שבוע טוב ( אפשר לומר שכבר יום א)

windowto

New member
לאו דווקא אלגנטי כמו ייחודי ומדוגם

הכי רחוק ממני שאפשר

תודה על קבלת הפנים!

ברוכה הבאה

אין לי מושג איך מתלבשים לחתונות במוסקבה אבל השמלה נראיית עלייך מעולה ואני בעד נעלי הפפיון

michali278

New member
חצאית נהדרת

משהו בואכה הציצי לא מסתדר לי
אולי טיפה'לה להוריד את גובה החגורה?

לא אהבתי את הצמיד, אבל עניין ל טעם גרידא!

nowonder

New member
וואו.

פשוט השילוב הכי יפה (מבחינת הצבעים, הגיזרה, הבד, השילוב) שראיתי עלייך עד כה. באמת מאוד מאוד מוצלח.

Zorikit

New member
מסכימה!

הייתי רק מוסיפה עוד טאצ' טורקיזי איפשהו כדי לחבר את הצמיד.

היום יוצאת רק לסידורים קטנים

דואר, סופרפארם ואולי איזה סיבוב קטן בקניון בלי לקנות כלום (!) כי אני בעוצר קניות לאור ההשתוללות של החודשים האחרונים

התלבשתי די קז'ואל, לחולצה ולשורטס צוותו כפכפי אצבע לק בצבע ורוד פודרה.

אני חושבת

שלשורטס האלה צריך לצוות חולצה יותר קצרה, כדי שיראו אותם יותר.
אהבתי את הפריטים בנפרד, והפרנצ' + טבעת

מכיוון שאני יודעת יש לך גוף הורס אני מרשה

לעצמי להעיר שהגזרה של החולצה נראיית הריונית ( ואולי זו זוית הצילום שגורמת לך להראות ככה)
החיתוך והכיווץ מתחת לחזה לא מחמיאים לדעתי.
אם כי יש לה מחשוף ממש יפה והמעטפת יושבת מעולה על החזה

שבוע טוב!

היום אני עם לבוש נוח למבחן - מכנסיים ארוכים ונעליים סגורות כדי לא לקפוא מהמזגן.
גופיה ומכנסיים מעונות קודמות של P&B, חגורה (שמתחילה להראות סימני פירוק אבל לא נורא כי עלתה 10 שקלים) מתמנון ונעליים מעונות קודמות של המותג הסיני "אולסטר מזויף".

אני חושבת

שיש לך גוף הורססס ואת נראית טוב בכל דבר.
אבל - לא אהבתי את כל החלק התחתון של האאוטפיט. הצבע של הג'ינס בעייתי, לא אוהבת את האולסטארס, מזכיר לי קצת את איך שהיו מתלבשים כשאני הייתי בתיכון, וזה היה, איך לאמר, ממש מזמן... מקווה שאת לא נעלבת כי את בכל מקרה נראית מקסים. ג'ינס כהה ונעלי בלרינה היו משדרגים פה לעין ערוך.

תודה על התגובה

אני מסכימה איתך לגבי האולסטר, פשוט לא היו לי הרבה ברירות היום (דרך אגב, גם אצלי הלכו ככה בתיכון... נראה לי שהתיכוניסיטיות בכל הזמנים מתלבשות ככה :) ).
לגבי המכנסיים, דווקא מרגיש לי שג'ינס כהה היה מכביד עליי, עם החמסין בחוץ... מרגיש לי שמכנסיים בהירים מאזנים את הכהות של החולצה. אולי לערב או במזג אויר יותר קריר הייתי לובשת את זה עם ג'ינס שחור.

Aussie Girl

New member
אני דווקא אוהבת אולסטר אבל...

שלך בתמונה נראה מאוד בלויות, ואולי הן לא אבל זה המראה שמתקבל, ולדעתי תעבירי האלה.
אולסטר כחולות במצב טוב היו הולכות פה סבבה. לדעתי הן מוסיפות טאץ' צעיר כשמשולבות נכון

עם הגוף שלך נראה לי תראי מקסים בכל דבר

למעלה