שבת שלום לכולם, אפשר להצטרף גם?

חמדה

New member
ברוכה המצטרפת

ומזל טוב! כאן תוכלי לשאול כל שעולה על דעתך, להתייעץ ולקבל תמיכה בכל עניין. מיטב המומחיות תענינה לך......או לפחות תקשבנה

איזו קבלת חמים נהדרת תודה לכולכם

נחמד להכנס לכאן ונעים מאוד............ תודה לכם על החמימות שאתם מקרינים, מאחלת לכולנו היריון קל נעים ומשעמם והכי חשוב שדרו וקבלו אהבה...........אני מאמינה בזה המון שבת שלום אופי

את בטוחה שאת שבוע 17?

כי התלם שלי הוא 17.12 ורק ביום ראשון אני מתחילה שבוע 16... מוזר..

היי אני ביום השני לשבוע ה 17

סופרים את השבועות שנגמרים.............ביום רביעי סיימתי שבוע 16 וביום חמישי התחלתי 17, אני די מדייקת בזה כי אני סופרת לפי הרופא שלי...... אז אני בהתחלה של 17 תלוי איך את מסתכלת על זה..............

אני מסתכלת לפי מחזור אחרון

מתי היה יום ראשון של המחזור האחרון שלך? לפי התל"ם שלך את בטוח לא שבוע 17.. ובבדיקה שהיתה לי אמרו לי בוודאות שאני ב-תחילת 16 ואת יומיים לפני.. בתלם.. אם היית שבוע יכלת להיות 17.. טוב לא משנה סתם חבל שתטעי בתאריכים כי זה חשוב בשביל בדיקות מסויימות

הי

היום הראשון של הווסת האחרונה היה ב 9.3 אם אני לא טועה, הכל רשום אצל הרופא שלי, והאמיני לי אני סומכת עליו בעיינים עצומות, וגם החישוב שלו +החישוב של האולטרא סאונד + והסקירת מערכות מתאימים בול כולם. לא יודעת............. יום לפה יומיים לשם לא נורא, אני יודעת שאני היום ביום ה 4 לשבוע ה 17 זאת אומרת עוד 3 ימים אני מסיימת שבוע 17..... שטויות יום לכאן לא נורא, העיקר שנהיה בריאות לא? את יודעת מה יש לך?

בטח העיקר הבריאות אבל לפי הגלגל

את 16+4 להיפך עוד 3 ימים את מסיימת 16
הוסת האחרונה שלי היתה 12.3 ואני 16+1 שלך 9.3 3 ימים אחרי שזה 16+4 לא כ"כ עקרוני
או שכן לא יודעת אבל רופאים תמיד סופרים קדימה וזה לא נכון
ככה אמרו לי כאן העיקר שתרגישי טוב ובהצלחה. סתם תמהתי איך זה שאני רק ב16 ואת כבר 17 כמעט אותו תלם חשבתי פספסתי שבוע.. והנה מהאתר הזה: תאריך וסת אחרון 09/03/2005 תאריך לידה צפוי 14/12/2005 היום 16 שבועות + 4 ימים שליש 2 חודש 4 ימים עד הלידה המשוערת 164 משקל משוער לשבוע זה 110 גרם אורך כללי משוער לשבוע זה 14 ס"מ הלינק

אז בעצם אנחנו שתינו אומרות אותו דבר

אני לפי החישוב נמצאת ביום הרביעי של השבוע ה 17 זה אומר שבעוד 3 ימים יסתיים שבוע 17 שזה אומר שאני בשבוע 16+4 ימים, הסתיימו 16 שבועות ועוד 4 ימים נוספים, אז בשני הצדדים אנחנו רואות אותו הדבר. המשקל שלה יותר גבוהה לפני שבועיים היא היתה 130 גרם, ו14 ס"מ, ביום חמישי הזה יש לי סקירת מערכות מוקדמת נוספת בגלל פנצ'ר בדי וי די אז אני אדע יותר.............תודה לך בכל אופן ערב טוב

אם המחזור שלך היה ב-9.3

את לא בשבוע 17 וחצי. נכון ליום שבת, את בשבוע 16+3. נכון להיום, יום ראשון, את בשבוע 16+4, אז הרופא שלך טועה וטעות של שבוע זה לא יום לכאן או לשם. והכי חשוב מזל טוב

jenyl

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה

בהצלחה בהמשך ההריון

למעלה