שבוע טוב

elana5554

Member
שבוע טוב
באנגליה, דגל ישראל נשרף, ודגליי ישראל ברצפה, כדיי שידרכו , העוברים, שמפגינים, נגד ישראל,
כל כך כאבתי, בראותי את הדגל של מדינתי האהובה, קשה היה לי להאמין שאנגליה לא הפסיקה הפגנה זו,
לכ יכולתי לסבול את העובדה,
אולם המסקנה שהגעתי אליה, זה שיש מספיק מוסלמים, באנגליה, שהרשו לעצמם בבטחון כפי שנראה, לשרוף דגל ישראל,
דגל זה המדינה, מה ומי נרדם בשמירה של ההסברה?
מה לא מובן?למי לא ברור, שזכות בסיסית של עם הוא רק להגן על עצמו?
הכיצד יש לזה מי שמתנגד, אנני מומחה גדול בכל נושא מדיני, הממה , מה ולמה לא יכולים לקבל , את זכותו המינימלית של עם שרוצה לחיות בשקט , ולא מאפשרים לו, תושבי הדרום משנים חיים עם צבע אדום,שזו אזעקה, שאפו להם, אני לא יכולתי לחיות בצורה הזו, בחגים, ארוחות ערב אזעקה, מייד השוחן מתפנה, יבני הבית רצים לחדר הממט, ובכל זאת ממשלתינו דואגת לעם הפלסטיני לחשמל, דלק, כסף קטרי ועוד, הייתכן?
ממשלת ישראל רואה בתושבי בליסטין בני ארובה של החמס, ושלחמס לא אכפת מהפלסטינים, גם אם לא הייתה מלחמה, מה יכול החמס להציע לעם הפלסטיני, בשם המלחמה הוא נותן להם פיתה ובצל, עד מתיי? הדור החדש לא רואה מה שיש?
הפחד היחיד שלי הוא שמצפון לא תגע הרעה, כי החמס רק מחכה שבצפון יתחילו, זו לדעתי כוונתו, כולי תקווה שיהיה פחות לחץ, ושהמלחמה , תביא את החמס להבין שהם לא יכולים עלינו, החוצפנים,
שבוע טוב
אילנה פונטיאק

למעלה