שבוע טוב לעמ" ישראל

cial 1

New member
שבוע טוב לעמ" ישראל../images/Emo188.gif../images/Emo82.gif

כן האיקונים כמו הרוע והכאב שקרה בהודו מומבי התקפה על כול מה שבא נכוון היעדים היו מקוונים ומכוונים אין משהו אחר היהודים הם מטרה בכל מדינה יחד עם כול מי שנקרא נוצרי כן אמריקאים בריטים ואלה לצערי לא עושים דבר רק נותנים מחסה כמו לימודים התפתחיות בכול הרמות-פשוט לא לומדים ואני אומרת על היהודים בשליחוצ היא לשיו הרי העובדה ולא זאת הפעם הראשונה בכול מקום אנו נרדפים בידי האויב פשוט יש מורך להםיק את השליחויות במדינות אלה מה המטרה פה לעזור לכמה יהודים המוולים להם ויורדים למעשים קשים מי צריך בכלל לבקר במדינות אלה משם יוצא רק זבל בכול המובנים סמים מאבדים את הראש מאהדים את החיים מי צריך בית חב"ד במדינות אלה הם מתועשות די באמריקה וברוסיה יש שם מידנות חב"ד כן מדינות אז יש להיות יחד לעם ישראל ולזור לכאן ולא בגולה דבר לא עוזר. ילד נשאר יתום זו לא בקשה לשליחות זו דרך להרס שליחיות לא תינוק זועק -והיה יכול להגיב היה אומר רוצה את האימא שלי ואת האבא תחשבו על זה- די לתרומות של כלי רצח חפים מפשע השליחויות האלה הם כלי רצח חבל על כול הסעפורים האלה די לנו בארץ כאן אנו כן מוגנים -נכון יד האויב הייתה ארוכה והיא נקטעה תודה לאל -התחזקנו הרבה יותר- קשה לחזור לסדר היום אחרי כול סיפור אירוע והיא הטרגדיה יותר מהטרגדיה היוונית שבעוד כמה ימים אנו נתפלפל על המעשים של חנוכה ועל הניסים- כואב וכאוב בלב מאחלת שבוע טוב לנו המשך לחיים נכון אסור לנו להשבר אבל די בתמונה של תינוק זועק למים ואין לו כוח להגיב נחזיק לו אצבעות ולכול בני משפחתו כאן בארץ או בכול מקום -אשם ינקום דמם של הרוצחים וכול הנספים באירוע הטרגדי שפקד את כול העולם היום-.... עוד תנחומי למשפחת הרב גרוסמן השכן שלי איש רב מעחות הם בני דודים ומקורבים למשפה שנרצחה בדם קר בבית חב"ד במדינת הודו- מחר בלי נדר בע"ה נמשיך את השגרה ונאחל לנו שבוע טוב נתברך בו להמשך חיים טובים על כל בי עמינו ובאשר הם נמצאים

שבוע טוב מבורך כל בית ישראל ישועות טובות

לב|בס"ד תפילה לקבלת יסורים באהבה מספר שומרי אמונים אני מאמין באמונה שלמה שזה הצער והיסורים שבא לי הוא בהשגחה פרטית מעם ה' והנני מקבל עלי באהבה וכל זה בא לי מסבת עוונותי הרבים וצדיק אתה ה' על כל הבא עלי כי אמת עשית ואני הרשעתי ויהי רצון שיהיו אלו היסורים לכפרה על עוונותי הרבים {ולהקל בזה צער שכינת עזנו כביכול וצערן של ישראל} והנה מצד הדין הייתי צריך לפרט ולשוב ולהתודות על החטא ועוון שבסבתם בא לי היסורים ,אבל גלוי וידוע לפניך שאין אני יודע עד מה ,לכן יהי רצון לפניך , אבי שבשמים שתמחוק ותשרש החטא ועוון ופשע שגרמו לי אלו היסורים וימתקו כל הדינים מעלי ומעל כל ישראל ויתהפכו כל הצרופים לטובה וימשוך חסדים טובים ומגלים ולכל בית ישראל עד עולם אמן ,, רבונו של עולם צדיק אתה על כל הבא עלי כי אמת עשית ואני הרשעתי לפניך ,ויהי רצון שבאלו היסורים יתכפרו עוונותי

מסיק1

New member
שבוע מבורך לכולם

נתקלתי בתוכנית מעניינת לגבי אוכל והשפעותיו. יותר נכון ההשפעות שמובילות לאכילה..

למעלה