שבוע טוב ומבורך לחולמים +פרטים+רקע ומענה

שבוע טוב יפתי את הרקע אשלח במסר

וגם על דמות אחת מהחלום אשלח במסר. לא זוכרת הרבה מישהו שאני מכירה מהפורומים הפך לג'וק וזה הלחיץ או הגעיל אותי הוא יכל לחזור להיות אדם כשהוא רצה(לא ג'וק לנצח), והוא מצא פירןר שחור אולי היה זה לכלוך וניסה לסמן אותו כדי שידע לזהות את מיקומו הסימון קרה כשהוא היה ג'וק. היה גם קטע שנכנסנו אני ועוד קבוצת אנשים למים בים כלשהו. היו לי שערות ברגליים והצטערתי שלא הורדתי אותם. נדמה לי שמישהו המליץ לי להחליף חולצה כי לפי החולצה מזהים שאני יהודיה? והאנשים האילו לא אהבו ככול הנראה יהודים. השאר במסר יום טוב!

טופי33

New member
שלום לך יקירה

הדמות שהפכה לגוק ייצגת את הפורומים משהו בפורום [בשל מה שסיפרת}הופך את זה לדוחה .
הסימון =חותמת הטבעה של דמותך [למרות שזה הוא בחלום]את מצטערת שהטבעת דבר מה שלילי.[ציינת ברקע]
גם השערות מראות על כעס על עצמך
החולצה =את נחלצת ממצבך הנוכחי ולכן עלייך לשנות תדמית
יהודיה [מעבר למה שציינת}עלייך להודות הודיה על השינוי
בהצלחה רבה

ga26

Member
חלום לא שקט

לא זוכר הרבה מהחלום. הרבה תנועה וחוסר שקט.
הייתי עם הרבה אנשים מהמשפחה המורחבת במים. היינו על גלגלי ים או משהו בסגנון. הינו בתנועה כל הזמן והרגשתי חוסר שקט. לא זוכר טוב את מהלך החלום ואת התתרחשויות בו.
&nbsp
נ+2 לחץ כלכלי, מנסים להביא ילד נוסף.

שלום גא

גלגל מסמל עליות ומורדות, תנועה ניסיון להפוך את הגלגל ולהגיע למצב שונה. כנראה שהרקע חופף לחלום והניסיונות שלכם לקבל פרי בטן עם כל המשתמע לכך-הוצאות כלכליות וכדומה יוצרים זרמים של אי שקט ביניכם וציפייה דרוכה לבאות תוך חוסר התמודדות עם הלא נודע. ההמתנה וההכנות עושות גלים.

למעלה