שבטיות

shusa25

New member
חלמתי הלילה חלום בהמשכים כי התעוררתי פעמיים.
חלמתי חלום שבו אני נמצאת פעם שנייה רק שהפעם החוויה מתרחבת.
חלמתי שיש אישה שבחלום הקודם הכירה לי את עולם הרוח והכישוף בקטנה ובחלום הזה היא פשוט מגיעה אלי הביתה לוקחת אותי לחדר אחר סוגרת את הדלת ואומרת שהיא פה בשבילי. היא לקחה אותי לחדר אחר כי ראתה שדעתי מוסחת בעבודות הבית ובמחשבות. היא התחילה לעשות כל מיני דברים- הדליקה אש, סידרה את הפרחים באגרטל ודיברה על הכוח שלהם. ואז אמרה שהיא לוקחת אותי למקום שבו כבר הייתי בחלום. בדרך פגשנו את הבת של הבוסית שלי שנתנה לי נשק( לדעתי זה מתקשר לשדכן גדול במציאות שקיבלתי אתמול למשרד ולקח לי כמה דק להבין את המכניקה) והסבירה על המכניקה.
הגענו לבית גדול. מרכז החלל הוא חלל גדול שכולם ישבו סביבו במעגל מחופשים למכשפים מלכים וכו. הייתה אווירה מעצימה כיפית ונורא נהניתי. ואז קלטתי את הבת של הבוס יושבת על אחת הספות ושמחה צוחקת ואמרתי לה שחשבתי שהלכה כי היה מאוחר והיא ענתה לי שלא שהיא נהנית.
הלכנו יחד הביתה. ליוותי אותה לתחנה . בהתחלה תוך כדי שיחה פשוט הלכתי הביתה כי נראה שזה בעיר מגוריי וממש קרוב אלי לבית ואז הבת של הבוס עצרה אותי והזכירה לי שהיא צריכה ללכת לכיוון אחר.

רקע
לאחרונה אני מתעניינת במכשפות במעגלי נשים מיסטיות שבטיות. מתכננת קעקוע שבטי חדש- צמיד
אקדח זה לדעתי השדכן שהתעסקתי איתו במשרד

אלישבע777

Well-known member
שלום שוסה,

חבל שאין הסבר מדוע קראת לחלום בשם המוזר ) "שבטיות"? (שאיני יודעת איך הוא מנוקד. כמו כן מה זה מעגלי נשים מיסטיות שבטיות? אילו מושגים שמעולם לא נתקלתי בהם, אולם למרות זאת החלטתי לפרש את חלומך, כהבנתי. אני נתתי לו שם אחר, שהתאים לי יותר.

פרוש החלום על אשת הכשפים והבת של הבוסית

חלק א הפתיחה- אשת הכשפים מגיעה לביתך

הפתיחה מסבירה מדוע היית צריכה לקבל הדרכה קוסמית. את עסוקה מדי בעבודות הבית ובמחשבות. עבודות הבית הן תמיד רוטיניות וגם הן וגם המחשבות – לעולם אינן נגמרות. הרוטינה, סוגרת אותך במעגל קסמים שהוא לא תמיד טוב לנפש. מה עושה אשת הכשפים? סוגרת אתך בחדר בבית ורוצה לתת לך הדרכה. במה ? ראי בהמשך.

חלק ב - אשת הכשפים מדליקה אש ומסדרת פרחים, למה?

מה שעושה אשת הכשפים הוא
א. מדליקה אש! מפיחה בך אנרגיה. מאירה ומחממת את החדר או את נשמתך. או אולי מחטאת את החדר מאנרגיות שליליות, חיידקים ומחלות.
ב. מסדרת את הפרחים באגרטל ומסבירה על הכוח שהם נותנים. הפרחים באגרטל, מוסיפים יופי, נותנים הרגשה חגיגית ונינוחה, וגם הם מפיחים בך אנרגיה ( כוח).

אחרי הטקס הזה, היא לוקחת אותך למקום שכבר היית בו פעם בחלום קודם. עכשו את מוכנה להמשך הטיפול שלה בך. (תראי בהמשך מה את מחוללת אחרי הטיפול שלה...)

חלק ג - את ואשת הכשפים הולכות לפגישה קבוצתית

אתן הולכות לבית הגדול בו ייערך המשך הטיפול בך, ובדרך אתן פוגשות את הבת של הבוסית שלך ( לפי החלום הקודם, אמא שלה רצתה לפטר אותך. במציאות זה לא קרה, אבל הבוסית עצמה דורסנית לפעמים בהתנהגותה) . הבת של הבוסית נותנת לך ... נשק ( ברקע כתבת שזה היה אקדח) אבל בחרת לכתוב "נשק". למה? אני הייתי מפרשת שכאן הנשק הוא – נשיקה! לא נשק הורג ופוצע, אלא נשק מרפא ומנחם. הבת של הבוסית, שונה מאימא שלה. היא שייכת למעגל של ושל אשת הכשפים. שתיהן מסמלות ריפוי ואחדות – לא שיבטיות!! הנשק שלכן הוא "נשיקה" שמונעת מלחמות! "הנשק" שלכם הוא מסר לשלום ואחווה. ופרוש נוסף – בתנך מופיעה המילה "אקדח" כמילה יחידאית בספר ישעיהו נד 12 – נבואת נחמה מדהימה (שבוודאי למדת בבית הספר! כדאי לקרוא). ושם הפרוש הוא – סוג של אבן טובה!! זה אולי מחזק את הפרוש החיובי שלי. בנוסף ברקע, סיפרת שבמשרד השתמשת במכשיר המכונה "שדכן" ( בעברית שמו – מַכְלֵב סיכות. מכשיר המכליב דפי נייר, כלומר תופר, או מחבר אותם זה לזה) מה שעושה ה-"שדכן" מחבר בין גבר לאישה. הנשק שלך הוא שוב – חיבור ואחדות ולא הפרדה ושיבטיות. הבת של הבוסית היא סמל לדמות מרפאת בחייך, אולי גם מרפאת את כעסך על הבוסית שלך, שמועדת מידי פעם, ומתייחסת אליך לא יפה. בחלום היא מתקנת את אימא שלה הנמהרת.

בהמשך אתן מגיעות לבית ושם באולם גדול (בחלום קראת לו חלל) , שמסביב או בהקפף, יושבים כל המשתתפים במעגל גדול. יש כאן סמל לשיוויון ולאחדות ( מעגל - הוא צורה סימטרית ללא ראש, קצה או פינה, אין לו התחלה ואין לו סוף) אתן חלק מהקבוצה! שוות בין שוות. כולם מחופשים למלכים ומכשפים! כולם אנשים שיכולים לשנות מציאות. הבגד עושה את האדם!! ואכן אתם יוצרים אוירה כיפית ומהנה. הנה הריפוי שלך הושלם – יצאת מכל המחשבות ועבודות הבית ושכחת מהן כליל. כאן המשאלה שלך הוגשמה. האם היא תוגשם גם במציאות? אי אפשר לדעת. איני מאמינה כל כך בחלומות נבואיים, אבל לפעמים כשחולמים על מצבים ומעשים טובים – ניתן גם להגשימם!

חלק ד - את והבת של הבוסית נהנות בפגישה והולכות הביתה

בחלק ד' את מגלה שהבת של הבוסית עדיין לא הלכה הביתה כפי שחשבת ונשארה למרות השעה המאוחרת כי היא פשוט נהנתה! באיזה שהוא שלב, היא נעלמה לך וחזרה שוב. קשה לדעת את מי מגלמת כאן הבת של הבוסית. האם היא עדיין תיקון של אימא שלה? אני הייתי מפרשת שבקטע הזה – שהיא נהנית בפגישה וצוחקת בעצם את מתקנת אותה. שהרי בזכותך היא בפגישה הזאת! יש לך כוחות לחולל נפלאות באנשים אחרים. יתכן שזה רמז לכוחות שלך – לתקן את אימא שלה ( הבוסית) ! אם תדעי איך לשמח אותה, או להעצים אותה, (בלי שהיא תרגיש), אז היא גם תשנה את היחס שלה אלייך.

שימי לב שאשת הכשפים בחלום – טיפלה בך ( הדליקה בך אש וסידרה לך פרחים והלכה איתך למעגל המכשפות והמלכים) בלי שתרגישי. היא בסוף נעלמה מהחלום והחלום קיבל תפנית קונקרטית - ממיסטיקה -לחיים הממשיים - ליחסים עם הבוסית (ואולי לאנשים נוספים בחייך?) שלך והרבה חומר למחשבה.

בסוף החלום אתן ( את והבת של הבוסית , אשת הכשפים נעלמה, היא סיימה את שליחותה!) הולכות הביתה ואת מלווה אותה לתחנה תוך כדי שיחה. את מלווה לא את הבת אלא את הבוסית לתחנה! את נחוצה במשרד! אולי את "רק "מלווה" כי היא הבוסית ויש היררכיה, אבל תפקידך חשוב לא פחות. אבל בחלום, הבת של הבוסית עצרה אותך כי היא נזכרה שהיא צריכה ללכת לכיוון אחר. החלום הסתיים בעצירה ובשינוי כיוון. את – הולכת הישר לביתך ומלווה אותה לתחנה, אבל היא עוצרת – לא בתחנה, אלא באמצע הדרך ושמה לב שהיא טעתה בדרך!! אכן חוללת בבוסית שלך שינוי תהומי! היא הבינה שהיא הלכה ( איתך) בדרך הלא נכונה ולכן נעצרה בדרך, ושינתה כיוון. החלום מסמל שיש לך הכוחות לשנות כיוון במערכת היחסים שלך עם הבוסית. היא תגיע למסקנה הזאת בעצמה ( תעצור, ותבין שהיא טעתה). את רק ליווית אותה לתחנה הנכונה ותראי מה שקרה בסוף!!

חלום טוב לדעתי, תנצרי אותו ותקראי אותו כשהבוסית שוב תתעצבן ( נקווה שלא ) ותיקחי מהחלום את הכוחות לשנות את התנהגותה כלפייך – בלי שהיא תרגיש, אלא תגלה אותך בעצמה ותעריך אותך. היא לא תפטר אותך כמו בחלום הקודם, היא אפילו תקדם אותך בהמשך. אני כן מקווה שהחלום נבואי... למרות שחלומות נבואיים נדירים ותמיד יודעים שהם נבואיים רק אחרי שהם התגשמו....

אשמח לחוות דעתך – מה התאים ומה לא התאים לך.

shusa25

New member
היי בת שבע, קודם כל אציין שאני מאוד מעריכה ומודה לך על הקריאה, הנגיעה בפרטים, שאת לוקחת את הנושא ברצינות ומשקיעה בפירוש. אז תודה.

שנית, בנושא ששאלת-"שבטיות"? (שאיני יודעת איך הוא מנוקד. כמו כן מה זה מעגלי נשים מיסטיות שבטיות)
אסביר- המילה שבט מגיעה מהתנך- עוד מימי קדם וזה אכן מתקשר למה שבחרת כנושא- אחדות וחיבור כחלק ממשהו- חלק משבט. מעגל נשים זה בדיוק זה- רק עם נשים בלבד- הרוח הנשית והמהות שלה מאוד מעניינת אותי ויש משהו באנרגיה הנשית שאין במקום אחר ולכן אני מחפשת מעגל נשים בסביבתי. מיסטיות בעיניי זה ברור- זה עולם הרוח. אני אישית, פחות מתחברת לתורה ולהלכה- אני יותר מאמינה באנרגיית החיים והקוסמוס, שיש עולם שמעבר- הנשמה שלנו(עולם הנשמות) עולם הרוח.

מאוד אהבתי את פירושך- שאכן אני כבר תקופה נמצאת בצומת דרכים- לא יודעת מה אני רוצה לעשות בחיים האלו- יש לי חיי נוחות מכל הבחינות- מבחינת קריירה - לא יודעת אם אני רוצה להישאר במקום הנוכחי.
לגבי הבת של הבוסית- אנחנו יושבות יחד באותו חדר ולכן לדעתי החיבור בינינו. היא אכן שונה מאמא שלה(יש בה הרבה רוך ורוגע) אבל היא מים שקטים חודרים עמוק- היא ישר רצה ומספרת הכל לאימה ולכן צריך להיות זהירים לידה.

אני חושבת שהחלום בא להזכיר לי לאהוב את עצמי, להבין שאני באמת חשובה במה שאני עושה- לא משנה באיזו מסגרת ואולי להראות לי את הדרך- את "הנשק" או הכלי לעשות זאת. וזו לא פעם ראשונה שהמילה שהשתמשת בה- הנשק שלך הוא שוב – חיבור ואחדות - שאולי התפקיד שלי בעולם הזה, הייעוד שלי הוא באמת לאחד ולחבר בין אנשים- זו תמיד יכולת טבעית שהייתה בי ונשפכת ממני החוצה באופן טבעי ורק לאחרונה אני שומעת את זה יותר בסביבה הקרובה שלי. אולי כי אני גם מנסה לחקור מה הייעוד שלי ומה יעשה לי טוב. איבדתי את עצמי בשנים האחרונות- אם זה השאיבה לחיי הורות (יש לי פעוטה בת שלוש תכף), הזוגיות המורכבות (שבשנים האחרונות אני קוצרת את פירותיה), העבודה (אין אפיק התקדמות בו- אני מנהלת משרד ולא רואה לאן יש להתקדם במקום העבודה הנוכחי), המשקל (העליתי מעל 20 קילו) ואני 1.50 -זה מעיק עלי פיזית ונפשית, הפחד מלחזור לנהוג, הרבה דברים שצפים שאני עוד לא יודעת איך לאכול אותם. אבל כן עולה הצורך לשנות, לעשות אחרת. כמו שאמרת להביא לשינוי.

ולגבי חלומות נבואיים- אני מסכימה איתך שחלום נבואי אתה מודע כהלכה למעשה- משמע- בדיעבד. כי כבר היו לי מספר חלומות נבואיים שהבנתי זאת בדיעבד. כמו רצח אחי ז"ל- חלמתי על זה כשבוע לפני המקרה ובאותה תקופה לא ידעתי מה פירוש החלום. רק בדיעבד, אחרי שעזרו לי בפירוש, הבנתי. והיו עוד חלומות נבואיים אחרים.

אני מאוד מקווה שאכן זהו חלום נבואי שיביא את השינוי שלו אני כל כך קמעה. תודה לך בת שבע יקירה. מאחלת לך שבת רגועה וקסומה!

אלישבע777

Well-known member
היי בת שבע, קודם כל אציין שאני מאוד מעריכה ומודה לך על הקריאה, הנגיעה בפרטים, שאת לוקחת את הנושא ברצינות ומשקיעה בפירוש. אז תודה.

שנית, בנושא ששאלת-"שבטיות"? (שאיני יודעת איך הוא מנוקד. כמו כן מה זה מעגלי נשים מיסטיות שבטיות)
אסביר- המילה שבט מגיעה מהתנך- עוד מימי קדם וזה אכן מתקשר למה שבחרת כנושא- אחדות וחיבור כחלק ממשהו- חלק משבט. מעגל נשים זה בדיוק זה- רק עם נשים בלבד- הרוח הנשית והמהות שלה מאוד מעניינת אותי ויש משהו באנרגיה הנשית שאין במקום אחר ולכן אני מחפשת מעגל נשים בסביבתי. מיסטיות בעיניי זה ברור- זה עולם הרוח. אני אישית, פחות מתחברת לתורה ולהלכה- אני יותר מאמינה באנרגיית החיים והקוסמוס, שיש עולם שמעבר- הנשמה שלנו(עולם הנשמות) עולם הרוח.

מאוד אהבתי את פירושך- שאכן אני כבר תקופה נמצאת בצומת דרכים- לא יודעת מה אני רוצה לעשות בחיים האלו- יש לי חיי נוחות מכל הבחינות- מבחינת קריירה - לא יודעת אם אני רוצה להישאר במקום הנוכחי.
לגבי הבת של הבוסית- אנחנו יושבות יחד באותו חדר ולכן לדעתי החיבור בינינו. היא אכן שונה מאמא שלה(יש בה הרבה רוך ורוגע) אבל היא מים שקטים חודרים עמוק- היא ישר רצה ומספרת הכל לאימה ולכן צריך להיות זהירים לידה.

אני חושבת שהחלום בא להזכיר לי לאהוב את עצמי, להבין שאני באמת חשובה במה שאני עושה- לא משנה באיזו מסגרת ואולי להראות לי את הדרך- את "הנשק" או הכלי לעשות זאת. וזו לא פעם ראשונה שהמילה שהשתמשת בה- הנשק שלך הוא שוב – חיבור ואחדות - שאולי התפקיד שלי בעולם הזה, הייעוד שלי הוא באמת לאחד ולחבר בין אנשים- זו תמיד יכולת טבעית שהייתה בי ונשפכת ממני החוצה באופן טבעי ורק לאחרונה אני שומעת את זה יותר בסביבה הקרובה שלי. אולי כי אני גם מנסה לחקור מה הייעוד שלי ומה יעשה לי טוב. איבדתי את עצמי בשנים האחרונות- אם זה השאיבה לחיי הורות (יש לי פעוטה בת שלוש תכף), הזוגיות המורכבות (שבשנים האחרונות אני קוצרת את פירותיה), העבודה (אין אפיק התקדמות בו- אני מנהלת משרד ולא רואה לאן יש להתקדם במקום העבודה הנוכחי), המשקל (העליתי מעל 20 קילו) ואני 1.50 -זה מעיק עלי פיזית ונפשית, הפחד מלחזור לנהוג, הרבה דברים שצפים שאני עוד לא יודעת איך לאכול אותם. אבל כן עולה הצורך לשנות, לעשות אחרת. כמו שאמרת להביא לשינוי.

ולגבי חלומות נבואיים- אני מסכימה איתך שחלום נבואי אתה מודע כהלכה למעשה- משמע- בדיעבד. כי כבר היו לי מספר חלומות נבואיים שהבנתי זאת בדיעבד. כמו רצח אחי ז"ל- חלמתי על זה כשבוע לפני המקרה ובאותה תקופה לא ידעתי מה פירוש החלום. רק בדיעבד, אחרי שעזרו לי בפירוש, הבנתי. והיו עוד חלומות נבואיים אחרים.

אני מאוד מקווה שאכן זהו חלום נבואי שיביא את השינוי שלו אני כל כך קמעה. תודה לך בת שבע יקירה. מאחלת לך שבת רגועה וקסומה!
הי יקירתי,
תודה על התגובה הרחבה. אכן הוספת עוד רקע מאוד חשוב ואני אתחשב בו בחלומות הבאים! שימי לב לנשק שהוא נשיקה ולאקדח שהוא לא רק נשק אלא אבן טובה לפי נבואת הנחמה של הנביא ישעיהו. ובאשר ל- שבטיות, מאחר שלא שמעתי את המושג הזה כמושג חברתי במובן הטוב שלו, לא הבנתי למה הכוונה. מכל מקום שבטיות מראה פיצול בין קבוצות ואולי אחדות בתוך כל קבוצה. שבטים על פי רוב הם יריבים, גם שבטי ישראל, היו יריבים לא אחת והתלכדו אולי סביב אויבים משותפים או מנהיגים משותפים וגם זה לא תמיד. שבט הוא גם... מקל חובלים! ענף דק המשמש כשוט הלקאה בעצם שוט !! הביטוי "לשבט או לחסד" - הדילמה של השופטים הקודמים האם לגזור גזר דין של מלקות או להוציא את הנאשם זכאי.
מכל מקום החלום שלך אינו מדבר על שבטיות, אלא על אחדות וחיבור ואולי באמת זה ייעודך.
אני מצטטת מהתנך ומהמקורות לא פעם, לא מתוך חיבור אישי ( או דתי, איני דתיה) - אלא משום שלא פעם הנושאים הם מוכרים לקהל הרחב, גדלנו עליהם ולא פעם הם יוצאים בחלומות בלי שנרגיש, הם חלק מתרבותנו. אבל איני מתעלמת מנושא המיסטיקה והעולמות העליונים - כי גם נושאים אלו, רווחים בציבור והייתי אומרת שהם אפילו יותר מעניינים את רוב הציבור. לדעתי הרבה אנשים היו רוצים שבפורום הזה יהיה פרוש מיסטי לעתיד. אבל איני יכולה לכתוב מה יקרה, אלא רק מה קורה... ואם החלום נבואי, הלוואי - תספרי לי בבוא היום!

למעלה