שבוע טוב ומבורך לכולן

שבוע טוב ומבורך לכולן ../images/Emo24.gif

איך עברה עליכן השבת
באיזה סיפור או דבר מעניין ברצונכן לשתף אותנו
שתהיה לכן המשך גלישה נעימה ומהנה

../images/Emo51.gifרבה לך מאוד על התוספות הגדולות שאת

מוסיפה לנו ועם התמונות המלוות אותן הן מוסיפות נופך משלהן
אני מאוד מעריכה את זה

שבוע טוב לכולן

עברה שבת יפה. אני רוצה לשתף בסיפור על נס גדול שקרה לאחותי ביום שישי האחרון: בן דודינו התחתן ביום שישי והם נסעו ברכב של אמא שלי לחתונה (אמא שלי נסעה עם אחיה). בדרך לחתונה גיסי שנהג פתאום התחיל להרגיש שהאוטו נוטה שמאלה וניסה להזיז אותו חזרה לימין אבל, אז הוא איבד שליטה והאוטו התהפך. היו כמה ניסים:
הם היו חגורים ויצאו רק בפגיעות יבשות. האוטו הלך אבל, זה כבר עניין אחר.
התכנון המקורי היה שאמא שלי תיסע איתם אבל, למזלינו היא נסעה בסופו של דבר עם אחיה ולא היתה איתם.
עוד משהו שקשור לתכנון: הם חשבו שגיסי ילך ללימודים והיא תבוא לאסוף אותו, אבל בסוף הם נסעו יחד וזה היה מזל שהיא לא היתה לבד ועוד מזל שלגיסי יש אקדח כי הם התהפכו ליד חווארה ומי שמכירה את המקום יודעת שזה כפר ערבי עויין.
ביום חמישי הם שלחו sms לבת דודה שלנו שגרה ביישוב קרוב אליהם שיש להם אוטו ואם הם רוצים טרמפ אז הם יכולים להצטרף ובסוף הם לא הצטרפו כי בת דודה שלי לא יכלה להשתחרר מהעבודה. תארו לכם מה היה קורה אם חלילה הם היו מאחור ובת דודה שלי עם שני ילדים והשלישי בדרך. ה' ישמור. שיהיה שבוע טוב.

שבוע טוב ומבורך לך ולכולן ../images/Emo24.gif

אנחנו מאוד שמחות על ששיתפת אותנו בחוויות הנעימות שחווית בשבת ועל הניסים הגדולים שהיו לבני משפחתך - ועל נסיך שבכל עת עמנו
ומאחלת לך שתבשרי לנו תמיד רק בשורות טובות
ושיהיה הרבה מזל טוב לנשואי הבן דוד

למעלה