שבועת צופים

שבועת צופים ../images/Emo150.gif

מישהו יודע איך זה בצופים
אני יודעת וזוכרת שהייתי שם יום אחד אולי אחי היה שם ונהנה מאוד היום הבנים שלי הלכו פעם ראשונה שטקס שנפתח בשבט שלהם מה עושים שם

היה לי צעיף ירוק ../images/Emo3.gif

ולקבוצה שלי קראו "סקנדל" למדריכה שלי וידאל וממנה הכרתי את הבושם של אסתי לאודר
היתה מליינית המלעונה, גרה בוילה ברמת חן-רמת גן. תקופת הצופים אחלה תקופה

אסתי לאודר אממממממ

הבושם הראשון שקנה לי גבר (נדמה לי שהייתי בת 16) .. אמממממממ דקנדליסטיט את

יו נשבעת לך שאני עיפה תיחו היום

סקנדליסטיט = "סקנדל"
הם שיגעו אותי מהבוקר הייתי בקניות בקושי נחתי שעה והופ הלכתי איתם לקנות נעליים ובגדים לחג כל הדרך אמא תקני לי את זה אמא צריך את זה .. ואמא לא שכחה שלעדי יש יום הולדת מחר אז רצתי להביא גם עוגה אחר כך בלונים ובלה בלה בלה אחר כך היה לחץ להגיע לבית הספר לאיסוף שבט "חורב" אחר כך היו טלפונים נו טלפון חדש לבן הוא צריך לבזבז את הכרטיס "אמא את בסדר?" כל חצי שעה טלפון ואני צועקת דיייייייי שעה 20:00 מתקשרת הם עוד לא סיימו משחקים שם ..5 דקות אחרי "אמא הלכנו לבד בסוף וחושך... אז רצתי אליהם והתקשרתי לשאול למה לא ליוו אותה? טוב כי הבן שלי אמר שזה בסדר
אז יש לי עוד כלים בכיור לאכול אין לי כבר כח אז אכלתי איתם קורנפלקס ועכשו צריכה מישהו שיכין לי
אבל אני יכולה לדבר ללמפה

יוואוווווווווו קחי אויר !!!!

קראתי את מה שכתבת והצמדתי אותו לעדי אשכנזי
יוווו התעייפתי. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

../images/Emo6.gif

כבר שעה באותה הפוזה..רגליים למעלה סיגריות ממלאות מאפרה ואני מחכה לקפה

../images/Emo7.gif יו למה לא אמרת קודם? ../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif

טוף טוף הלכתי לעשות לך גם?

מפגשים פעמיים בשבוע...

למיטב זכרוני שלישי ושבת או אולי זה היה שישי טקסים... פעילויות גיבוש לקבוצות...טיולים בסוכות...פסח... מחנה קיץ של כמה ימים באיזה יער... עם מלא קבוצות מכל הארץ... ותחרויות בין הקבוצות... פעילויות לטובת הקהילה... בתי חולים...קשישים... חלוקת שי לחייל....צביעת בתים לזקנים... ארגון ימי כייף ופעילויות לילדים לכל שבט יש צבע מסויים של המטפחת שמבדילה אותו משאר השבטים לא מזוהים פוליטית עם אף מפלגה... להבדיל מבית"ר, השומר הצעיר, הנוער העובד והלומד - בכל אופן, ככה זה היה כשאני הייתי בצופים ים של ערכים והנאה ויש הוצאות כלכליות... מתחיל בבגדים..נגמר במחנה.. לא מחירים היסטרים, אבל הכל יחסי שיהיה לבנים שלך אחלה של כייף

הייתי מדריכה בשבט רשפים

ואי איזה יופי של תקופה אירגנו פעילויות לילדים. אש לילה. טיולים. התארחנו אצל שבטים אחרים.. אחלה תקופה.

בדיוק הימים שלהם

שלישי ושבת כנראה שיפסידו כל שבת שניה כשנוסעים לאבא אבל ביקשתי שידאגו להשלים להם מה שצריך.. הם חזרו מרוצים ומחכים לפעם הבא בסוכות יש להם כבר טיול ואני מקוה שהוא לא יתנגש להם עם הנסיעה לאבא שלהם. בנתיים ביקשו ביטוח 120 + 160 הוצאות ציוד והפתעות שהם מחלקים להם(לשנה) הטיול עולה לילד 70 שח ליום שלם (סביר מאוד)
נשמע לי אחלה

תנועת נוער

במתכונת אולי פחות חביבה מאשר לפני המון שנים.. אך הם ניפגשים פעמיים בשבוע לפעולה.. יש משחקי שדה יש פעולות שמתבצעות בתוך המבנה שלהם יש טיולים יש מסיבות ולג בעומר ובפעולות עצמן..מנסים להעביר להם גם היסטוריה וגם ציונות וגם ערכים.. שיהיה להם בהצלחה יובל ואסף שניהם מאוד נהנו בצופים. במיוחד כי כל השכבה שלהם היתה שם.

נצלנית....

רק שומעת כסף - מקפיצה הנחה טוב, נו.... בטח יש... אנחנו גרושות ולא סתם גרושות - גרושות נצלניות חסר להם שלא תהיה הנחה לחד הוריות

למעלה