שבתשתיות - תחנת הרכבת בבית שאן

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
מאוד הפתעת אותי בזמנו. לא האמנתי שלמישהו יש בכלל את

ותזכורת לשיר שחיבר בינינו עד מוות !!!
מאז אותו יום שדיברנו על השיר של שחטר ששאלת אותי אם יש לי את תקליט השדרים, הפכת לאח יקר !!! אני זוכר שבאת ונתתי לך את התקליט. אח"כ הבאת לנו אותו דיגיטלית.
שיר ענק ללא ספק:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=uJWJj6-AcIU[/URL]
השיר הזה, וכעת אני לא מאמין שבכזו קלילות בלתי נתפשת השיר שוכן לו ביוטיוב.

זה שיר ענק ! מרגע ששמעתי אותו הייתי מסוחרר !

השיר הזה, וכעת אני לא מאמין שבכזו קלילות בלתי נתפשת השיר שוכן לו ביוטיוב.
זה שיר ענק ! מרגע ששמעתי אותו הייתי מסוחרר !

alantan

New member
אינטרו של 35 שניות - כבר אין דברים כאלה...

בוא בוס: בוא תיזכר ברגע של נחת משנת 1983:
עם מילי מירן ותקופה אחרת ומיוחדת של חיינו.....חזור לכמה דקות לשנת 1983.....גם את השיר הזה כתב אהוד מנור, ז"ל, כמו את השיר האהוב עלינו - אולי השיר שחיבר בינינו לפני כמה שנים (מעבר לאמא שלי, ז"ל) - של טלי שחטר (לא שכטר!) - "זה לא משנה".....
הנה:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=33-AFGNnXtk[/URL]
תהנה בוס !
אביה.
אינטרו של 35 שניות - כבר אין דברים כאלה...

ולסיום: עוד פנינה מהז'אנר הזה:

נו טוב, זה ידוע שאלן מחולל נפלאות.
והפעם מדובר על שיר שהושר לראשונה ב- 16.03.1981 ולדעתי קדם הארווויזיון של 1981 היה הקדם הטוב ביותר עד היום !
אני מאמין שהשיר הזה ידבר אליך....
אליי הוא מדבר כבר 33 שנה ומאוד !!!
הנה מירי אלוני עם השיר שבעיניי הוא הדבר הטוב ביותר שהיא עשתה עד היום עם כל הכבוד לחדוה ושלומיק....:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=-wtYvtBvqG8[/URL]
לילה טוב.....

בועז ל

New member
בוא'נה, השיר הזה צלל עמוק-עמוק לתהום השכחה.

והפעם מדובר על שיר שהושר לראשונה ב- 16.03.1981 ולדעתי קדם הארווויזיון של 1981 היה הקדם הטוב ביותר עד היום !
אני מאמין שהשיר הזה ידבר אליך....
אליי הוא מדבר כבר 33 שנה ומאוד !!!
הנה מירי אלוני עם השיר שבעיניי הוא הדבר הטוב ביותר שהיא עשתה עד היום עם כל הכבוד לחדוה ושלומיק....:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=-wtYvtBvqG8[/URL]
לילה טוב.....
אני משתדל ללא הצלחה לזכור מתי שמעתי אותו ברדיו בפעם האחרונה.

זה בסדר....אני שומע אותו כמעט כל יום....

אני משתדל ללא הצלחה לזכור מתי שמעתי אותו ברדיו בפעם האחרונה.
זה בסדר....אני שומע אותו כמעט כל יום....
אצלי הוא לא צלל....הוא רק טס לירח וחזר....
אם אנסה לחשב כמה פעמים שמעתי אותו, בזמן הזה אפשר להגיע לירח כמה פעמים....

alantan

New member
האמת שאתה צודק, וכל פעם שאני חושב על השיר הוא נתקע לי בראש

לא. אני רק מתרגש מהשיר שאלן העלה לכאן
של יזהר כהן - אל האור ! היו שנים שכל היום הקשבתי לשיר הזה בלי הפסקה ! נסעתי במיוחד לתל אביב לקנות את הדיסק...כתבתי על כך בתגובה לאלן.
האמת שאתה צודק, וכל פעם שאני חושב על השיר הוא נתקע לי בראש
שעות עד שאני מצליח לעשות סוויץ' למשהו אחר...

מבנה השרות וביטחון מעוצב ויפה

מבנה השו"ב - "אין חשמל ואין אפילו מים..."
גרי, שומע? נכון שהתכוונת למבנה השו"ב?

מבנה השו"ב כבר מוכן למסירה לא מעט זמן, אך ממתין לבואה של חברת החשמל. זו מצִדה, ממלאת בהקפדה את הכתוב בשירו של גרי אקשטיין.
מבנה השרות וביטחון מעוצב ויפה
הכניסות אליו פונות צפונה וזה מה שיראו נוסעי הכביש

בועז ל

New member
השלמת הדופן

שבת שלום, אמיגוס.
את תיעוד קטע הניהול המזרחי, בפרויקט מסילת העמק, אנו חותמים בסיור שערכנו אלי (גברת עם סלים) ואני בתחנת הרכבת בבית שאן.
67 מלש"ח מושקעים בתחנת הרכבת החדשה של העיר מתוך סך של ארבעה מיליארד ש"ח שמושקעים בהחזרתה של הרכבת לבית שאן. הסיור באתר הבנייה מעורר באופן טבעי כמה היבטים להתייחסות: מידת הצלחתו של הקו כקו נוסעים לאור מיקומה של התחנה, פוטנציאל האזור לשמש כמתחם דיור ותחזוקה עתידי ומבט לאחור אל העבר הרכבתי שידעה בית שאן - עבר שנראה בעיניי הבלתי מקצועיות כמכובד בהשוואה למה שהתקיים ביתר תחנות הביניים בקו . לפני שנתור בעינינו את הבונבוניירה שעתידה לקבל בית שאן, אבקש להודות מקרב לב למפקח התחנה, אבי ניר, מטעם חברת הניהול "עופר סלעי הנדסה". אצל עופר סלעי ואנשיו אין הפתעות ברמת השירות: תמיד הטוב ביותר. את השרשור אני מקדיש לאיש העמק שלנו, ori79, על תרומתו הגדולה בסיקור כמעט בלעדי של הפרויקט.
השלמת הדופן
מבט על הקצה המערבי של הדופן הצפונית של התחנה. "הגעתם ביום אביבי", אמרו לי קודם לכן שני חבר'ה, תושבי בית שאן שעובדים בפרויקט. אני מביט בלוח השעונים וקולט 35 מעלות "אביביות" לפני השעה 10:00. משום מה, אני נזכר פתאום ב"אביב הערבי"
וזה בדיוק הזמן לנהל שיחה פוליטית עם שני החבר'ה על ג'קי לוי האומלל, שדיבר כה בלהט על נחיצותה של הרכבת לבית שאן; אז בכנס ההוא של ראשי הרשויות, שארגן השר כץ בצפון. ג'קי לוי, למרבה צערו, כבר לא יחנוך כראש עירייה את תחנת בית שאן. מישהו אחר יעשה זאת במקומו.

בועז ל

New member
נא להיכנס.

שבת שלום, אמיגוס.
את תיעוד קטע הניהול המזרחי, בפרויקט מסילת העמק, אנו חותמים בסיור שערכנו אלי (גברת עם סלים) ואני בתחנת הרכבת בבית שאן.
67 מלש"ח מושקעים בתחנת הרכבת החדשה של העיר מתוך סך של ארבעה מיליארד ש"ח שמושקעים בהחזרתה של הרכבת לבית שאן. הסיור באתר הבנייה מעורר באופן טבעי כמה היבטים להתייחסות: מידת הצלחתו של הקו כקו נוסעים לאור מיקומה של התחנה, פוטנציאל האזור לשמש כמתחם דיור ותחזוקה עתידי ומבט לאחור אל העבר הרכבתי שידעה בית שאן - עבר שנראה בעיניי הבלתי מקצועיות כמכובד בהשוואה למה שהתקיים ביתר תחנות הביניים בקו . לפני שנתור בעינינו את הבונבוניירה שעתידה לקבל בית שאן, אבקש להודות מקרב לב למפקח התחנה, אבי ניר, מטעם חברת הניהול "עופר סלעי הנדסה". אצל עופר סלעי ואנשיו אין הפתעות ברמת השירות: תמיד הטוב ביותר. את השרשור אני מקדיש לאיש העמק שלנו, ori79, על תרומתו הגדולה בסיקור כמעט בלעדי של הפרויקט.
נא להיכנס.
טוב, העסק מוכר לכם מתחנות אחרות ואתם בוודאי יודעים מה רואות עיניכם.

raminec

New member
ברוב התחנות

נא להיכנס.
טוב, העסק מוכר לכם מתחנות אחרות ואתם בוודאי יודעים מה רואות עיניכם.
ברוב התחנות
המעבר התת קרקעי לא נבנה עם דלתות של מקלט, מה שעושה את המעבר הזה למעט לא שגרתי.

למה באמת יש צורך בתחנה זו בדלתות מקלט?

ברוב התחנות
המעבר התת קרקעי לא נבנה עם דלתות של מקלט, מה שעושה את המעבר הזה למעט לא שגרתי.
או יותר נכון, למה יש צורך בתחנה זו בדלתות מקלט, כאשר בתחנות אחרות אין צורך?

S o l l y

New member
אני מניח שיש צורך, פשוט לא חשבו על כך בזמנו

או יותר נכון, למה יש צורך בתחנה זו בדלתות מקלט, כאשר בתחנות אחרות אין צורך?
אני מניח שיש צורך, פשוט לא חשבו על כך בזמנו

מצב
הנושא נעול.
למעלה