ לו: יש לי תוכנית מושלמת עבורך. אני רוצה שתתחיל להתייחס לאשתך כאל מלכה. עשה כל מה שביכולתך לשרת אותה, לרצותה, לענג אותה ולתת לה להרגיש כמו מלכה. הקשב לכל מלה שלה ברצינות, עזור לה בעבודות הבית, צא איתה לארוחת ערב לאור נרות, ובדרכך הביתה קנה לה זר פרחים. אחרי חודשיים שלושה של יחס מלכותי כזה, פשוט ארוז את חפציך ועזוב את הבית. זה יפגע בה קשות. למעשה קשה לי לחשוב על משהו "פוגע יותר". הבעל חשב מספר רגעים על הרעיון ואמר: "זה נשמע רעיון נהדר, היא לעולם לא תצפה ליחס כזה ממני". הוא היה ממש קצר רוח להגיע לביתו, ובדרך קנה מספר ורדים. באותו ערב עזר לאשתו להדיח את הכלים, ובבוקר למחרת הביא לה ארוחת בוקר למיטה. הוא החל להחמיא לה על בגדיה, מאכליה ועיסוקיה הרבים. הם יצאו יחד למספר סופי שבוע והבעל באמת ידע כיצד להתמיד ביחס זה ולקנות את ליבה. אחרי כחודשיים טלפן אליו עורך הדין. "תשמע" אמר, מסמכי הגט מוכנים אם אתה מוכן בתוך רגעים אחדים תוכל לחזור ולהיות רווק מאושר. "אתה צוחק ממני?" ענה הבעל "הרי אני נשוי למלכה של ממש. לא תאמין כיצד השתנתה. למעשה, חל מפנה של ממש בהתנהגותה ובגישה שלה. איני מוכן להתגרש ממנה, גם אם יתנו לי מיליון דולר". ****************************************************************************************************************************** נישואים הם דבר מדהים. האהבה לבן הזוג מתחילה בהחלטה שאנו רוצים להתאהב באותו אדם ונישואים מוצלחים אינם משהו שנוחת משמיים.זה משהו שאנחנו גורמים לו.

daliat1

New member
שבת שלום טובה, עזרא ולכל חברי הפורום ../images/Emo24.gif

laveeg

New member
שבת קרירה לכל חברי הפורום ../images/Emo176.gif

הויי שולי שולי

mikamike

New member
לזיכרה של שולי../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

ת.נ.צ.ב.ה. אמן..

למעלה