שבת שלום, האם תוכלו לעזור לי?

אילניקה

New member
שבת שלום, האם תוכלו לעזור לי?

אני לגמרי מסכימה שתנתחו את כתב ידי - מאוד חשוב לי תודה רבה וחג שמח אילנה

בזכות הגרפולוגיה

היא לא אומרת שנכשלה בגלל הגרפולוגיה, היא מציינת שהיא נבחנה במכון ונכשלה. אם תוכלי לכתוב בעט רגיל (כדורי) ולסרוק את כל הדף זה יהיה טוב מאוד, כי קצת קשה להתייחס ככה לכתב ידך (זה אפשרי, אבל ... לא אוהבים לקבל חצי מהנתונים ועל סמך זה לאבחן...). באשר להחלטה אם לקבל אותך לעבודה או לא: הגרפולוג מבצע ניתוח עבור המעסיק שהוא זה שאמור לקבל החלטה סופית באם לקבלך או לאוו. הגרפולוג יכול להמליץ, להאיר או להסב תשומת לב לנקודות מסוימות. מנסיוני הדל, אני יכול להגיד לך שאם לא קיבלו אותך לעבודה מסוימת (טובה ככל שתיראה לך) זה עדיף מבחינתך. אני לא מנסה לעודד אותך, מה שמצטייר לך כאחת שרוצה להתקבל זו לא ממש האמת והמציאות החדה והברורה. יתכן והשילוב של המשרה הזו עם תכונותייך ואישיותך היו יוצרים אצלך כל כך הרבה אכזבה ותיסכול וכתוצאה מכך גם כישלון בעבודה... וזו חוויה שקשה לתקנה לאחר מכן. הגרפולוג שמאבחן, לפחות בראייתי, אמור גם למנוע תיסכול של מועמד שיעבוד במשרה לא מתאימה עבורו. רונן

את כמו ההוא שקנה כרטיס לרכבת

וכשהקופאי שאל אותו לאן הוא רוצה לנסוע, הוא קרא בכעס: מה איכפת לך? איך נדע לומר אם את מתאימה לתפקיד, אם לא נדע לאיזה תפקיד מדובר. מנהלת שיווק? פקידה טכנית? אשת מכירות? מהנדסת טילים? בכל אופן, הכתב הנוכחי ששמת כאן אינו מתאים לאבחון.

למעלה