שבת שלום, שבת שלום

9סנורקה9

New member
שבת שלום, שבת שלום

ערב מעניין היה לי... אתמול נסעתי עם שני ידידים לעיר אחרת, לפגוש חברה של אחד מהם, ושאני אספק תמיכה נפשית לשני, שיצא לדייט. ההורים שלו, לידיד מס´ 1: "אז כמה זמן יש לך רישיון?" "אין לי" "מה? אז מי נוהג?" "היא" "אבל היא בת 15!" (אני בת 18. ואם שני הידידים לא היו שם ונותנים להורים מושג על הגיל המשוער שלי, הם היו נותנים לי הרבה פחות מ-15) הוא, איך שראה את הדייט, החליט "הוא לא רוצה אותי". אני צריכה ללמד אותו כמה דברים... ("לא חושבים בשביל אחרים. תדבר איתו, הוא יחליט אם הוא רוצה אותך או לא". "לא עוזבים באמצע הדייט למיליון שיחות אישיות עם החברים [אוהו, איך אני לא אוהבת את השיחות האלו. מזכיר לי את כיתה ו´]" ועוד כמה דברים.) כללי יסוד של התנהגות עם כל אדם שהוא, לא רק דייטים. היום בלילה, אחרי שיחה עם חברה שלי ומשחק רולית סוער (רברסי, לילדי שנות השמונים והשבעים, או אותלו, לשחקני הפלאפון), שמנו פעמינו לגת רימון. היה שיגי. היא מצאה לה בחור. כמו תמיד. גם אני מצאתי. זה באמת יוצאת דופן שאני אמצא לי בחור (אני אשכרה מהאנשים שבאים כדי לרקוד). האמת היא שאפילו לא מצאתי אותו- הלכתי, קצת מעופפת, ולא היה ברור לי לאן אני הולכת. חיפשתי לאן חברה שלי נעלמה. שמתי לב פתאום שאני באמצע מעגל של בחורים רוקדים (פרטים שיוסיפו לאווירה: 1. אני נמוכה. מאד. רוב הזמן אני מביטה למעלה אם אני רוצה לראות פרצופים של אנשים. 2. בגלל הגובה, אני חוטפת מרפקים וידיים שמתעופפות לכל כיוון. 3. אני "קצת" מעופפת. בוהה בכיוונים לא קשורים, זזה לאט ולא ממש ברור איפה אני. 4. אני לבשתי מכנסיים, ושמלה בצבעי ירוק וורוד מזעזעים. גם לגבוהים היה קשה לפספס אותי). -שהיו די מופתעים מהבחורה שנחתה בתוכו. אז אחד מהם התלבש עליי. יא וורדי, איזה גוף... ואיזה חיוך. מקסימים. ממסים. אוף, הייתי צריכה לתת לו את הטלפון שלי. אז מה אם הוא צנחן שיוצא פעם בשבוע. או שבועיים. או שלושה (כל כמה זמן יוצאים מפקדים?)בגלל הגובה שלי, רוב הזמן המבט שלי היה על החזה שלו (שוב- מקסים. ממיס. ובנוי לתפארת מדינת ישראל) באמת שהשתדלתי להסתכל לו בעיניים (כשלא בהיתי באיזו נקודה באוויר) אבל התחיל לכאוב לי הצוואר. ושוב- החיוך... והעיניים.... הוא היה די בהלם לשמוע בת כמה אני. בניגוד להורים ההם, הוא נתן לי 20. זה החלק הכיפי... אבל הערב, אני הייתי כל כך מבוהלת... חברה שלי ואני קבענו שבשלוש הולכים, אבל שתי הגאונות לא קבעו איפה הן נפגשות, אז התחלנו לחפש אחת את השניה בכל המועדון (לא מי יודע מה גדול, אבל לא מצאנו אחת את השניה). באחת הפעמים ניסיתי לבדוק, די מבוהלת, אולי היא מחפשת אותי ליד האוטו. הלכתי. לא שם. בדרך חזרה עצרה לידי מכונית, שהייתי בטוחה שהנהג רוצה הוראות נסיעה . הוא הסתכל עליי, בלע את הרוק, ובקול הכי תמים שהצליח לגייס (שנשמע נורא נורא מלוכלך) הוא שאל אותי "להקפיץ אותך לאנשהו?". כמה שאני תמימה, אני ילדה גדולה, והבנתי מיד במה מדובר. אמרתי לא תודה, והמשכתי מהר בדרכי. וכאן, הקטע שהכי הלחיץ אותי- הוא עקב אחרי. הוא פשוט נסע אחרי לאט, ואני מגבירה את קצב ההליכה ומנסה להגיע כמה שיותר מהר למועדון. שיט, הוא עדיין אחרי. אין עליי תעודה מזהה, כסף, מפתחות למכונית או פלאפון (הכל אצלה), יש לי שני שקלים ובגדים צמודים, אני לא יודעת אם היא בכלל בסביבה עדיין ויש את הטיפוס הזה שדבוק לי לזנב, אני לא רק נראית עדינה, באמת אין בי כוח פיסי להתנגד לו, נו כבר, שאגיע כבר למועדון, כבר בתחילת הרחוב יש מאבטח עם כלב גדול, תפסיק לעקוב אחרי, אתה לא רואה שאני כבר רצה?! סוף סוף מצאתי אותה... המאבטחים בכניסה לא מבינים מה אני רוצה מהחיים שלהם כשאני אומרת להם שהוא עוקב אחרי, ואני ביקשתי מהבחור שחברה שלי התלבשה עליו שילווה אותנו לאוטו. אני לא בטוחה שנרגעתי, אבל מחר כבר אשכח מזה. אני הולכת לפגוש מישהו שאני מדברת איתו כבר חודשיים, ומאד מחכה לגלות איך הוא נראה. אם הוא יראה כמו הצנחן הזה, ויהיה חכם כמוהו, זה כבר יהיה יותר מדי. אני מתלבטת אם ללכת לישון עם הריח של הסיגריות, או להתקלח עכשיו....

merman

New member
עם הריח!

נשמע שהיה לך כיף, חוץ מסיפור המנוול המתקרצץ. בדיוק דיברתי עם ידידה שלי והיא סיפרה לי כל מיני סיפורים מזעזעים על מה שבנות המין היפה צריכות לסבול מכל מיני גורילות מגעילים. היו שני סיפורים - הראשון : חברה שלה הולכת ברחוב, מישהו מנסה לגרור אותה לסימטה והיא דופקת לו ברכיה בביצים ומשאירה אותו על הרצפה מרוסק. השני : היא הולכת ברחוב, מישהו אוחז בה בתחת. הופ! היא דורכת לו על הרגל בעוז - אבל אויה! היא הולכת עם עקבים חדים. הופס! הוא מתחיל לדמם. :) שלא לדבר על אמא שלי שפעם מישהו צבט אותה והמשיך ללכת, היא התחילה לרדוף אחריו ודפקה לו את התיק שלה בגב והוא השתטח על הרצפה וחז"ל. --מרמן

9סנורקה9

New member
אני בד"כ בוחרת בשיטת המנוסה

(העובדה שיש בד"כ זה דבר עצוב בפני עצמו) מקרים סוטים? זכור לי במיוחד אחד, רוכב אופנוע, שכשעשיתי את הדרך לחברה שלי בדרכינו למצעד הגאווה (אותה חברה מהדיסקוטק), הוא ביקש ממני הוראות נסיעה. בעוד אני מסבירה לו, אני שמה לב לחיוכו המזוגג. הסיבה לחיוך? כל הזין היה שלוף בחוץ והוא שיחק בו בעוד אני מסבירה. סיימתי את ההסבר והתחפפתי משם. אממה? גם הוא עקב אחרי. אני חושבת שהמעקבים הם הקטע המפחיד ביותר. אני מסוגלת להתמודד עם מראה של איבר שלא במקום ובעיתוי, אבל ההרגשה שמישהו צופה בי, שהוא לא עוזב, מתחיל לעורר בי את כל תרחישי הזוועה שיכולים לקרות.

9סנורקה9

New member
תחי לורנה בוביט

שתזכה להכיר את כל המטרידנים ולבצע בהם את זממה (מותק, למה את צריכה מספריים כל כך חדות?) אני אהבלה. למה לא נתתי לצנחן את מספר הטלפון שלי? הייתי היום בעזריאלי, והבנתי שמשהו כמוהו נוחת פעם בהמון המון זמן. אז מה אם הוא גר רחוק. אז מה אם הוא יוצא הביתה פעם ביובל. הוא רוקד טוב והוא נחמד, וזה מספיק בשביל לצאת לבלות.

למעלה