שבת שלום ל

אנימו

New member
דני - צדקת צדקת

גם במרכז שלנו יורד גשם זלעפות. "הלך" הטיול ונארתי לצפות בנוף מבעד לחלון. אכזבה קשה.

emmy5

New member
איזה מזל היה לנו אתמול ,היום../images/Emo183.gif

גשם , רעמים וברקים בחיפה ...אתמול השמש חייך אלינו וליווה אותנו . כל הברכות שבפורום התגשמו ..מאחלת הרבה מפגשים כאלה ..

דרדרית

New member
../images/Emo96.gifרגע... חכו גם לי... בוקר נפלא

גמ'ני רוצה לשתות אתכם ת'קפה... כפית אחת מחוקה של סוכר... שיהיה לנו יום נפלא שבו נעשה את אשר אנו אוהבים. הגשמים גשמי ברכה והם מועילים לחקלאות ולמאגר המים של המדינה לכן הם מתקבלים אצלי באהבה אוףףףףףףףף הכלבה שלי ייללה ונאלצתי להוציאה החוצה בגשם... לא רוצה לחשוב איך היא תחזור הבייתה. לגבי אתמול- שוב תודה לבנות היומולדת שבזכותן היה לנו אירוע נפלא עם הרבה זכרונות נעימים

נֵנָה

New member
דרדריתוש, יש לך מזל ../images/Emo188.gif../images/Emo186.gif../images/Emo42.gif

שהכלבה שלך יוצאת החוצה לבלדה. אנחנו בעיר, צריכים לצאת ביחד עם הכלבות
החוצה לסיבובים היומיים בבקר ובערב, כשהן קשורות ברצועה. בחורף בגשם וברוח, בקיץ בחום ובשרב. אבל מאחר ואני רואה בזה חלק מהפעילות הגופנית היומית שלי, אני מברכת על כך והולכת, והולכת, והולכת ... בצעד נמרץ ובגב זקוף
ותשאלו למה כלב ודובי? כי אחת נראית כמו כלב רגיל והשנייה נראית כמו דובי פרוותי שמנמן

נֵנָה

New member
ואם כבר מדובר על גשם ועל קור ../images/Emo186.gif

בתי החמודה בדרך אלינו עם כל החבורה. בבית שלושת הזעטוטים כבר משתגעים משיעמום והתינוקת דורשת את שלה, אז מה עושים, באים להתחמם אצל סבא וסבתא, שלא ישתעממו חלילא
אני מתה עליהם
שרק יהיו בריאים ויבואו

נֵנָה

New member
איחולי החלמה מהירה לפזי שלנו../images/Emo24.gif

תודה לך שעל אף שהרגשת לא טוב, הגעת אתמול למסיבה. השמחה לא היתה שלמה בלעדיך. מחכים שתחזור אלינו במהרה, אפילו לביקור קצר, עד שתתחזק ותחזור לקדמותך ותביא לנו שמחת חיים ובידור כמו תמיד. מתגעגעים אליך פזי

דרדרית

New member
טוב... לפחות זה נחסך ממני... אבל

היא לא לגמרי לבד רק שקושרים אותה ברצועה ארוכה מאד... בחצר האחורית.

eruka6

New member
בוקר טוב וחברי../images/Emo82.gif../images/Emo108.gif

בחוץ חושך "מצרים" ואוטוטו מתחיל מבול, הרעמים נשמעים. אם הייתה לי תוכנית לצאת מהבית כנראה שלא אממש את התוכנית. כמה טוב שיש לי חברה כרגע "בבית"ואני יכולה לשוחח אתכם. הספקתי לשתות 2
ועכשיו אני שותה תה צמחים לחמם את עצמותי. החתול שלי מתחת השמחה ולא אכפת לו מהגשם

אנימו

New member
לאריקה בוקר טוב וגם לחתול

מסרי לחתול ד"ש ממשפחתו. יש לו באלבום שלי לא מעט קרובים. יש גם בחצר אבל אני מודה באשמה - לא מכניסה אותם הביתה אבל מתייחסת אליהם יפה. בשעתו היתה לנו כאן נסיכה - כלבה בשם לוסי, נשמתה עדן, והיא התיחסה אליהם באלימות קולנית. אנחנו עדיין בשנת האבל, קשה להתאושש אבל רק אוהבי חיות יבינו זאת.

dani 123

New member
לכל המעונינים

בחצר יש אוסף גדול של חתולים מכל המינים הזנים וקבוצות הגיל. כל המעונין יכול לבוא לבחור ולקחת הכל חינם

אנימו

New member
אגב אני מכירה נפש טובה שנוסעת

כל פעם מרעננה לרמת-גן עם סיר אוכל מבודל להאכלת החתולים שנשארו בחצר במקום המגורים הקודם ובכלל מסתובב עם שקית אוכל חתולית להאכלת חתולים שנראים לו במצוקה.

eruka6

New member
אנימו צהרים טובים../images/Emo108.gif

גם לנו הייתה כלבה מראה שועלי, במבט ראשון ילדים חשבו שהיא שועלית. מתה בגיל 16. את החתול קבלתי אותו גור וחיו ביחד שתיים. הכלבה אמצנ את החתול וחיו באושר. כשהכלבה חלתה החתול שמר עליה כל הזמן. ובדק אם היא נושמת. לא יאומן. גם אצלנו יש חתולי חצר חלק מדיירי הבנין דואגים להאכיל אותם וחלק מדיירי הבנין לא אוהבים אותם. נו ככה זה, מי שאוהב בעלי חיים יודע.

boaz31

New member
emmy5 גם לך אעשה קפה אני-../images/Emo96.gif

אוהב חברה לשתיית הקפה אין כיף יותר גדול מזה בבקשה- אין סמיילי לעוגה וגם לא לעוגה בלי סוכר

אתם עם הקפה שלכם. כרגיל, אני יוצאת

דופן. לא שותה קפה. איפה פזי? תמיד היה מצטרף אלי למיץ אשכוליות טרי "על הבוקר".

boaz31

New member
תודיעי מתי את היחידהjud באה ונכין

לך תה חם מצמחים ריחניים-מכל ה-

../images/Emo51.gifבועז, אבל אני מתעקשת על מיץ.

ותגיד: גם אתה כבר הרגשת שאני אוהבת פיות כמו זו בתמונה שצרפת?
ורגע, בעצם אולי אני מתחרטת על התה שהצעת. אם אשתה אותו, אראה כמו זו הכחולה בתמונה?????????
זה יהיה תלוי בטח באיזה צמחים תשים בתה...............

למעלה