שבוע טוב

שבוע טוב

שבוע חדש בפתח כבר מתקרבים לסוף נובמבר והגשם לא מגיע ... הבוקר השקתי את הגינה ורואה נצני הנרקסים ,לוע ארי שחוזר לפרוח .. מה שהכי מפתיע זה החצילים עדיין מוצאים פריחה וכל יום מוצאת חצילים חדשים מתחילים לגדול ... אני מעריכה שלשבת הקרובה יהיו לי כחמישה חצילים מוכנים לקטיפה ... מייחלת לגשם שיגיע כבר ..ובנתיים רצה אצה לתלות כביסה שבוע מבורך לכולנו .. טלי

../images/Emo41.gifהצאט הערב יתקיים כרגיל בשעה 22:00 ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כולם מוזמנים להצטרף לשיחת הצאט .. הכניסה דרך סרגל הכלים של הפורום לחצו על ChatTV להתראות בצאט

רוזהלי

New member
שבוע טוב../images/Emo9.gif

טלי, ישלך גינה כל כך יפה
אולי תצלמי את הגינה ותשלחי לנו תמונות

חני163

New member
../images/Emo24.gifשבוע מבורך לכל החברים

מקווה להכנס הערב לצט חוגגת לחברה יום הולדת שתמיד יהיו שמחות בחיינו ונשמע בשורות טובות, אמן

שבוע טוב ומבורך

שבוע טוב ומקווה שהגשם יבוא לבקר השבוע מנתיים ימים ערפליים , חם ובלי שמש צהובה ואני מתפללת שהגשם יבוא וישקה את האדמה והצבע הירוק יכסה את הארץ השחונה שלנו טלי יקרה קוראת את הקורות בגינה שלך ומתפעלת כל פעם מחדש אין הרגשה טובה יותר מלקטוף את פרי הירק ישר מהצמח מלא באנרגיה וטרי יותר מהטריות בסופר זה כמו יחסי גומלים את מטפלת בצמח הוא מניב עבורך פירות כי למעשה חציל עגבניה ומלפפון נחשבים ירק אבל הם פירות ומאד כייף לקטוף את עשבי התיבול ישר מהצמח לכוס השתיה את הלואיזה והנענע הטרי לברך על הבשמים שגדלים על האדמה ולתבל בהםאת הסלט הירוק או את כוס התה החם והמהביל

למעלה