שביתת מחאה כנגד הפורומים החדשים.

lielbomberg

New member
../images/Emo31.gif

סתם כי כיף להרוס.

eyoko

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

Legacy of Honor

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

linoroosh

New member
../images/Emo45.gif מסכימה+ הסבר

העיצוב החדש לא נוח, יש מלא פרסומות, האותיות קטנות, ושהסרגל עבר לצד ימין זה ממש מעצבן. אני אומרת- לא צריך לתקן את מה שלא פגוע- העיצוב של הפורומים עד עכשיו היה בסדר גמור, אז למה לשנות ולגרום לבלאגן כזה? במקום זה, תפוז, תתעסקו במה שלא בסדר- הרבה פעמים האתר עושה בעיות ואי אפשר להיכנס, או שהוא לא שולח הודעות, מוחק אותו, או שלח אותן פעמיים. הרבה פעמים הוא גם מראה שנשלחה הודעה ואחרי כמה זמן לא רואים אותה, או ההפך. תתפלו במה שצריך! מקווה שתתיחסו לדברים שלי!

גם ככה מערכת הפורומים של תפוז

עלתה לי על כל העצבים בזמן האחרון בגלל קטע מסויים...אבל הפעם באמת הגזימו. לא לתת להם לנצח. שביתה. חבל שלא עושים את זה נגד חברות התקשורת כמו Hot ו yes אז היה הרבה יותר טוב במדינה הזאת.

גם ככה מערכת הפורומים של תפוז ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

עלתה לי על כל העצבים בזמן האחרון בגלל קטע מסויים...אבל הפעם באמת הגזימו. לא לתת להם לנצח. שביתה. חבל שלא עושים את זה נגד חברות התקשורת כמו Hot ו yes אז היה הרבה יותר טוב במדינה הזאת.

למעלה