שבוע חדש בתפוז אנשים

שבוע חדש בתפוז אנשים ../images/Emo141.gif

ד"ר יואב ברנע מומחה בכירורגיה פלסטית, מנהל השירות לכירורגיה פלסטית ומשחזרת של השד במרכז הרפואי ת"א יתארח ביום ראשון בפורום לימודי רפואה החל משעה 16.00 וישיב לשאלות הקשורות להתמחות בכירורגיה פלסטית וכן לעיסוק בתחום לאחר ההתמחות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1523&msgid=112498938
בין השעות 20:00 ל-23:00, תתארח סנדרה רגב, מגשרת משפחתית, בעלת 'גב משפחתי - לטיפוח תקשורת במשפחה, בפורום הורים לפעוטות ותשיב לשאלות בנושא תקשורת משפחתית הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1934&msgid=112499374
ב- 21/2/2008 שבק ס' חוזרים לבמה לסיים את מה שהתחילו בקיץ ואתם יכולים לזכות בכרטיס זוגי להופעה הכי שווה בעיר! פשוט כיתבו בית נוסף לשיר "נופל וקם" ואם תהיו מקוריים מספיק אולי תזכו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=705&msgid=112619360
שנת ג'סטין טימברלייק נמשכת, בפעילות השבוע תוכלו לזכות בסינגל נוסף של הזמר. והפעם- הציעו רעיון מקורי לתחרות שיכולה להתקיים בפורום: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=808&msgid=112596693
פורום פופ ישראלי מחלק לכם את הסינגל החדש של שירי מימון - "כשהלכת" רוצים לזכות? השתתפו בפעילות בפורום: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1768&msgid=112597044
גברים, יש לכם מה לומר על ההריון והלידה
תחרות הטיפים הגדולה יוצאת לדרך
תקופת ההריון היא תקופה מרתקת ומאושרת, אבל גם מוזרה ואפילו קצת מלחיצה. אם יש לכם טיפ משעשע, הזוי, אמיתי, מיוחד או מצחיק, שיכול לעזור לעוד גברים לשרוד את תשעת החודשים האלה ולהישאר בחיים – הצטרפו לתחרות "טיפ נולד", תחרות הטיפים הגדולה לגברים בהריון בפורום להיות אבא, ותוכלו לזכות בספר אבא נולד – מדריך ההריון לגבר הוצאת שלוש נקודות. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1646&msgid=112362534

זה קצת חצוף מצדי, אבל אני רוצה לומר זאת:

אהמ, אהמ! אני לא בטוחה שמותר לי להגיד את זה, כי אני כמעט לא מגיבה פה (למרות שאני נכנסת לכאן כמעט כל יום), אבל כשנעצתי היום מבט בפורום וגם בקומונה החברתית נהיה לי עצוב. אני לא רוצה לראות פה מה שראיתי בקומונה (יכול להיות שאיכשהו לא הייתי בעמוד הנכון, אבל כעיקרון ראיתי שרשורים ישנים וכמה הודעות של חדשים או אנשים עם שאלות ללא מענה). זה מדכא לראות פורום או קומונה ולהרגיש ששומם שם ושגם הודעות של אנשים שרוצים להצטרף נשארות תלויות באוויר. אמנם אני כבר פחות בקטע של אינויאשה וגם פחות זוכרת דברים מהסדרה (כאן אני אמורה לנסות להצחיק אתכם ולומר משהו חרוש על אוניגומו... כמה זמן לא שמעתי את השם הזה...), אבל עדיין לא נעים להרגיש כאילו שכמה שבועות אחרי שהמנגה תגמר הפורום יתחיל לגסוס, כי הפורום פשוט מיצה את הנושא של עצמו (אני חייבת להגזים, נו). אני רוצה להתייחס לעובדה שזה גם תלוי בנו. אנחנו יכולים להעלות רעיונות ולנסות להחיות את הפורום. זאת גם הבחירה שלנו איך, ושהמנהלים יתקנו אותי אם אני טועה - אנחנו יכולים לבחור אם לעבור לקטע חברתי יותר, או לנסות להרים פינות ודיונים גם בנושא אינויאשה (חברים שקוראים את המנגה, אין לכם במקרה איזו רכילות עסיסית מהמנגה על פלאפי שאתם רוצים לדון בה על גבי הפורום? לא בא לכם לחלוק אתנו הגיגים על התפתחות הדמויות במנגה בהשוואה לסדרה? אולי מתחבאים בשרשורים כאלה כמה וכמה ספוילרים חמימים, אבל היי, יחי חופש הביטוי! חוץ מזה, אפשר לסמן...), או להפוך את הפורום לפורום טלמאנגה כמו שהציעו פה - יש כל מיני אפשרויות, השאלה היא אם יש מספיק אנשים שרוצים ומה, ואם אנחנו מסוגלים להתמיד בזה (בכל זאת, באופן אישי, קל לי להתעורר פתאום ולהטיף לשיקום הפורום, אבל אני אומרת מראש שאי-אפשר לסמוך עלי שאני אתחיל לפתוח כאן פינות, ושאני פשוט רוצה לומר שאפשר לשנות, ולשאול מה אנחנו רוצים לשנות, מה הגיוני ואפשרי ואם יש בנו נכונות לכך). נכון שאני לא הכי בסדר, שאני מברברת ומברברת אבל לא יודעת כמה מהדברים שאני מדברת עליהם אני אעשה, אבל בכל זאת, זה המסר שלי: אולי מבאס בפורום, אבל זה נתן לשינוי אם באמת רוצים. אגב, עוד נקודה שרציתי להעלות: זה גם לא בעיה לפרסם את הפורום ולהזמין אנשים (גם פורום רעיונות מקוריים עשו את זה) ולערוך התפקדות כדי לראות מי פה, אם נראה כאילו אין מספיק אנשים. יכולים להיות אי שם אנשים שירצו להצטרף הנה או לחזור, לו רק תהיה להם מודעות לקיום הפורום ולעצם היותו חי עדיין. נראה לי שזהו.
אה, כן, יכול להיות שבמהלך החפירה שלי קצת סלפתי והקצנתי דברים כי אני סנילית ולא עוקבת אחרי מה שקורה כמו שצריך, אבל אני מקוה שבכל זאת הרעיון המרכזי הועבר. ^_^;

Mana Sama

New member
יש מצב..

עד כמה שאני כמעט לא זוכרת דברים מהסדרה ולא קוראת את המנגה,אפשר לדון על נושאים שקשורים יותר באינויאשה..אבל אני פחות אשתתף כי ממש נמחקה לי חצי סדרה מהראש ._. וגם ככה אין פה כלב =/ דיונים ימותו אחרי יום-יומיים.. יכול להיות שלהפוך לפורום טלמאנגה לא יהיה רעיון רע כל כך,מה שכן-ישרצו פה נובים בני 9 [למרות שזה לא ממש קרה עם אינויאשה אז לא יודעת..] הייתי שמחה להחזיר את מי שכבר היה פה,אבל זה נראה בלתי אפשרי..כל אחד עזב לדרכו מהסיבות שלו וכל עוד אין פה ממש נושאים לדון בהם אז מעדיפים כבר לדבר אחד עם השני במסן או מה לא..

../images/Emo15.gif הי אני מנסה לזרוק עצמות

(אבל לא סתם עצמות, עצמות של השיצ'יננטאי... מי יודע, אולי יחזירו אותם שוב לחיים... הלוואי)

PakoLina

New member
הממ.../images/Emo118.gif

תראי, הפורום הזה מת כבר חודשים. ובמשך כל הזמן הזה, תמיד היה מישהו שבא עם המון כוונות טובות וניסה להחיות את הפורום. וכמה פעמים שהיה ניסיון כזה, זה לא עבד, ולא נראה לי שיש הרבה מה לעשות בעניין. התפקדויות יש פה פעם בכמה זמן, ואולי יש קצת יותר מ-5 אנשים, אבל זה עדיין, מה לעשות, באמת לא מספיק בשביל פורום "חי". (לא היתה לי מילה אחרת ._.) ובקשר למה לעשות עם הפורום.. לדבר על המנגה זה רעיון טוב, אבל כבר אפשר לראות שזה לא כל כך עוזר - אורן פותח שרשורים על פרקים חדשים שיוצאים, ואף פעם אין להם יותר מ 2-3 תגובות.. אני פשוט לא חושבת שיש מספיק אנשים שהמשיכו עם המנגה \: אני חושבת שהבעיה העיקרית כאן היא לא כמה אנשים מוכנים לעשות וליזום, אלא שפשוט הנושא טחון ואין מספיק אנשים. לכן הרעיון היחיד שנראה לי טוב זה מה שהצעתי כבר בעבר - להפוך את הפורום לפורום טלמאנגה.. עם הנובים נתמודד כמו שהתמודדנו בעבר
[אני כמעט מתגעגעת לימים האלה >;]. בכל מקרה, אורן אמר שהוא יברר אם זה אפשרי, והוא עדיין לא החזיר תשובה, אזז..

De-Panther

New member
לא איתך דיברתי במסרים לגבי...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

פורום טלמאנגה והחלטנו שזה לא יתאים? או שזה בעצם היה עם קסואי? אני כבר לא זוכר למה זה לא מתאים... אבל יש לי איפשהו במסרים כמה וכמה סיבות גדולות ללמה זה לא מתאים להפוך את הפורום לפורום טלמאנגה (למרות שגם אני בהתחלה הייתי בעד הרעיון)

Mana Sama

New member
זה היה איתי XD

הומ..כע,דיברנו על סטטסטיקות וכמה אנשים היו בפורום והכל..ואמרת שהיו 400 פעם 0.0 ואפ אפשר להעתיק את המסר שלך..אז הנה: "בתקופה שהפורום זכה בתפוח הזהב ושבכל הארץ הסתובבו אינויאשה קטנים... לא סתם הפורום קיבל יותר קולות מפורום מנגה ואנימה באותו זמן... מה שכן - הסתובבתי עכשיו בין כל הפורומים של המנגה והאנימה בתפוז חוצממנגה ואנימה כל הפורומים בערך באותו מצב... אני באמת חושב על להפוך את פורום אינויאשה לפורום טלמאנגה אבל אני צריך לבדוק את זה עם רוקט ועם קטי ועם הפורום שלנו ועם תפוז עצמם ואני בעצמי לא חושב כבר שזה רעיון כל כך טוב זתומרת - אנחנו פורום אינויאשה כל המידע והדברים שאספנו בפורום הם בנושא אינויאשה... להפוך את הפורום הזה לפורום טלמאנגה יביא הרבה גולשים - אבל זה גם אומר לשנות שם ולשנות את התוכן והמהות של הפורום... לשנות את המבנה של המאמרים ולשנות את המבנה של המילון גם כרגע אני לא בנוי לנהל פורום בסדר גודל שהוא יהפוך אליו בטח לא כשזה אומר המון המון ילדים קטנים... האוכלוסיה של הפורום התבגרה... יותר קל לנהל עכשיו דיונים בפורום - אבל כבר אין על מה כשנגמרה האנימה רוב הפורום לא המשיך להתעדכן במנגה... אם הוא היה ממשיך אז אולי אפשר היה לפתח דיונים מעניינים גם על המנגה עצמה אבל ראית איך השירשורי פרקים במנגה נראים... ועכשיו המנגה גם מסתיימת... ואז מה? כל העניין הזה דיי מסובך בעיקר כשאני כן רוצה להשאיר את הפורום הזה בחיים... אם לא היה אכפת לי מהפורום הזה אז כבר מזמן הייתי פורש מהניהול שלו"

Mana Sama

New member
והשוותי את המצב לפורום קלאמפ..

הייתי פעם בפורום סאקורה עם נטע,אתי..וכל אלה.. ואז זה נהפך לסאקורה וטסובאסה ואחר כך לקלאמפ וכל האנשים עזבו..וגם אני,עוד לפני שזה נהיה בכלל סאקורה וטסובאסה =X אני משערת שריק שם כי אף ילד קטן לא ממש מכיר עוד סדרות שלך קלאמפ או בכלל יודע שסאקורה וטסובאסה משתייכות לקלאמפ..אף ילד לא יבוא ויחפש "קלאמפ" בפורומים.. בכל אופן,כשדברים לא עובדים,הם לא עובדים ואם אנשים הלכו סביר להניח שהם גם לא יחזרו כל עוד אין פה באמת פעילות ואנשים חדשים? אפשרי,אבל זה עדיין יהיה כל כך שונה,ואני בטוחה שאלה לא יהיו ילדים בני יותר מ-12 בממוצע=/

JeeChan

New member
יש מספר לא רע של אנשים בפורום קלאמפ

וההחלטה הייתה של ההנהלה לאחד בין פורום טסובאסה לפורום סאקורה. כשהפורום מת אז כדיי להחיות אותו הוא הפך לקלאמפ. הקהילת אנימה בארץ מתבגרת ויותר ויותר אנשם מודעים למי הם קלאמפ.

De-Panther

New member
אם את שואלת שאלה כזו רצוי שגם|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

תחכי לתשובה אני לא אוהב שמפרסמים מסרים שכתבתי אבל כבר פרסמת וגמככה רציתי לחפש את המסר הזה ולהעלות דברים ממנו... אז לא חשוב
פעם הבאה פשוט תחכי לתשובה אם אפשר לפרסם או לא
והממ... אין לי מה להוסיף על מה שאמרתי במסר ההוא

Mana Sama

New member
צודק,סליחה

פשוט זה היה נראה לי רלוונטי לנושא וחשבתי שגם ככה אתה הולך לחפש אותו ולצטט כאן.. סליחה על השיקול דעת הלא נחמד

De-Panther

New member
הייתי מעלה שאלונים ופותח המון|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שירשורים אם זה באמת היה מתאים אבל עם כמות הכניסות והרצון של אנשים להגיב בפורום זה יגמר כמו שירשורי המנגה אני לא אומר שאי אפשר להחיות את הפורום אם המצב לא היה ניתן להפיכה - לא הייתי טורח להמשיך ולנהל אותו ולהכנס אליו כל יום - אפשר פשוט להוריד את השלטר ואפחד לא יוכל לכתוב יותר כלום, לא יהיו מנהלים וזהו העניין הוא שכן אפשר לעשות משהו זה פשוט שאני לבד לא יכול להריץ את זה וגם אני ועוד 2 אנשים לא יכולים... צריך שכולם ביחד - גם אם לא להכנס כל יום אבל להכנס כמה פעמים בשבוע - לפתוח פינות קבועות ולהרים פעילויות יש מספיק דברים להוסיף ולעשות בפורום... ולגרום לו להיות פעיל לעוד תקופה ארוכה ארוכה... השאלה היא כמה באמת כל אחד כאן יכול להשקיע כמו שאת אמרת - את לא יודעת כמה תחזיקי עכשיו ושיכול להיות שמחר פתאום שוב ימאס לך ככה זה עם כולם כאן... אני לא אומר שזה לא בסדר - להפך זה הכי ברור לי ומובן לי ואני מסכים עם כל התלונות שלכם - אני הכי אהבתי והייתי שמח כשהפורום הזה היה עם מאות גולשים ומלא מה לקרוא ולעשות... ישנן המון פעילויות שאפשר לעשות כאן בפורום - שיהיו קשורות לסדרה וגם כאלה שלא השאלה כמה אתם מתכננים לשתף פעולה ומי נמצא כאן באמת כדי להשתתף מספיק ש2 או 3 אנשים יפתחו פינות קבועות וכבר יבואו אנשים להגיב - מישהו רוצה לעזור לי להרים את הכפפה?(להוציא את הטסאיגה? להושיב את אינויאשה? להעיף את מיוגה? לייבש את ג'אקן? להרוג את קיקיו?)

PakoLina

New member
../images/Emo118.gif

אני אשמח לקחת חלק D: אבל גם אם יפתחו פינות קבועות, כל הנושא הזה כבר טחון, וזה רק ילך ויהיה גרוע יותר

תגובה מרוכזת לכולם:

קודם כל, תודה על תשומת הלב וההבנה^-^. ועכשיו, אחד-אחד (למרות שיכול להיות שיש דברים שידברו אל יותר ממגיב אחד): קסואי, גם אני לא זוכרת חלק מהסדרה
... ונכון שלא עובר פה כלב, אבל עוברים פה כמה אנשים. להחזיר כמה שיותר אנשים מפעם - נראה לי שזה באמת לא יעבוד, אבל לחזור להפעיל את הפורום (להרים כמה פינות קבועות וכאלה, כמו שאורן אמר), לפרסם פה ושם ולהזמין אנשים שהסדרה והמנגה "אינויאשה" מעניינת אותם לראות ולהגיב - זה כבר נראה לי יותר הגיוני ולזה התכוונתי. ניצן - אני מניחה שאת מתכוונת למנגה וזה... אני חייבת לשאול: את רוצה שגם גינקוטסו יקום לתחייה? ורנקוטסו? נועם (עם ו' או בלי?*נסקלת*
), את צודקת, הפורום די מקרטע (אי-אפשר לומר שהוא לגמרי מת) ובאמת כבר היו נסיונות להחיות אותו ללא הצלחה, אבל אני חושבת שכמו שאורן אמר, אם תהינה שתיים-שלוש פינות קבועות כבר יבואו אנשים להגיב, וגם לדעתי אנחנו לא בהכרח רק בסביבות חמישה אנשים, אף-פעם אי-אפשר לדעת כמה אנשים יושבים מאחורי המסך וקוראים בפורום בלי להגיב, ויש אנשים שפשוט נסתרים וצצים כשיש להם על מה להגיב. חוץ מזה, אני גם מסכימה אתך שאפשר להתמודד עם "נובים" (אני לא אוהבת לקרוא לילדים קטנים שמגיעים לפורום "נובים") וכאלה, אבל בעדינות. אורן, קודם כל, כל הכבוד על הרצון להשקיע בפורום אם רק תהיה הענות. שנית, אני מסכימה אתך ולאור העובדה שגם ככה אני נכנסת לכאן כמעט כל יום בלי לעשות שום דבר ויש מספיק דברים שאפשר לעשות גם בלי לדעת כל פרט קטן מכל אירוע בסדרה, אני רוצה לעזור לך להרים את הכפפה
(אבל בלי לייבש את ג'אקן או להרוג את קיקיו><).

De-Panther

New member
שלחתי מסר לכמה אנשים כאן עם..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

רעיונות לפינות בפורום מי שגם רוצה שישלח לי מסר או שיגיב כאן
וגם אני לא אוהב את עניין הנובים הזה אין לי בעיה עם משתמשים חדשים - להפך... אנחנו רוצים אותם כאן הגיל לא משנה העיקר שהם יהיו נורמלים ואפשר יהיה לדבר איתם בכיף והם יעוררו קצת את הפורום אחרי הכל - רוב הגולשים כאן הגיעו בגיל קטן... לא מוצא סיבה למה שלא יגיעו לכאן אנשים חדשים אני מספיק שנים בפורומים וראיתי מבוגרים שכותבים כמו ילד בכיתה א' וילדים שכותבים כמו אדם מבוגר ככה שכל עוד הם לא מביאים את הקריז - וגם לזה אפשר לדאוג ולהסביר שיבואו
אבל לפני שמדברים בכלל על אנשים חדשים... בואו קודם נדאג למה שיש לנו כאן - חדשים יבואו תמיד

../images/Emo45.gif

הרעיונות טובים, גם אם יש דברים שכבר עשינו בפורום. אחרי הכל, האנשים משתנים מתקופה לתקופה, גם אם הרעיון נשאר אותו רעיון. טוב לשלב פינות חברתיות של הכרות וגיבוש יחד עם פינות שקשורות יותר לנושא הפורום (ולדעתי, גם הפינות שקשורות לנושא הפורום יוצרות בדיחות משותפות לכל הפורום והווי), כך שכעקרון אני מסכימה לכל הרעיונות ואין לי בעיה לקחת על עצמי לפתוח פעם בשבוע פינה מסוימת (אני חושבת שהכי מתאים לי "הידעת", כי כשאני לא זוכרת מספיק פרטים על הדמויות מהסדרה יותר מתאים לי לפתוח פינה בה ממציאים עליהן דברים
). דרך אגב, נראה לי שכבר התחילו לאחרונה לעשות פינה כזאת, שמראיינים בכל פעם חבר פורום אחר, קרה לה משהו?

De-Panther

New member
לגבי הפינה ההיא... נראה לי...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שצריך להזכיר לקסואי לפתוח שירשור
כבר היו 2 ניצלבים או איך שלא קוראים לזה...

למעלה