שארינגן vs ביקאגון?

lgmtk

New member
שארינגאן, אפרט מאוחר יותר D:

בקצרה, שארינגאן מפותח יכול לקרוא בקלות את התנועות של הג'יוקאן, בגלל זה. אפילו אם משתמשים ב-128 המכות שנג'י עשה ב-116-117, שארינגאן מפותח יקרע אותו. שלא לדבר על המנגקיו שארינגן ;.;

juggernaut

New member
אבל כבר עשינו אחד כזה בקומונה

חלק אמרו שארינגן בגלל שגם אם נג'י יעשה את ה128(כמו שההוא מעלי כתב) נקודות פגיעה אז שארינגן מפופתח יוכל לראות ולעצור. אבל הקטע הוא שבחיים לא ראינו ביאקוגן מפותח ובאמת נראה לך שיש משהו שיכול לחדור את הקייטן?....ש-ו-ם ד-ב-ר לא יכול לחדור וצריך ביאקוגן בשביל זה כדי שתוכל לראות בזמן שאתה מסתובב

renegader

New member
כבר עצרו את הקייטן

בפרקים האחרונים החיקויי היפני לספיידרמן הזה עלה על השיטה של נג'י

renegader

New member
|אבל זה הייה חתיחת חץ !

ודוגמא זה דוגמא אם יש פירצה לא משנה כמה היא קטנה זה סיכון

kikome

New member
נאמ נאמ...

לא בטוחה... זה תלוי ברמת ההתפתחות של השארינגן... אם זה נגיד נאג'י נגד איטאצ'י, אז איטאצ'י ינצח כי יש לו את המתקפה ההיא כמו שהוא עשה על קאקאשי, אבל נראה לי שאם זה היה סאסקה נגד נאג'י, אז נאג'י היה מנצח. היכולת של השארינגן זה להעתיק מתקפות, אבל אי אפשר להעתיק בלוד-ליין, כמו שסאסקה לא היה יכול להעתיק את המתקפה של האקו... אני חושבת שזה תכלס עניין של מהירות... כל הקלוז קומבט זה לדעתי עניין של מהירות.

kikome

New member
ואולי גם...

כמו סאסקה, נאג'י לא הגיע לשיא ההתפתחות הביוקגן שלו, ולמבוגרים בשבט ההיוגה יש גם מתקפות שנאג'י עדיין לא יכול לבצע.

dndboy

New member
../images/Emo103.gifאמרו שהוא המשתמש הכי

מוכשר בבאיוגאן אם הוא הכי מוכשר אני לא חושב שמבוגרים יותר הם יותר חזקים.. איטאצ'י גם לא עשה יותר מידי ומהר מידי הוא רק פתח את העיניים וקרע את קאקאשי קיצר שארינגן הרבה יותר חזק והרבה יותר יפה =]

Prophet

New member
הכי מוכשר הוא לא הכי חזק

ההורים של נג'י בטח הרבה יותר מיומנים ממנו... אבל כשהוא יגדל הוא יהיה חזק מהם... בכל מקרה, אני בצד של השארינגאן o.o אבל זה מאוד תלוי, כי סאסקה למשל לא יודע להשתמש בו, ואני חושב שהוא השתמש בו רק פעם אחת בסדרה כשהוא העתיק את המתקפה של איטאצ'י... לעומת נג'י שדווקא כן יודע להשתמש בביאקוגן...

dsol

New member
ממש לא ~!

סאסקה (פאג) השתמש בשארינגן כמה פעמים כדי להעתקי מתקפות.... נגד לי.... הוא העתיק את הקומבו שלו ואת המתקפה היחודית של קאקאשי (צ'ידורי) הוא העתיק ממנו גם כן (אפילו שקאקאשי רצה שהוא ילמד את זה הוא השתמש בשארינגן כדי להעתיק) ויש עוד משהו שאני לא זוכר

deadalus29

New member
אלה פשוט מיומנויות שונות

הביקוגן נותן יכולת הגנה יותר טובה (ראייה הקפית) וראיה של מערכת הצקרה ואפשרות לתקוף אותה השרינגן נותן יכולת לחקות מתקפות וללמוד אותן אבל הוא לא מאפשר ראייה הקפית והוא לא נותן אפשרות לתקוף את מערכת הצקרה. כמו כן בגלל שאני מאמין שנג'י הוא לא הכי חזק בשבט שלו (עם כל הכבוד, ויש כבוד) אני די בטוח שיש מתקפות ביקוגאן יותר חזקות וקטלניות. דרך אגב סאסקה לא היה שורד נגד איש העכביש של אורוצימרו ולנג'י לא היתה בעייה מיוחדת להביס את האקו הכל זה שאלה של איזו מיומנות מתאימה כנגד יכולת מסוימת

זה יותר תלוי

ברמת ההתפתחות של הדמות, לדעתי. כלומר אתה משווה לי את נג'י לעומת סאסקה של ההתחלה ממש לא פייר. ... בנוגע לנג'י.. אין לנו שמץ על אף אחד מהשבט שלו (מבחינת כח) אז אני די בטוח שהוא הכי מוכשר אבל זה לא אומר שהוא הכי חזק, כן. קיצר.. מה שכתבתי בשורה הראשונה תופס, לדעתי.

deadalus29

New member
יש לנו קצת מידע

בקטע שקוהונה מותקפת מקיפים את ראש היוגה הרבה נינגות והוא מנצח את כולם במהלך אחד (משהו שמאוד דומה להגנה של נג'י רק שהוא מנטרל את היריב) כמו כן לפי מיטב ידיעתי השרינגן לא מאפשר לקרוא תנועות במהלך הקרב (בקרב של קקאשי עם זבזה הוא מחכה אותו אבל אחר כך נותנים הסבר ששכחתי אותו) היתרון הגדול של השרינגן הוא שהלוחם יכול ללמוד עוד מיומנויות דבר שמשפר את היכולות שלו נראה לי שחוץ מהיכולת של היטאצי השרינגן לא ממש משפיע במהלך קרב נתון לעומת זאת הביקוגאן משפר הן את ההתקפה והן את ההגנה של הנינגה

חלק גדול מאוד מהקטע של

השארינגן זה היכולת לראות יותר טוב לראות לעומק, לפני.. קיצר זה טוב בשביל מהלכי נגד. אבל זה פחות טוב מהביאקוגאן שהרבה יותר יעיל בתחום הזה אבל בתמורה הוא בלי היכולת להעתיק :I.

למעלה