שבוע טוב

שבוע טוב../images/Emo42.gif

תגידו לי מזל טוב בנות,ממחר אני רשמית חברה של חייל:) השוקולד השוויצרי שלי מתגייס מחר!! יאלה תשרשרו שבוע טוב,נעשה קצת שמח פה
(אגב בנות,אני שיניתי את החתימה למה שעלה לי בראש שיהיה הכי מגניב.מי שרוצה שתעשה גם כזה,נחמד מאוד לפי דעתי!ואם עוד כמה יהיו עם בסיס חתימה דומה זה הכי מגניב)

חחח מזל טוב :]

אני מבינה שהוא מתגייס לחיל האויר?
ולגמרי, שיהיה שבוע טוב, והכי חשוב- שיטוססססססס כי שישי הבא הוא בעזרת השם יוצאאאאאאאא

וואי יצאתי פקאצה בטעות ../images/Emo6.gif

פשוט אני כ"כ מתגעגעת... רק שיגיע כבר :)

חח ידעתי שמישהי תקפוץ...אסביר לך

בעקרון חיל המפונקים זה השם שאמרתי עכשיו בגלל דבר אחד,רוב הבסיסים של חיל האויר הם עם התנאים הטובים ביותר. במיוחד לאלו שעושים מילואים שם,המשפחה גרה באיזור ותאמיני לי שבאיזור חיפה זה דבש של שירות! גם לא דיברתי על החיילים כשאמרתי חיל המפונקים,דיברתי על התש בהרבה מהמקומות שם.תש מצויין. לפי מה שהבנתי מתגובתך חיילך משרת בחייל האויר. איפה?מה הוא עושה?

dandi99

New member
החייל שלי בשיריון..אני הייתי בחיל אויר..

בבסיס סודי,ולא המשפחות לא גרות שם. אם את מדברת על הבריכה היא פתוחה אולי שבועיים בשנה (כי זה השבועיים היחידים שמחליטים שאין שם חיידקים). והאוכל?לא באמת משהו כמו שאומרים. להפך,המשמעת של חיל האויר יותר נוקשה.ונורא קשה לעבור מחיל האויר לחיל ירוק.

יש באיזור מקום מגורים של המשפחה

לא זוכרת איפה שמעתי על זה,הראו לי תמונות והכל...וסרטוני וידיאו. ואי ממש מזמן. ושמעי יש חיל האויר ויש חיל האויר,איפה שאת הית זה לאו דווקא איפה שאלו שאני מכירה היו. והאוכל טוב. לא יודעת מה היו התנאים שאת שירתת והכל ומה את קיבלת אבל חברים שלי שמשרתים ושירתו בחיל האויר מרוצים. גם כמה בבסיס של שדה בוקר,יש לי 2 חברים משם אומרים שפצצה שם.עוד מקום עם אחלה אוכל

dandi99

New member
אני יודעת על מה את מדברת..

אני פשוט הייתי בבסיס סודי ולכן אין שם משפחות. והמשפחות שכן חיות בבסיסים?הם צריכים להתרגל לרעש נוראי של מטוסים כל היום.

GrowingMadness

New member
איזור חיפה = הטכני?

אולי שדה דוב זה סבבה, אבל כל החברים שלי [או חברים של החייל] שהגיעו לטכני רק רצו לברוח משם..
יש איזה חבר של חבר שלי שאשכרה יצא לקצונה כי הוא היה תקוע בטכני ולא נתנו לו לעבור אלא אם כן הוא יהיה קצין!

dandi99

New member
כולם שונאים את הטכני :)

התמזל מזלי ולא הגעתי לשם אפילו לא לטירונות.

GrowingMadness

New member
מזל ../images/Emo3.gif

דווקא יש לי ידיד אחד, שלומד שם כבר מכיתה י' ועשה שם קד"צ ועכשיו עושה שם את השירות שלו...קיצר הוא שם כבר איזה 6 שנים ומאוהב במקום... ילד מיוחד

חבר שלי התגייס לטכני. הוא דווקא מסתדר עם הכל

לא משנה איפה תדחפי אותו אז אני ממש לא דואגת,גם אם הוא לא יאהב הוא יעבור את זה בחיוך.ככה זה חבר שלי,אופטימי יותר ממני,אין דברים כאלו.

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifזה אפילו קצת לפני רידינג.

כמה רמזורים לפני נמל ת"א.. הרבה רמזורים חח אני זוכרת שחבר שלי קיבל רבעו"ש ואני הייתי צריכה לנסוע עם ההורים לאילת אז קיבלתי עוד יום בבית והוא הסיע אותי לשדה לטוס לאילת להצטרף למשפחה.. היה עצוב חח

למעלה