שבת שלום!

yehuda winer

New member
שבת שלום!../images/Emo24.gif

לכלם, שבת שלום. מצרף שיר לשבת (ולמדבר...) שכתבתי. עליתי על זה שכשאני מעביר הנה יש מעט שינויים בניקוד(לא יודע למה)- למטה אוסיף תיקונים לפני שגנגי ושבלת ירוקת...(שאני תמיד מודה להן על התיקונים שמכניסות לי בשירים. הן "מיעצות" שלא מדעת.., ותודה להן. וכמובן כמובן לחלב מוקצף - איך לא?! ------------------------------------------- מִפִירֶנְצֶה לְאַרֶצוֹ פָּמוֹטִים נָשְׂאוּ אוֹתָהּ דָּרוֹמָה מִפִירֶנְצֶה לְאַרֶצוֹ. טוֹסְקָנָה מַצְהִיבַת גְּבָעוֹת שָׁדַיִם עֲטוּרִים דָּגָן וּפְרָגִים. צֵל מִזְדַּקֵּף בּוֹעֵל לָאֹפֶק שֶׁרָץ עֵירֹם מֵהַבִּקְעָה אֶל גֶּבַע. לַיְלָה כְּבָר אוֹנֵס אַהֲבָתוֹ לַשֶּׁמֶשׁ שֶׁנִּלְחֶמֶת בְּאַחֲרוֹן אוֹרָהּ לַחשֶׁךְ... בְּרוֹשׁ טוֹסְקָנִי מִשְׁתָּאֶה לְסַעַר חַמּוּקֶיהָ וּמִתְפַּשֵּׁט כְּעֶלֶם בְּצִדֵּי הַדֶּרֶךְ אִצְטְרֻבָּלִים קְפוּצִים זוֹרֵעַ, מְלַחֵשׁ וְדוֹרֵךְ זֵינוֹ . הֵבִינָה בֵּין פִירֶנְצֶה לְאַרֶצוֹ, שֶׁהַדָּרוֹם כִּוֵּן חַיֶּיהָּ, לַאֲבַק רוּחוֹת מִדְבָּר לַזְקְפָּה שֶׁל בְּרוֹשׁ, אֶל עֶלֶם. הֶלֶם! נֵרוֹת בְּפָמוֹטִים שֶׁל פְּלִיז נוֹשְׂאִים תְּפִלָּה בְּאֵלֶם וְלָעַד יִשְּׂאוּ אוֹתָהּ דָּרוֹמָה. ---------------------------------- פירנצה- ר סגולה, צ סגולה טוסקנה- ס בשווא עטורים- ע בחתף פתח לאפק- פ בסגול גבע- ג בסגול זקפה- ז בחיריק .....ועוד ועוד.. תשתדלו להנות, אם אפשר, גם ככה אחרת אני קופץ מהחלון...

למעלה