שבוע טוב

n a o r i

New member
שבוע טוב ../images/Emo96.gif

אז קראתי את מה שכתבתם עם ההופעה בתל אביב - כבר ביום שישי ודי התבאסתי - כי אני באה עם האיש שאיתי , והוא גם מכיר את השירים יותר מהרדיו ..... אבל היום - שוב קראתי ו....אני ממש מחכה להופעה כי באמת עמיר הוא מיוחד במינו - גם אם אני לא מכירה את השירים ( מקווה שהאיש יתחבר ) יש למישהו את הרשימת שירים של ההופעה ? סתם בשביל להתחיל להשמיע לו אותם בבית ...... אני ממש מחכה כבר ליום חמישי מי מכין טבלת יאוש

maia r

New member
שבוע טוב לכם ולכן ../images/Emo140.gif

קוראת באדיקות את התרשמותכם מההופעות... מקווה שנהניתם בשבת... מזל שתפסו את בני אבן (אממ סלע) הגיע לפ"חחחחח הבן אלףףףף
אוף רציתי לתפוס אותו חסר לי כסף (להופעות?)

ספיר 2

New member
היי נאור..

קודם כל אין לך מה להתבאס.. הייתה הופעה מדהימה... מצמררת עד דמעות עמיר הוא תותח, וגם חבר שלי הכיר כמה שירים בודדים בהופעה.. ותאמיני לי שזה רק גרם לו להתאהב בעמיר יותר.. הוא יצא משם פשוט בשוק ממה שהלך שם... האהבה של הקהל. עמיר נתן את אחת ההופעות, ואפילו גם שלא מכירים את כל השירים זה נחמד, ואפילו מאוד.. לשבת בלי לשיר ורק להקשיב לקול האגדה של עמיר... אין עליו הוא פשוט תותח!!! תהנו בהופעה.. והאמת היא שאני לא הכי זוכרת את כל השירים בהופעה.... אבי חיון.. יאללה יש לך משימה...

AviHayun

New member
תודה ספיר... את אחראית לתקן...

אז ככה, וממש לא לפי הסדר: מתוך הכל עד לכאן: כמעט, שגרה, הכל עד לכאן, עיניה, בת מלך, נשמתי, בורח מתוך ניצחת איתי הכל: ניצחת איתי הכל מתוך שלכת: ללכת לשם, ונראה לי שזהו... מתוך אותו מקום אותה הרוח: עולם גדול מתוך רק את: כשאת עצובה, מורה לחיים, געגוע, יש לי חלום שירים שלא נמצאים באף אלבום של עמיר: שיר הוודקה, בחיאת(שאת המילים כתבתי למעלה..), יגדל אלוהים חי (מילים בסידור...:)) שירים של אבי בניון: אל עצמך, קצרה וארוכה. שכחתי משהו?

n a o r i

New member
ענק אתה !! תודה רבה רבה ../images/Emo168.gif

איזה כייף האמת שאת "רק את" אני פשוט מכורה אליו מכירים ששירים מזכירים לכם תקופה.... אז זה בדיוק הדיסק הזה כשאני והאיש שלי - כשעוד היינו חברים היינו בטיול בצפון וכל הדרך שמענו את עמיר - מדהים !! מחכה כבר ליום חמישייייייייייייייי

n a o r i

New member
עוד שאלה ../images/Emo79.gif

מקווה שאני לא מעיקה ..... בין השירים הוא מספר עליהם קצת ...... למה נכתבו ? מתי ? או שהוא ממש ביישן כמו שהוא נראה ורק מריץ את השירים ?

AviHayun

New member
אני חושב ש...

עמיר דווקא מרבה לצחוק עם הקהל ולבדר. בין לבין הוא זורק רמזים חלקם עבים וחלקם פחות בנוגע לשירים אבל ממש בקמצנות... טוב האמת שזה דיי מובן. למה שהוא יוצא את ה"עוקץ" מהשירים. אם הכל יהיה מובן, איפהשהו זה מאוד ישעמם... אנחנו אוהבים "לשבור את הראש"...

הי נאור

אני בן 16 וביום חמישי אני הולך להופעה הראשונה של עמיר ובכלל להופעה. אני יודע שאני לא אתאכזב, וכן חח אני הכנתי טבלת יאוש(למרות שזאת הייתה אמירה צינית). חשבתי על משהו נראה לי שמישהו עשה זאת אבל בכל זאת אני אכתוב אני מתכנן להביא נגן mp3 ולהקליט את ההפועה שאלתי היא האם מותר להכניס את הנגן לאולם והאם מישהו עשה את זה ואיך זה יצא לו. תודה מראש.

n a o r i

New member
אין לי מושג .....

אבל זה משהו שלא רואים אותו כך שלא נראה לי שיש בעיה עם זה .

למעלה