שביתה אצלנו...

אתי77

New member
שביתה אצלנו...

ביום שני, יש אצלנו שביתה. ועד ההורים שפנה רבות לעיריה בבקשות חוזרות לטיפול במצב הנוראי של הבית ספר התייאש וביום שני, בקמום ללכת לעבודה, הורים ילכו עם ילדיהם לכיכר ספרא בירושלים, כאות מחאה על האדישות של העירייה. הבית ספר במצב ממש גרוע, נזילות בשירותים, אין הסקות ואין מזגנים, ובכלל נראה שעומד להתמוטט. אני מבינה את המאבק, ובכל זאת , אני לא הולכת בשמחה לסחוב את ילדיי לשם. בעיקר הולכת כי לא נעים לי מועד ההורים... אני אשמח לדעת מה המצב בבתי ספר אחרים, איך הם נראים, ומה דעתכם בכלל על שביתה שכזאת. (אגב, המורים יהיו בבית ספר וילמדו כרגיל למי שלא ילך לשבות.

חני ב

New member
אצלנו בי"ס מתוקתק

הבעיה היחידה לעתים היא הריח מהשירותים, למרות שהמנקה מנקה שם גם באמצע היום.

תחזוקת בית הספר

הי, רק עכשיו הגעתי להגיב
מאז שאנחנו בבית הספר (כבר שנה רביעית) אני שמה לב שבכל חופש גדול עושים משהו לטובת המבנה. שנה אחת זה החלפת ריצוף וצביעת המסדרונות, שנה אחרת שיפצו את השירותים וכו'. בנוסף, בסוף שנה שעברה החלו בשיפוץ מסיבי בשטח בית הספר, שיפוץ שכלל הוצאת מבנים זמניים, בניית אולם ספורט חדש, שיפוץ המגרש, וכו. השיפוץ היה אמור להסתיים בפברואר (או מרץ או אפריל) וכרגע כולי תקווה שבשנה הבאה כבר לא יהיו שיפוצים
החסרון של השיפוץ הוא שבכל התקופה הזו שטחי החוץ שבהם הילדים יכולים לשחק צומצמו באופן משמעותי מה שגרם לעלייה ברמת האלימות והפגיעות בילדים (גם לא בכוונה - ככה זה כשאין חצרות נפרדות וכשהרבה ילדים משחקים בשטח קטן...) מזגנים יש בכל הכיתות, למרות שבחלק מהכיתות הם מרעישים מאוד! בענייני שביתות - אני די נגד, אני לא חושבת שזה ממש יעזור, כבר ניסו את כל אמצעי הלחץ האחרים? משמרות של הורים מול בניין ראש העיר ובמסדרונות, השתתפות כקהל בישיבות העיריה וכו? (יש לי נסיון מהמאבק של בית הספר הדמוקרטי כאן בעיר
). וחוץ מזה, אתם לא בית ספר פרטי? או שסתם קיבלתי רושם שכזה... ודבר אחרון, אני מבינה את העניין של לא נעים, רק תקחי בחשבון שמחר אמור להיות שרב ונכון שיש דברים חשובים, אבל את לא ממש רוצה ילדים מיובשים...

אתי77

New member
השביתה בוטלה

האיום הספיק
העירייה חתמה על הסכם לשיפוצים... נשאר רק לקוות שהם יעמדו בהבטחות

למעלה