שבוע בחו"ל - זקוק לעצה טובה !

vbjhcf

New member
שבוע בחו"ל - זקוק לעצה טובה !

שלום לכולם, אני בן 23 ופתאום הופיע בפני שבוע חופשי בתחילת יולי. אני מת לטוס לחו"ל קרוב ובעיקר לרבוץ על חוף הים ולבלות במסיבות ופאבים. גם לא בא לי על אווירה של אילת עם המון ישראלים (ולכן פסלתי את יוון) וגם בגלל שאני מחפש מקום יותר בוגר ולא תיכוניסטים. בכל מקרה, אם גיליתם מקום מגניב ולא יקר ורחוק מדי בבקשה תשאירו לי הודעה. אגב, חשבתי על פלמה דה מיורקה או קוסטה דל סול, למי שיש מידע על שני אילו בבקשה תיצרו איתי קשר. יאללה, ביי.

חיננית

New member
פלמה נהדרת

באזור מגלוף שזה כ10 דקות נסיעה מהעיר יש חופים נהדרים,מסיבות ודסקוטקים המון צעירים מכל אירופה שבאים להשתזף וחלקם בעירום במקומות המוקצים לכך קרי חופי נודיסטים.. יש באי מקומות יפהפיים לטיול,מפרצים יפהפים ,מערת נטיפים ביחר מענין לפנינים מלאכותיות עם חנות מכר לא הכי יקרה ,מלחמות שוורים באצטדיוןן המיוחד לזה .. בכלל אוירה נהדרת -והכל מניאנה ספרדית כזו...בכיף

אורניהו

New member
ואני אציע לך;פאפוס אשר בקפריסין!

אוכלוסיה שונה מאיזור אייה נאפה.והסביבה משגעת,שכור רכב קטן[עוד אין התנפלות של הלונדונים]וסע לך לצפון,[מפה קטנה]למקום הנקרא;פוליס.או לחוף של ´לאטסי´.כאן אל מול הים,במסעדות הדגים אשר מול המעגנה הקטנה.כאן השלווה האמיתית.

חיננית

New member
פאפוס אכן יפה

אבל השאלה אם האדון רק בן 23 ומחפש קצת אקשן..בערבים זה יש בשפע בפלמה בפאפוס נראה לי די יבש.יש טברנות לתיירים אמנם..

GiDo

New member
לצעירים - איה נאפה, למבוגרים- פאפוס

פאפוס היא חמימה יותר ומשפחתית, איה נאפה היא מעין איביזה בגירסה ים תיכונית. השאלה היא מהן התוכניות לטיול...

למעלה