שבת שלום לכולם

שבת שלום לכולם../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אני מאוד עמוסה בעבודה אז צר לי שאני לא מבקרת פה לעיתים קרובות יותר. בכל מקרה, לא מוותרת על לברך אתכם בשבת שלום ושלווה. אצלנו, אני מאוד מצוננת, ואור חולה עם חום גבוה. רגיעון חזר מחו"ל לפנות בוקר לאחר שלושה ימים של שהייה שם לרגל עבודה, ואני שמחה כמובן שאנחנו עכשיו בהרכב מלא. אבא של אור בא לבקר היום בצהריים. הוא שמע שהיא חולה וכיוון שהיום הוא יום הולדתה מבחינת התאריך, למרות שבת-המצווה כבר הייתה בשבוע שעבר, הוא הגיע עם אחותה וחברה שלו, עם הר ענקי של בלונים עד השמיים ושרשרת לצוואר. מובן שהיא שמחה מאוד. זהו בינתיים, אני מאחלת לכולם שבת מנוחה ולקרן ועזריה מנוחה גדולה בים המלח ולכל אנשי הפורום, שבת שלום. שחר

rolan

New member
../images/Emo16.gif ש ב ת ש ל ו ם ../images/Emo16.gif

מה קרה לכם
המינהל יצא לחופש וגם אתם...
...
תרגישו טוב שחרית ואור הרבה מזל טובים ליום הולדת שמח

P i N k G i R l

New member
שבת שלום ../images/Emo39.gif

שחרית, החלמה מהירה לאור. ומזל טוב
זמן מבאס לחלות... ואו, חמוד אבא שלה. אני עפה למקלחת ולצאת..
שבת נפלאה לכולם

פינקי, לא להיסחף...

אבא שלה לא חמוד - היתה לו במקרה "יציאה" חמודה... שבת שלום כולם, שבת שלום שחרית, ומזל טוב לבת המצווה שלא הספקתי לברך כשהיתה המסיבה.

תודה במבי, את צודקת../images/Emo5.gif

אבל לפינקי הייתה כוונה טובה. בכל מקרה, תודה גדולה על הכול, גם לך על הברכות וגם לפינקי.

החתולית

New member
שבת טובה ומוצלחת...

ממה שאני קוראת, הכי חשוב שתהיה שבת של בריאות... יותר מדי אנשים בפורום הזה חולים... לשחרית ואור, ליערית ומעוף, לכל מי שחולה ולא סיפר - החלמה מהירה. למטיילים, לנחים, ללומדים לבחינות - שבת רגועה בלי טרדות מיותרות :)

למעלה