שבת שלום לכולם

שבת שלום לכולם../images/Emo140.gif

מה קורה עם מנהלי הפורום שלנו? היכן חד? כבר הרבה זמן לא שמענו וראינו את אורך....

עלמה 3

New member
שבת שלום ומבורך, ../images/Emo16.gif../images/Emo48.gif../images/Emo16.gif

יונה גם בשבת אני עלמה 3 אני ממהרת להכין ולרכז את ארוחת השבת לחיילים. נשתמע בהמשך. ביי עלמה

עלמה../images/Emo39.gif

ניב אוהב מאד קציצות ברסק עגבניות...... תודה לך מלאך שאת דואגת כל כך לחיילים שלנו ובעיקר לבן שלי שחזר לשבת. את מדהימה עם הלב הרחב שלך. אגב שמת ליבך שפתחו לשתינו פורום של מורכבות? ............ היכן כולם? הלו
חברים יקרים לאן נעלם זיו פניכם? חיזרו בהמוניכם.............................

מחבואים

אתן בכלל לא לבד. אני פשוט צופה ונהינית כל רגע. באמת. אני מאד נהנית לקרוא . למרות שבאופן כללי אין לי כלכך מה לספר. האושר דומה אצל כולם והעצב שונה אצל כל אחד. ככה אומרים. לא? אצלי הבעיות כרגע מינוריות (בא לי לתת סטירה לאוצר בן 17 שלי כל בוקר כשאני נאלצת להעיר אותו 50 פעם, או כשהוא מקפיד לעשות לי פרצוף של מתבגר, או בן ה14 שמוכן לעזור לי באופן עקרוני, אבל כשאני מבקשת ממנו לשאוב אבק -אז הוא אומר לי: לא אני לא אוהב לעשות את התנועות האלה). והילדים הקטנים מתוקים ובעלי משגע (היום לדוגמא אין לי אפילו כח לריב על זה שהוא חזר מהעבודה ב 1700 (שעון קיץ). אבל כל יום שיש לי זמן אני נכנסת לפורום. לפעמים כדי להתנחם בבעיות הזהות, לפעמים כדי לדעת איך זה אצל אחרים ולפעמים ולפעמים לשמוח על כך שאני כבר הרחק ממהתחלה .

עלמה 3

New member
יונה , שמתי מאד ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אני מקוה שעין בסדר, היא פתאם נעלמה, אני מקוה שהיא מרגישה טוב, בעקבות מצבה האסמטי. וזה OK , שפתחו לנו פורום, שלפחות אנחנו לא נתייאש, אבל הנה סביב השעון הצטרפה והשמיעה קול. ואני קראתי קראתי קו קו קו קוקו קו קוקוריקו תרנגול ומלבדכם אין עונה. יונה ואני ע"פ המסורת המרוקנית יחד עם ההכנות לחיילים, בישלתי לנו דגים שחבל על הזמן, אני לא רוצה שירד לך ריר, אבל את מוזמנת. ואז אני אקח אותך לחומה להשקיף על ניב, מה דעתך !!!!!!!!! עלמה, בברכת שבת שלום ושקטה, אמן אמן על כולנו. לך יונה ולך סביב השעון זר פרחים , באהבה

תאמיני לי עלמה הייתי באה

ראשית אני מתה על דגים חריפים...... שנית לראות את ניב מהחומה זה קטע קטע,אבל אם הוא יראה אותי זה יהיה סוף הקטע
ל כ ו ל ם

שבת שלום גם לכם

מסביב לשעון,תזכרי את הפינוק של האוצר בן ה-17 במיטה ...תזכרי טוב טוב טוב,מחר הוא מתגייס ואין יותר פינוק קטנטן במיטה חמה. ניב שלי עשה לי את המוות בבקרים,כל יום זה היה סיפור קשה יותר מקודמו,ולא פעם איפשרתי לו לישון עוד שעה ולהגיע באיחור כי לא היה לי כח להלחם ...הילד התגייס ישר לקרבי ....וכשאני נזכרת איך נלחמתי איתו בבקרים והיום הוא לא יודע מה זה לישון במיטה חמה,אני מצטערת שלא ויתרתי על הכעס. ועל עזרה אני בכלל לא מדברת כי לא תאמינו.עד הגיוס של הבנים הם עזרו לי בכל עבודות הבית הכל,עבדנו יחד ומבלי להכנס לפרטים זאת היתה חויה ענקית. מוסיקה כמובן לפי טעמם בקולי קולות וכל אחד לוקח אחריות ויחד מנקים בפנים ובחוץ. הם התגייסו ובר הקטנה לא יודעת איך מחזיקים סמרטוט ביד ,הנסיכה בת הזקונים מעדיפה לראות המורדים ושאמא תנקה,על צוף אני לא מדברת אתם מבינים לבד שהוא לא עושה כלום. מעוף ברוך השב. שמחה לראות שחזרת בשלום היית חסר מאד שבת שלום ותהנה עם משפחתך בכיף

בשורה לבנה

יונה, קשה לא להתאהב בך (תגידי גם לנקרופיל הפרטי). דרך אגב דיברתי על עצבים. ח"וח לא כעס. התמונה של ילד מגויס (וכמובן תמונות קשות מאלה) תמיד לנגד עיני.אבל סטירה מידי פעם (לצערי באופן מילולי בלבד- כי האחרונה שהתפלקה לי לפני 13 שנים בערך עוד מוזכרת בעלילות גילגמש א "מה אספר באל"י כשאגדל -על אמי המפלצת")- בא לי. שבת שלום שתהיה לך.

maof

New member
סוף שבוע מקסים לכולם../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

חזרתי מהדרום שלא היה כל כך הפעם
מנסה ליקרוא ולהיתעדכן מדברים שעברו מעל דפי הפורום........ את סוף השבוע הזה אני מקדיש כולו לבת זוגתי שמזל שיש סלולרי בעולם אחרת גם איתה לא הייתי מצליח לשוחח
מעוף

ע י ן

New member
../images/Emo16.gif שבת שלום, אנחנו פה ../images/Emo16.gif

שבת שלום ומבורך לך יונתנו, ולכל חברי הפורום. קמתי בשעה טובה מחרופ בן שלוש שעות. זהו סוף שבוע של ילדים אצלנו, שרוך לא מגיע בינתיים, אולי רק מחר, כי יש לו הערב צופים ויציאת כיתה בעיר מגוריו. ציפורה פה, ובסביבות שלוש הלכה לישון את שנת היופי של יום שישי - שלוש שעות תמימות. פרד הלך לישון אצל חבר וחד קרן פה, ערה ומקסימה כרגיל. עין ואני ביום השני של הפסקת העישון שלנו. אז אתם מתארים לעצמכם את מפלס הקריז. זה, עד כאן תמונת המצב שלנו. עוד נשוב לכאן יותר מאוחר הערב.

למעלה