שבת שלום לכל החברים. יש לי הצעה:

שבת שלום לכל החברים. יש לי הצעה:

היות ועברנו דירה, וחלקנו (מסיבות כאלה ואחרות - בעיקר כאלה), נאלצנו, או בחרנו לשנות שמות וניקים, אני מציע, כבר בשלב הזה, שנערוך משחק היכרות מחודש: כלומר, הניק החדש, מול הניק הישן, שם בבית ההוא. אז אני אתחיל: חגי היחיד = חגי ליכטיג קורן = חל"ק וכל השאר, יסופר בתולדות העמים. חכו עוד מעט לדיווח מעניין מהשטח, אתמול, נהגתי מס' ק"מ (1200 ק"מ), ומי אומר שארצנו היא קטנטונת
? שבת שלווה וטובה לכולם. חגי.

pinzo01

New member
אוףףףף ../images/Emo46.gif

pinzo01=שמוליק לא מצליח להחליף את השם יש מישהו עם פיתרון? או אולי ברית מילה פעפ נוספת........

בוא - נסה את זה:

שמואל א' - היה לנו. שמואל ב' - היה לנו. שמואל ג' - שמואל ד' - שמואל ה' - שמואל ו' - שמואל ז' - שמואל ח' - שמואל ט' - שמואל י' - שמואל כ' - אתה, שמוליק
חגי.

pinzo01

New member
לא שמוליקיפוד?...

איזה פיצול אישיות אתפשר על
שמיל

רפי עשת

New member
זה בכלל על צביקה א´, צביקה ג´,

צביקה ב´. + שפירא - לך עם שם כזה זה פשוט אך איך אקצר את שמי? רע זה ידיד אבל גם... אז - שלום רב שובך שפירא נחמדת... חגי - חל"ק הרבה יותר קרוב ל- דחילק (מוטקה), למה החלפת?

שמוליק, פשוט הרשם כמשתמש חדש

זה מה שאני עשיתי. קודם הייתי רשומה כאן - בגלל פורום טיולים, ספרים וערוץ ההיסטוריה כ- yaelbo. כשראיתי שאין אפשרות טכנית לשנות שם, פשוט החלפתי רישום משתמש.

iany

New member
הכינוי של בעלי

שמי גילה iany -כך אנו קוראים לבעלי. זהו השם המקורי מרומניה שהוחלף לשם עברי כשהגיע לארץ. כהתחלתי להכנס לפורום נכנסתי על שמו וכך זה נשאר. שבת שלום

ערן ערן

New member
ערן ערן =ערן

הייתי ערן, עכשיו אני ערן ערןואין כאן אייקון של ´אסור לעשן´...

Cornholio

New member
מה זה לעזאזל קורנהוליו אתם שואלים?

שמי שגיב יערי וקורנהוליו זה כינוי מסרט, סתם ככה, בלי שום סיבה מיוחדת, אין לזה ממש פרוש.

../images/Emo145.gif אם כבר מתוודים אז:

בפורום הקודם הייתי "יעל" פשוט כי זה התאפשר. כאן כשנרשמתי לראשונה, לפני כחודשיים, בחרתי בלית ברירה ב"yaelbo". ועכשיו נרשמתי מחדש כ"יעל בוגין" שהוא שמי האמיתי, הרשום בתעודת הזהות, מזה שנים רבות (לא נולדתי איתו, אבל התרגלתי).

רוצה להיות א.ג. ולא מצליח, למה?

אמנון גופר - מטייל ומספר. מהלך בכפרים בין חברים, אוסף סיפורי פולקלור ומשתף את מי שמצטרף. גליל מערבי - זה התחום שלי. (הס מלהגיד "מומחה" - מומחית יש רק "אחת") תושב כפר ורדים.

רונןג

New member
../images/Emo39.gif

שם משתמש לא יכול להכיל סימנים. רק אותיות ומספרים. יש לך הצעה לשם טוב יותר ?

רונןג

New member
../images/Emo39.gif

אני רונן מהפורום הקודם. לא מורה דרך, לא שתיל|מספר סיפורים ואפילו לא טייל מומחה. סתם אוהב טבע טיולים בארצנו המקסימה. בואו נשתול היום
ולאורך הימים
על מנת שעם הזמן יהיה לנו

רונן, העם איתך!!!

כבוד הדדי, רצינות, ואהבת הזולת באשא הוא, היא זו שתתרום לאוירה טובה ונחמדה בפורום. ברוך שובך הבייתה. ח.

למעלה