שבתשתיות - תחנת הרכבת בבית שאן

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
אל האור

שבת שלום, אמיגוס.
את תיעוד קטע הניהול המזרחי, בפרויקט מסילת העמק, אנו חותמים בסיור שערכנו אלי (גברת עם סלים) ואני בתחנת הרכבת בבית שאן.
67 מלש"ח מושקעים בתחנת הרכבת החדשה של העיר מתוך סך של ארבעה מיליארד ש"ח שמושקעים בהחזרתה של הרכבת לבית שאן. הסיור באתר הבנייה מעורר באופן טבעי כמה היבטים להתייחסות: מידת הצלחתו של הקו כקו נוסעים לאור מיקומה של התחנה, פוטנציאל האזור לשמש כמתחם דיור ותחזוקה עתידי ומבט לאחור אל העבר הרכבתי שידעה בית שאן - עבר שנראה בעיניי הבלתי מקצועיות כמכובד בהשוואה למה שהתקיים ביתר תחנות הביניים בקו . לפני שנתור בעינינו את הבונבוניירה שעתידה לקבל בית שאן, אבקש להודות מקרב לב למפקח התחנה, אבי ניר, מטעם חברת הניהול "עופר סלעי הנדסה". אצל עופר סלעי ואנשיו אין הפתעות ברמת השירות: תמיד הטוב ביותר. את השרשור אני מקדיש לאיש העמק שלנו, ori79, על תרומתו הגדולה בסיקור כמעט בלעדי של הפרויקט.
אל האור
העלייה אל הרציף. הדרגנוע כבר כאן וממתין להפעלתו.

alantan

New member
היו גם היו... אני זוכר שהייתה אחת שניגנה חלילית בבגדים כאלה

אני קצת סנילי, אלן, אז תזכיר לי בבקשה:מה, באמת היו דברים כאלה פעם?
היו גם היו... אני זוכר שהייתה אחת שניגנה חלילית בבגדים כאלה
בכניסה לבית ספר שלנו, והיו מופעים כאלה בכל הארץ כל שבוע. היו ימים...

אני משוגע על השיר הזה !!!!!!!! לפני כמה שנים

תגובה ציונית הולמת:
http://youtu.be/Jx38pLWTpAg
אולי 11 או 12, נסעתי במיוחד לאיזו חנות דיסקים בתחנה המרכזית הישנה בתל-אביב להביא משם את הדיסק שלו עם השיר הזה שלא היה בשום חנות בירושלים. אני רק זוכר שעולים בערך 10 מדרגות כדי להיכנס לחנות הזו שנמצאת בצד המזרחי של הכביש המוביל מהתחנה הישנה לחדשה. מישהו זוכר איך קוראים לחנות הזו?

25306yosef

New member
אחים בן מוש ?

אולי 11 או 12, נסעתי במיוחד לאיזו חנות דיסקים בתחנה המרכזית הישנה בתל-אביב להביא משם את הדיסק שלו עם השיר הזה שלא היה בשום חנות בירושלים. אני רק זוכר שעולים בערך 10 מדרגות כדי להיכנס לחנות הזו שנמצאת בצד המזרחי של הכביש המוביל מהתחנה הישנה לחדשה. מישהו זוכר איך קוראים לחנות הזו?
אחים בן מוש ?
על הכביש המוביל מהתחנה הישנה לחדשה יש את החנות של האחים בן מוש. אני לא יודע אם החנות עדיין קיימת, אך פעם היא היתה ברחוב הר ציון 23 ומכרו שם קסטות.

מקור השם האחים בן מוש הוא בכך שמדובר בעסק משפחתי של 3 אחים ממשפחת בן משה:

1. אליעזר בן משה.
2. משה בן משה.
3. אביגדור בן משה (מנהל).

הר ציון 23 !! בראוו !!! זה זה !!!

אחים בן מוש ?
על הכביש המוביל מהתחנה הישנה לחדשה יש את החנות של האחים בן מוש. אני לא יודע אם החנות עדיין קיימת, אך פעם היא היתה ברחוב הר ציון 23 ומכרו שם קסטות.

מקור השם האחים בן מוש הוא בכך שמדובר בעסק משפחתי של 3 אחים ממשפחת בן משה:

1. אליעזר בן משה.
2. משה בן משה.
3. אביגדור בן משה (מנהל).

25306yosef

New member
אם יש לך שאלה על חברות תקליטים ישראליות,

אז אני הכתובת.

ואגב, שכחתי לשאול אותך אם אתה רוצה נסחים של כמה חברות תקליטים נבחרות, אם כן אז אשלח אותם אליך במייל.

נ.ב. הגשתי לרשות השידור בקשה לקבלת מידע על מנת לקבל את בסיס הנתונים של התקליטייה של קול ישראל. אם בקשתי תענה בחיוב, תוכל לקבל עותק מבסיס הנתונים של התקליטייה.

בסיס הנתונים של התקליטייה???? בטח !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אז אני הכתובת.

ואגב, שכחתי לשאול אותך אם אתה רוצה נסחים של כמה חברות תקליטים נבחרות, אם כן אז אשלח אותם אליך במייל.

נ.ב. הגשתי לרשות השידור בקשה לקבלת מידע על מנת לקבל את בסיס הנתונים של התקליטייה של קול ישראל. אם בקשתי תענה בחיוב, תוכל לקבל עותק מבסיס הנתונים של התקליטייה.
זה צריך להיות המסמך הכי מעניין מאז ומעולם !!!!!!! וואו !!! מודה לך מראש יותר ממאוד !!!

25306yosef

New member
עדיין לא קיבלתי מהם תשובה,

זה צריך להיות המסמך הכי מעניין מאז ומעולם !!!!!!! וואו !!! מודה לך מראש יותר ממאוד !!!
אבל כפי שכתבתי קודם, יש לי נסחים של חברות תקליטים מרשם החברות, כמו זה:

http://img2.timg.co.il/forums/1_158868195.htm

מעניין אותך?

תודה רבה יוסי. מעניינים אותי יותר התקליטים עצמם

אבל כפי שכתבתי קודם, יש לי נסחים של חברות תקליטים מרשם החברות, כמו זה:

http://img2.timg.co.il/forums/1_158868195.htm

מעניין אותך?
תודה רבה יוסי. מעניינים אותי יותר התקליטים עצמם
והרשימות הקטלוגיות שלהם כמו רשימת כל התקליטים והדיסקים בתקליטיית קול ישראל. זה חייב להיות קובץ מעניין ביותר !!! מעניין כמה כותרים מכיל הקטלוג שלהם מהתקליטייה בהלני המלכה? לפי הידוע לי כל תקליטי קול ישראל מאוחסנים בהלני המלכה בירושלים.

davidfainshtein

Member
מנהל
נדיר לראות את הדרגנוע מוכן בשלב כה מוקדם לפני

אל האור
נדיר לראות את הדרגנוע מוכן בשלב כה מוקדם לפני
הפעלת התחנה. בכלל, כמה זמן היא תעמוד ריקה להערכתך?

DanBus43Maalit72

Active member
נראה לי הדרגנוע נוצר ע"י SJEC.

אל האור
נראה לי הדרגנוע נוצר ע"י SJEC.
לאחרונה רכבת ישראל מתקינה מעליות ודרגנועים שמיובאים ע"י אלקטרה בתחנות החדשות יותר שלה(כולל תחנות חולון).

בועז ל

New member
על הרציף הצפוני

שבת שלום, אמיגוס.
את תיעוד קטע הניהול המזרחי, בפרויקט מסילת העמק, אנו חותמים בסיור שערכנו אלי (גברת עם סלים) ואני בתחנת הרכבת בבית שאן.
67 מלש"ח מושקעים בתחנת הרכבת החדשה של העיר מתוך סך של ארבעה מיליארד ש"ח שמושקעים בהחזרתה של הרכבת לבית שאן. הסיור באתר הבנייה מעורר באופן טבעי כמה היבטים להתייחסות: מידת הצלחתו של הקו כקו נוסעים לאור מיקומה של התחנה, פוטנציאל האזור לשמש כמתחם דיור ותחזוקה עתידי ומבט לאחור אל העבר הרכבתי שידעה בית שאן - עבר שנראה בעיניי הבלתי מקצועיות כמכובד בהשוואה למה שהתקיים ביתר תחנות הביניים בקו . לפני שנתור בעינינו את הבונבוניירה שעתידה לקבל בית שאן, אבקש להודות מקרב לב למפקח התחנה, אבי ניר, מטעם חברת הניהול "עופר סלעי הנדסה". אצל עופר סלעי ואנשיו אין הפתעות ברמת השירות: תמיד הטוב ביותר. את השרשור אני מקדיש לאיש העמק שלנו, ori79, על תרומתו הגדולה בסיקור כמעט בלעדי של הפרויקט.
על הרציף הצפוני
מבט מערבה.

בועז ל

New member
מבנה המעלית.

שבת שלום, אמיגוס.
מבנה המעלית.

בועז ל

New member
כמעט כמו בשוויץ

שבת שלום, אמיגוס.
כמעט כמו בשוויץ

את הגרסה השוויצרית של האגם והאלפים המושלגים מחליפה בבית שאן גרסת בריכת הדגים, הגלבוע והחום "האביבי".
אני דווקא אוהב את הגרסה הצנועה שלנו, אבל מה עושים עם החום הבלתי נסבל הזה?

אכן הפתעה מרעננת למי שיבוא לבית שאן ברכבת

כמעט כמו בשוויץ

את הגרסה השוויצרית של האגם והאלפים המושלגים מחליפה בבית שאן גרסת בריכת הדגים, הגלבוע והחום "האביבי".
אני דווקא אוהב את הגרסה הצנועה שלנו, אבל מה עושים עם החום הבלתי נסבל הזה?
אכן הפתעה מרעננת למי שיבוא לבית שאן ברכבת

מצב
הנושא נעול.
למעלה