שבוע טוב לכולםםםםםםם

שבוע טוב לכולםםםםםםם

אחח אחח איזה שבתת.... עכשיו נקווה רק שביתר ינצחו את הבועל חיפה והכול יהיה מושלם...!!!! ושהבועל ת"א תפסידד ויהיה עוד יותר מושלם.. קיצור מה ככה? איך עברה השבת?

מוצארט

New member
לי עברה מעולה תודה לאל

וואלה, הפועל עשו לי ת'שבת!

יום שבת וכולי חולה.איזה באסה !!

ראיתי עכשיו את השידור החוזר מהמשחק...פאאאאאאאקק,איזה גול!! אילוז הופך לאט לאט לכובש גם. אז אין לי הרבה כח לכתוב...אגיד לכולם שיהיה שבוע טוב ומהנה,שמרו על עצמכם. ומי יתן,והפועל באר שבע גם בשבת הבאה תנצח..וזה הולך להיות קשה ביותר... מכבי חיפה!

שאלת סקר מס' 7!!

האם לדעתכם אחרי אתמול: 1) לופא טוב לאדומים וצריך להגיד שלום לאלי כהן? 2) אלי כהן עושה עבודה טובה,ולפחות מנסה.וצריך לתת לו קרדיט? 3) האם בכלל לופא עשה טעות שהגיע אתמול ליציע באשדוד? בבקשה לענות ולפרט. שיהיה שבוע שקט ורגוע.

X יו יו S

New member
2

לפי דעתי זה שמחליפים ככה מאמנים לא תורם כלום חוץ מלחץ וכן יותר עדיף שלופא היה נשאר בבית

blueman1

New member
חושב בדיוק כמוך

צריך לתת לאלי כהן את הזמן שלו ובסוף כולם יראו שהכל יהיה טוב.

מוצארט

New member
עונה

לופא בהחלט טוב לאדומים, אבל אם מגמת הלחימה מיום שישי האחרון תמשיך הקבוצה, אין צורך להחליף מאמן. אסור להסתנוור מניצחון אחד לופא עשה טעות כשהגיע ליציע. היה יכול לראות בבית.

RED OR DEAD BS

New member
2, צריך הרבה שקט והחלפת מאמנים

לא תתרום לכך כל כך, מה גם שאי אפשר לצפות צלי כהן שייקח אותנו לצמרת, הסגל הוא בין הגרועים בליגה כך שלא נראה לי שלופא גם יזיז משהו.

למעלה