שבוע טוב

שבוע טוב

אז בסוף לא עשיתי כלום עם נעה ושלחתי אותה לגן ביום חמישי היה לנו אימון קשה במיוחד לאחריו סבלתי כאבים עזים בכפות הרגליים אז ביום שישי הייתי מושבתת במשך רוב היום עכשיו הכל עבר אבל זה רק הראה לי כמה טוב שנרשמתי לסדנה זה הראה לי כמה קשה לכפות הרגליים שלי שלאת את המשקל העודף שלי וכמה אני לא בכושר מחר יום חדש ושבוע חדש יום שני בעלי אולי חוזר לעבודה מחר יש לו תור לאורטופד ואז נדע הניתוח בודאות לא הצליח - שוב יש לו קשיים במתן שתן נראה מה יהיה מקווה שהשבוע הקרוב יהיה יותר טוב מזה שהיה ושהדרמה בהודו תסתיים

../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif

8 נרות, אולי 9, (חנוכיה שכזו) סיכום סוף השבוע של הפיגוע האחרון סוף השבוע שלי התאפיין בהרבה שמש גלילית , אבל אין לי מצב רוח לדבר עליו עכשו כל כך מדכא

ר ע נ נ ה

New member
../images/Emo16.gif לזכר הקורבנות

אתמול בלילה התקשתי להרחיק את המחשבות על הילד הקטן שלפתע נשאר בעולם ללא הוריו. בטלויזיה הוא נראה מבולבל בזרועות הסבא, היה ממש קורע לב לראות את זה.

לזכרם../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

ההודעה הקודמת היתה לפני שמעתי חדשות כמה מזעזע וכולם נרצחו מכעט מיד אחרי ההשתלטות

למעלה