שבוע טוב

שבוע טוב

סופ"ש רגוע שלי, לא בבית. הרבה פחות בית, נכנסו איתו לעימותים חזיתיים. ואגב - אחרי שראיתי את הסרט - השמן של לורנצו, שקשור בכלל למחלה אחרת... אני הרבה יותר סקפטי בכל הנוגע לאמינות האבחונים ולנטייה לדחוף תרופות מסוימות ללא מחשבה יתרה. ביינתיים בתחילת נובמבר יש נוירולוג שקבעו לו עוד לפני שהתחיל הבלאגן, מנסה להקדים את התור בשניידר בינתיים ללא הצלחה. שבוע טוב

היי אח של הכוכב,

לא ראיתי את הסרט, אבל אני איתך בדיעה שחבל להתחיל "לדחוף" תרופות כשלא מרגישים שממש חייבים. הייתי בדיעה זו משחר ילדותי (כאשר הציעו לי תרופות נגד טיקים, אבל הסבירו לי שיש להן תופעות לוואי), ולאחרונה אני עוד יותר נגד... זאת מאחר שהבנתי שהתרופות הללו הרבה פעמים מזיקות במידה שהן מועילות (עד שמוצאים את ה"שילוב האידיאלי"). מצד שני... יום אחד גם אני אישבר ואנסה תרופות (זה רק עניין של זמן). האם לאחיך יש דיעה בעניין? האם שאלת אותו איך הוא מרגיש טוב יותר (עם או בלי)? ועל מה הסרט הנ"ל?

אח של כוכב!!!!

עם כל הכבוד שאתה עוזר לאחיך אני חושב שההורים שלך צריכים להבין את אחיך.ראשית כל הם צריכים לקבל את העובדה שהוא סובל מתסמונת זו או אחרת.אם אתה רוצה אבחנה מהירה עליך לפנות ליחידה להפרעות בתנועה הנמצאת בכל בית חולים מוכר.בשניידר יתנו לו אבחנה אבל הפתרון הוא קבלת טיפול פסיכולוגי.בהתחלה יינתן לו פעם בשבוע.חוץ מהטיפול פעם בשבוע הם יצטרכו לטפל גם במערך הבית ספרי.כדאי שתופיעו לחג האסיף שיתקיים ביום רביעי הקרוב אחרי הצהריים. באם אינם יכולים אז יש בכל יום שישי אחת לחודש בשבוע הראשון מפגש הורים.לפי מה שאתה מתאר נראה לי שההורים שלך לא מוכנים לקבל את מה שיש לו וחבל. בכל מקרה אני מאחל לכם הצלחה בהמשך דרככם משה

למעלה