שביתת תלמידים

salingre

New member
שביתת תלמידים

ההודעה הועברה אליי. אני לא מנכ"ל האגודה למען התלמיד בתאריך ה 1.10.05 תארך שביתת תלמידים עקב התלבושת האחידה אשר היתקבלה כמעת בכל בתי הספר כל התלמידים מתבקשים לשבות (בתי ספר טכנולוגים ועיוניים כאחד) נא להעביר לכל הרשימה בברכה מנכ"ל "אגודה למען התלמיד" שאלות יתקבלו בברכה באי מייל : [email protected]

1Reebok

New member
הקומדי סטור תיארו אנשים כמוכם

כ"מפגרים אבל אופטימיים". העניין הוא שאני לא ממש בטוח אם אתם אופטימיים.

shiroosh999

New member
חחח.. :)

נו באמת, השבהיתות האלו כל כך חסרות סיכוי, שזה פשוט עצוב.

shiroosh999

New member
מה טבו בתלבושת אחידה?

מה קרה לחופש שלנו להראות איך שאנחנו רוצים כל עוד זה גובל בצניעות?!

L i r a n 5

New member
דווקא מאוד נוח לי

לקום בבוקר ולשלוף את חולצת בית הספר ולא לחפש חולצה מתאימה. חוץ מזה אני לא צריך להזכיר לך שהתלבושת "מחפה" על הפער בין כאלה שיש להם אמצעים לקנות חולצה נורמלית לבין אלה שאין להם.

shiroosh999

New member
כה וכאלו שאין להם אמצעים.

תחשוב על תלמידים בבית ספרנו הנחמד, שהתלבושת קמה עליהם רק משנה שעברה. אב מאיפה להם התקציב לקנות את חולצות בצפר? הרי אם להיות כנים, פה, וכמעט בכל מקום אחר, ההפרש בין חולצות בצפר לבין חולצות רגילות לא גבוה במיוחד.

L i r a n 5

New member
הבדלי מחירים

חולצה שהיא דרג אחד מעל חולצת בצפר בפוקס - 50 ש"ח חולצת בצפר - 24 ש"ח [בחטיבה זה עוד הגיע ל 14 ש"ח אם אני זוכר נכון]

1Reebok

New member
ומה עם כאלה שאין להם כסף

לממן חולצות יפות יותר? למה שזה יבלוט?

shiroosh999

New member
לאו דווקא חולצות יפות.

סתם חולצה, חולצה שתתאם את הטעם שלי, שאני אוכל לבטא את עצמי כשאני לובשת אותה, זה מפריע לי שאני לובשת משהו שכופים עליי, זה מזכיר לי משטר בית ספרי שהיה בימים שההורים שלי היו בבצפר, שלא צריך אותו עכשיו לדעתי.

L i r a n 5

New member
בימים שההורים שלך למדו

ילדים לא הגיעו לבית חולים אחרי שפיצצו אותם מכות בבצפר. ישראל לא דורגה אחרי זימבבואה במתמטיקה. תלמידים לא קיללו את המורים וההורים. אולי הגיע הזמן לחזור לשיטת הסרגל.

דנושקע

New member
זה הכל באשמת הערסים!!!111

באמת, זה הכל בגללם. "טוב!!11 עזבי אותי!!11 ביי!!11 אל תגעי ביי!!11 אל תצעקי עליי!!!11 בוא'נה אתה כוס אמא ש'ך אל תתחיל איתי!!11" ערסים מפגרים :)

L i r a n 5

New member
איך נראה לך שהערסים נוצרו?

למה בימים ההם לא היו ערסים [לפחות לא כבדים כמו היום] והיום יש?

דנושקע

New member
מקשר?

התכנית 'המורדים' מלאה בפריקונים חמודים. שים לב, המוזיקה שהם עושים זה רוק, ואין שם ילדים מזעזעים עם גורמטים. וחוצמזה תחשבו, ערסים לא יספיקו לקרוא את הכתוביות. באמת שלא. או שפשוט הם לא יראו את זה, מה להם ולסדרות ארגנטינאיות? :-O

למעלה